Cruze difuser

Úpravy od motoru až po plasty

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Doyle
Příspěvky: 219
Registrován: úte dub 10, 2012 13:02
Bydliště: Brno - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Cruze difuser

Příspěvek od Doyle »

Líbilo by se mi docela toto http://viewitem.eim.ebay.cz/CHEVROLET-C ... 61053/item
byť je to v zasadě jen imitace vypada to docela dobře.
Jen si lámu hlavu s tím jestli tvar a rozměry toho prolisu dole na nárazníku vzadu jsou na sedanu a HB stejné nebo jiné..
Cruze HB LT Plus, 1,6 91kW, Šedá Smoke Grey FOTO Cruze
Dříve:
Peugeot 205 XS 1,4 58kw ( 786kg ) = třídveřové letadlo FOTO 205
Peugeot 406 ST 1,8 16V 81kW / sedan FOTO 406

Obrázek
Reklama
 

pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Cruze difuser

Příspěvek od pekrtek »

Dívali jsme se na to s Tomášem. On má sedan, já HB. Shodli jsme se, že ze sedanu to na HB nejde.
Uživatelský avatar
petrisek.pistolik
Příspěvky: 41
Registrován: pát zář 30, 2011 17:59
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Cruze difuser

Příspěvek od petrisek.pistolik »

Potvrzuji - sedan, hatchback a i combi (SW) má každý svůj typ nárazníku. Taky se mě líbí difusor, ale koukal jsem na auta v prodejně a je to vše jiné -P :cry: . Tak třeba pak začnou dělat i na hatchback.

Obrázek
Alfa Romeo 33
Citroën BX
Škoda Favorit
Citroën Xantia
Opel Corsa
Chevrolet Cruze HB LT+, 1.6, béžová met., 2011
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Cruze difuser

Příspěvek od Dannik91 »

petrisek.pistolik píše:Potvrzuji - sedan, hatchback a i combi (SW) má každý svůj typ nárazníku. Taky se mě líbí difusor, ale koukal jsem na auta v prodejně a je to vše jiné -P :cry: . Tak třeba pak začnou dělat i na hatchback.
Obrázek
Nechci ti krást iluze, ale silně o tom pochybuji.. na HB neseženem prostě skoro nic. Ani blbý křídlo neexistuje. To je jako s tim, že sháním couvací kameru na HB. Zatím bez úspěchu. Pouze jeden člověk v ČR jí údajně má, ale cena je nepřiměřená.
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Cruze difuser

Příspěvek od Scorpion.11 »

Proto říkám vždy a jedině sedan -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Cruze difuser

Příspěvek od tomask »

Difuzor je u sedana a HB jiný
:PP:
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: Cruze difuser

Příspěvek od Nyny »

Dannik91 píše:
petrisek.pistolik píše:Potvrzuji - sedan, hatchback a i combi (SW) má každý svůj typ nárazníku. Taky se mě líbí difusor, ale koukal jsem na auta v prodejně a je to vše jiné -P :cry: . Tak třeba pak začnou dělat i na hatchback.
Obrázek
Nechci ti krást iluze, ale silně o tom pochybuji.. na HB neseženem prostě skoro nic. Ani blbý křídlo neexistuje. To je jako s tim, že sháním couvací kameru na HB. Zatím bez úspěchu. Pouze jeden člověk v ČR jí údajně má, ale cena je nepřiměřená.
Jde ti jen o kameru montovanou v zádu na narázníku, nebo o komplet řešení včetně displeje na kterym ji budeš sledovat? Protože jen ta kamera se koupit dá a drahá neni.
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Uživatelský avatar
Doyle
Příspěvky: 219
Registrován: úte dub 10, 2012 13:02
Bydliště: Brno - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Cruze difuser

Příspěvek od Doyle »

škoda škoda..
třeba se časem něco vyloupne ale v zahraničí asi těžko.
Co tak kde pročítám HB je tak naše středoevropská úchylka ve světě se to moc nenosí ..
Cruze HB LT Plus, 1,6 91kW, Šedá Smoke Grey FOTO Cruze
Dříve:
Peugeot 205 XS 1,4 58kw ( 786kg ) = třídveřové letadlo FOTO 205
Peugeot 406 ST 1,8 16V 81kW / sedan FOTO 406

Obrázek
Uživatelský avatar
Honza H.
Příspěvky: 601
Registrován: pon čer 11, 2012 09:44
Bydliště: Praha/Vyškov

Re: Cruze difuser

Příspěvek od Honza H. »

Doyle píše:škoda škoda..
třeba se časem něco vyloupne ale v zahraničí asi těžko.
Co tak kde pročítám HB je tak naše středoevropská úchylka ve světě se to moc nenosí ..

Ale krásná úchylka ;)
Bývalý majitel Cruze LT+ 1,6 Hatchback, Černá Carbon Flash, 2012

Carthell Prg
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Cruze difuser

Příspěvek od Dannik91 »

Nyny píše:Jde ti jen o kameru montovanou v zádu na narázníku, nebo o komplet řešení včetně displeje na kterym ji budeš sledovat? Protože jen ta kamera se koupit dá a drahá neni.
Samozřejmě o celkové řešení, ale základ je kamera a tu chci jako u sedanů, montovanou na místo osvětlení SPZ a to na HB není. Jiný alternativny nechci, nechci nic vrtat, řezat, montovat, šroubovat.
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Cruze difuser

Příspěvek od Scorpion.11 »

U nás se to též řešilo "Cúvacia kamera na AVEO a CRUZA" a Jožka nabízel tuto http://www.pricemania.sk/katalog/parkov ... parametre/, takže popřemýšlej :PP:

Bezdrôtový cúvací set, jednoduchá inštalácia2,5"bezdrátový LCD monitorŠPZ bezdrôtová kamera - vode odolnápracuje na frekvencii 2,4 GHz Real-time pohľad cúvania4 možnosti nastavenia obrazu monitora(normal,reverse,invert,invert-reverse)aplikovateľný na všetky typy vozidiel -i
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: Cruze difuser

Příspěvek od Nyny »

Dannik91 píše:
Nyny píše:Jde ti jen o kameru montovanou v zádu na narázníku, nebo o komplet řešení včetně displeje na kterym ji budeš sledovat? Protože jen ta kamera se koupit dá a drahá neni.
Samozřejmě o celkové řešení, ale základ je kamera a tu chci jako u sedanů, montovanou na místo osvětlení SPZ a to na HB není. Jiný alternativny nechci, nechci nic vrtat, řezat, montovat, šroubovat.
Mám Hatchback, mám vzadu couvací kameru, mám ji místo levého osvětlení RZ, nikdo nic nevrtal, nikdo nic nešrouboval, nikdo nic neřezal, takže na HB zřejmě je. Kupoval jsem ji tady: http://www.auknet.cz/p13548-dvd-autorad ... -8945.html zároveň s tím rádiem, ale prodávají ji i samostatně. Kamera má vývod Synch, takže půjde připojit k čemukoli.
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: Cruze difuser

Příspěvek od Matsonic »

Scorpion.11 píše:U nás se to též řešilo "Cúvacia kamera na AVEO a CRUZA" a Jožka nabízel tuto http://www.pricemania.sk/katalog/parkov ... parametre/, takže popřemýšlej :PP:

Bezdrôtový cúvací set, jednoduchá inštalácia2,5"bezdrátový LCD monitorŠPZ bezdrôtová kamera - vode odolnápracuje na frekvencii 2,4 GHz Real-time pohľad cúvania4 možnosti nastavenia obrazu monitora(normal,reverse,invert,invert-reverse)aplikovateľný na všetky typy vozidiel -i
Ty mas ten set?
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Cruze difuser

Příspěvek od Scorpion.11 »

Já psal, že se to u nás též řešilo, já mám jen LCD se zadníma couvacíma senzory a úplně mě to stačí a max. spokojenost a cena 1.000,- :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: Cruze difuser

Příspěvek od Matsonic »

Scorpion.11 píše:Já psal, že se to u nás též řešilo, já mám jen LCD se zadníma couvacíma senzory a úplně mě to stačí a max. spokojenost a cena 1.000,- :PP:
sem se jen zeptal :o)
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Tuning & Styling“