LED denné svietenie na cruze :)

Úpravy od motoru až po plasty

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
ta3s
Příspěvky: 149
Registrován: pát čer 08, 2012 13:51
Bydliště: Považská Bystrica

Re: LED denné svietenie na cruze :)

Příspěvek od ta3s »

slidil: asi to je tak..o com je ta posledna veta?
"schemat prostego urządzenia na zwykłym przekaźniku 12V do samodzielnego wykonania, który służy do tego aby po uruchomieniu silnika światła pozycyjne i mijania się nie załączały , dedykowany tym, którzy chcą zamontować dodatkowe światła do jazdy dziennej np. LED-y. Urządzenie to możemy zamontować w tych Cruzach, z automatyką świateł i bez, w których światła załączają się z automatu po uruchomieniu silnika. Urządzenie to ingeruje w układ oświetlenia tylko jeden raz, zawsze przy uruchamianiu silnika, lub w ogóle nie ingeruje kiedy w trakcie uruchamiania silnika światła pozycyjne lub mijania są już załączone"
2011 Cruze HB 1,8 LTZ Silver Metalic + LPG Technology Gas/V-Lube
Reklama
 

666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: LED denné svietenie na cruze :)

Příspěvek od 666 »

pejee píše:666: Co lidi vede dávat si led světla? tak se jim to líbí, taky se neptám co vede některé lidi prznit auta stylem tuning z benzinky a na kufru mít 3 prdele nálepek ;) a že těch tunelů u nás fakt je hodně -i
A to já se klidně zeptám. Od čeho mám hubu, že? :lol: No tunel byl pro zvýraznění ;) Na to, že se to někomu líbí něco asi teda bude.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Luděk Sýkora
Příspěvky: 10
Registrován: pon čer 02, 2014 20:16

Re: LED denné svietenie na cruze :)

Příspěvek od Luděk Sýkora »

Zdravím. LED denní svícení bych dal na Cruze hlavně z jednoho prostého důvodu. Tím je to, že za bílého dne při rozsvícených světlech nevidím LEDky na tlačítkách, ani podsvícení displeje rádia, protože po zapnutí světel, které je bohužel u nás povinné, LEDky a displej pohasnou na cca poloviční intenzitu, což je žalostně málo. A tak např. když si chci ověřit, jestli mám ve dne zapnutou klimu, na chvilku musím vypnout světla. Za tmy je vše OK. Vidím to jako podstatný nedostatek. Zkoumal jsem, jestli to pohasnutí nejde nějak odstranit, ale bezvýsledně, prý to nejde.
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: LED denné svietenie na cruze :)

Příspěvek od pekrtek »

Puvodne na Cruzech (alespon tak jsem to mel na HB model2011) svitil pouze predek a tlacitka pres den svitila vic. Potom nekdo z GM prisel na myslenku, ze v CR bude svitit i zadek auta. Tim se jim podarilo zlikvidovat denni sviceni, ktere bylo soucasti vybavy /LTZ/.
radarsarlot
Příspěvky: 5
Registrován: stř kvě 06, 2015 21:25

Re: LED denné svietenie na cruze :)

Příspěvek od radarsarlot »

Ahoj kluci jsem tu nový a rád bych se poptal kde bych sehnal přední led světla za dobre peníze ale ne nějaký šunty a nanapalil se. Děkuji moc.
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Tuning & Styling“