Chromovane lemy oken

Úpravy od motoru až po plasty

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Chromovane lemy oken

Příspěvek od lomngi »

Len to som chcel tým povedať že tie chrom lemy okien môže montovať aj sám bez toho aby si kúpil auto vo vyššiej výbave.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Reklama
 

Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Chromovane lemy oken

Příspěvek od Kjub »

Toto sa vam stane s chrom kluckami, ktore ponuka u nas Chevrolet... Z vacsej dialky sa to da, ale zblizka je do zlee....
Přílohy
klucky.jpg
klucky.jpg (75.93 KiB) Zobrazeno 3271 x
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Chromovane lemy oken

Příspěvek od Kjub »

Ale inak ta cierna sa dobre leskne! -i
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Chromovane lemy oken

Příspěvek od HusarJan »

lomngi píše:Moja reč. Nie je umenie si kúpiť auto vo full výbave. To dokáže každý. Ale z obyčajného základu spraviť niečo čo ani výrobca neponuka. Potom z toho máš naozaj radosť ze si to dokázal. Kto to nezažil nevie pochopiť. A najkrajšie je na tom to keď na koniec aj druhým sa to páči a obdivujú to.
Lomngi som uplne za :D :PP:
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Chromovane lemy oken

Příspěvek od Scorpion.11 »

Kjub míníš takové vystouplé krupičky na chromu? Pokud ano tak i mě se to udělalo, ale jen na zrcátkách a přední spodní liště a nejdřív se servis chtěl vymluvit, že to není na záruku , protože to je od kamínků jak odlétávají od aut předemnou(je to k smíchu taková výmluva) a nakonec se to ofotilo a poslalo k schválení do Prahy a záruku uznali :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Chromovane lemy oken

Příspěvek od Kjub »

Je to taka krupica-skor popukane. Akokeby sa lupala ta folia dole... Na spatnych zrkadielkach, zadna lista medzi svetlami nemaju ani naznak tejto krupice. Tie su dobre....
Oni to maju od nejakeho dodavatela-a reklamuju to cez neho samozrejme a musia cakat kym sa rozhybe on. Ale to mna nemusi zaujimat ze... :mrgreen: No proste, som sklamany... -P Ale zatial Fancar vzdy jednal fer a snazil sa a v podstate vzdy vysli v ustrety... Tak uvidime po sviatkoch co sa bude diat... Najradsej by som bol keby mi vratili peniaze, lebo aj ked mi to vymenia, som si isty ze sa to stane znova... Uz mam na ebayi vyhliadnute cele origo klucky... -i

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2011-CHE ... 2eb24034aa
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Chromovane lemy oken

Příspěvek od chrudoš »

Tady to mas, Kjube, autu samotnemu se to proste nelibi, tak ti to pokazil samotny Cruze, proste to na sobe nechce :D Ne, je to skoda, snad se ta reklamace podari.
A k tomu tuningu, ja nemam nic proti tuningu, at si auto kazdy zprasi, jak sam chce, me jen udivuje, ze nekdo si chce dat na auto neco, co mohl mit z vyroby, to mi zatim nikdo nevysvetlil :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Chromovane lemy oken

Příspěvek od Kjub »

:D

To moje auto protestuje, ze chce kvalitne dolnky a ne tie shity co mam na kluckach... :D Co uz narobis, chrom treba mat na aute... :lol:
Chrudosu, ty si ocividne netuningac, to je jasne, ale folie aspon mas ne? :PP:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Chromovane lemy oken

Příspěvek od Scorpion.11 »

Ty chrom doplňky a hlavně materiál jsou stejně zajimavě dělaný, některém se nestane nic, z jiných to za chvíli sleze či sloupe a některé dělají ty krupičky. Mám třeba obyčejné polské chrom rámečky SPZ za 100,- jednu, takže by si člověk řekl, že to houby vydrží, ale zatím jsou jak nový, takže asi né vždy dražší jsou tým pádem kvalitnější :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Chromovane lemy oken

Příspěvek od Kjub »

No spatne zrkadielka su striekane na chrom, kedze uz som jedno trochu chytil. :mrgreen: Ostala tam taka dobka, takze bolo jasne vidno ze to neni ziadna trapna folia. Lem su tiez folia, a lista medzi svetlami je tiez striekana, lebo pri tych mikro skrabancoch z umyvarky sa nic nezoskrabuje, vyzera to stale super. Ale typek povedal, ze presne klucky a lemy maju od inych dodavatelov...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Chromovane lemy oken

Příspěvek od chrudoš »

Ne, auto si vybiram tak, ze se mi libi a ne, ze ho budu muset upravit. Nad foliema jsem uvazoval spis kvuli bezpecnosti, okno se pak fakt neda rozbit, ale jako zatmaveni me ani nehne. Moje auto se mi libi, ale zamilovany nejsem, auto je spotrebni vec, tzn svoje penize utratim radeji za neco hezkeho pro sebe a ostatni, nez cpat to do kusu plechu...jsem vas zase asi nasral, co? :D
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Chromovane lemy oken

Příspěvek od Kjub »

Nee, v pohodicke! :D Tie folie su super vec fakt. Hlavne citi clovek aj viac sukromia. Aj ja berem auto hlavne ako spotrebnu vec, ale musi mat trochu osobity styl, nie taky aky bude mat kazdy kto vyjde z predajne. Ale taky ktory ma trochu vyjadruje-tj. sportove linie a zaroven elegantne.
A ako hovoris, svoje peniaze rad utratim za nieco pekne pre mna alebo mojich blizkych, v tomto pripade to beriem aj tak ze Cruze je nieco fakt pekne pre mna. :D Nove auto je nieco (z tych materialnych veci) co mi fakt vie urobit velku radost! :PP:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Chromovane lemy oken

Příspěvek od chrudoš »

Tak ztratu soukromi za beznymy skly nijak nepocituju, to me teda jeste nenapadlo, takze to neresim. A cruze se mi libi presne takovy, jaky je, pokud nejake upravy, tak treba ofiko RS packet, jinak to chce opravdu profika na tuning, aby auto nevypadalo trapne, tuning musi byt celkovy a vyvazeny, a ne ze se kazdy vikend rozhodnu udelat, co me zrovna napadne, pak z toho vychazi prasarna jako treba...no bez komentare :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Chromovane lemy oken

Příspěvek od Kjub »

No presne s tebou suhlasim ohladom tunningu. Preto som si to dal spravit vsetko hned ako som chcel ked som auto kupoval (tie chrom doplnky). Nemozem za to ze ich maju zebraci take nekvalitne... :( Okrem hmloviek, tie som tiez chcel hned, ale nemali ich, tak som dokupil hned jak som ich nasiel. A folie som si samozrejme dal spravit tiez hned, ale lacnejsie ako v chevrolete. Vies, ked clovek jazdi 8 rokov s foliami, bez nich si potom pripada ako vo vyklade...zvyk proste...
Z toho RS mi bude stacit iba to kridielko a viac uz nechcem...Inak este som rozmyslal nad nejakym velmi decentnym difuzerom, len aby zadok auta bol blizsie k zemi...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Chromovane lemy oken

Příspěvek od chrudoš »

Jasne, pokud jsi zvykly, proc ne. Tento tyden jsem byl v servise a meli tam uz nachytsaneho nejspis toho RS, mel to male kridelko a celkove byl takovy nejak sportovnejsi, vypadal moc hezky, to bych si taky nechal libit. Ale je to z vyroby, proto se mi to libi
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Tuning & Styling“