chromove kritky hmloviek na cruza

Úpravy od motoru až po plasty

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
ludo
Příspěvky: 47
Registrován: úte bře 01, 2011 00:09
Bydliště: slovensko

chromove kritky hmloviek na cruza

Příspěvek od ludo »

zdravym mam krasneho modreho cruza a chcem sa opytat uživatela menom Kjub ktory ma na prednych hmlovkach ozdobne chromove krytky kde sa to da kupyt uz som to hladal všade aj u orig.predajcu a tam oni to nemaju potreboval by som pomoct velmi sa mi to pači :))))dakujem
Reklama
 

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: chromove kritky hmloviek na cruza

Příspěvek od Scorpion.11 »

Stačí to tu pročítat a nebo hledat :lol: Jinak se podívej sem https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.p ... 1&start=45 a tam je jasně psaný, že Kjub píše
Tu su tie krytky na hmlovky, co mam z ebayu. Su celkom vyrazne, este to tam nemam nainstalovane, lebo je dost kosa na lepenie...
:PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: chromove kritky hmloviek na cruza

Příspěvek od Kjub »

Odkial si Ludo? Dufam ze na z BA, lebo take hmlovky chcem mat iba ja! :lol: :o) Mam ich z ebayu, ale som si ich aj upravoval, pozri si fotky v tunning sekcii...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
ludo
Příspěvky: 47
Registrován: úte bře 01, 2011 00:09
Bydliště: slovensko

Re: chromove kritky hmloviek na cruza

Příspěvek od ludo »

cau ja som s PE partizanske ked sa smiem spytat ta kolko ta staly?vies ja som ich uz vydel na ebayu len no poviem pravdu volako ja to neviem obiednat stadial a trosku sa bojim aby aj mi ich poslaly ,tak som sa snažil zystovat niekde inde len nikde som to nenašiel ::)))
Uživatelský avatar
ludo
Příspěvky: 47
Registrován: úte bře 01, 2011 00:09
Bydliště: slovensko

Re: chromove kritky hmloviek na cruza

Příspěvek od ludo »

a na akej stranke na ebayu si to kupyl ?ja som nasiel jednu stranku v nemecku chce zato 60eu+20eu postovne a to sy myslim ze je dost hmmm.a este by som chcel tie lyšty na okna chromove a tie som sa bol pytat orig.v chervolete a chu zato 180eur co ty nato ???
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: chromove kritky hmloviek na cruza

Příspěvek od Kjub »

Takze najprv skus popracovat trochu na gramatike. Som si nebol isty ci si cech alebo slovak alebo co... :PP:
Na ebay je vsetko lacnejsie aspon o tretinu. Poslem ti spravu co som z uz jednym riesil. To ti pomoze, je to dost jednoduche...posielam... -i
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
ludo
Příspěvky: 47
Registrován: úte bře 01, 2011 00:09
Bydliště: slovensko

Re: chromove kritky hmloviek na cruza

Příspěvek od ludo »

dakujem za radu,dufam ze to budem vediet,zajtra to hned všetko vyskušam keby sa to podarilo budem rad a mozem si obiednat veci!!kolko trva doručenie???
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: chromove kritky hmloviek na cruza

Příspěvek od Kjub »

Sorry, nechcel som ta buzerovat za tu gramatiku, len mi to udrelo do oci...ale hned je to zrozumitelnejsie. :D
Dosli mi tie veci asi za tyzden rovno domov, nic nebolo poskodene a vsetko bolo OK.
Tak nech ti to vyjde a davaj vediet ako to ide. Ked budes prilepovat tie hmlovky urob to rychlo a na doraz, lebo to dost silno lepi. Nesadne to sice na milimeter ale asi tak ako mne. Takze v poho. :o)
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
ludo
Příspěvky: 47
Registrován: úte bře 01, 2011 00:09
Bydliště: slovensko

Re: chromove kritky hmloviek na cruza

Příspěvek od ludo »

Ved pohode nič sa nestalo :))) a dakujem,ty si s BA???a ešte sa chcem opytat ako si dam sem fotku priklad ako maš ty hladam,pozeram ale nemožem to najst:))
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: chromove kritky hmloviek na cruza

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Uživatelský panel/profil/Avatar tam si nahráš fotku ale to už uvidíš tam ako a čo
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
ludo
Příspěvky: 47
Registrován: úte bře 01, 2011 00:09
Bydliště: slovensko

Re: chromove kritky hmloviek na cruza

Příspěvek od ludo »

cau mal by som taku malu prozbu na uživatela Kjub,keby to bolo mozne mi obiednat tie ozdoby na predne hmlovky cez ebay potom by mi ich poslal na moju adresu dobierkou postovne zaplatim vsetko seriozne!!!daj mi vediet ci by sa to dalo ??DDD
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: chromove kritky hmloviek na cruza

Příspěvek od Kjub »

Sorry, to asi nepojde. Verim ze si seriozny, ale nepoznam ta. A hlavne ja si to objednavam cez priatelkym PayPal takze tym duplom to nepojde... Sorac
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: chromove kritky hmloviek na cruza

Příspěvek od Kjub »

Ale budem o tom rozmyslat. Keby som si odtial objednaval nieco dalsie, tak jedine vtedy asi...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: chromove kritky hmloviek na cruza

Příspěvek od Iacobus »

Ludo
Nauč sa to, je to strašne jednoduché. Zaregistruj sa na ebay a nakupuj. :lol: Tu som písal takú pomôcku k bezpečnému nakupovaniu a založeniu PayPal účtu, prečítaj si: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.p ... k&start=15
Ak budeš mať nejaké nejasnosti tak choď na www.ebay.cz. To je dnes už fakt pre každého, keď je to v Češtine. Tam by si to mal už zvládnuť aj bez nejakých jazykových schopností. O registrácii,nakupovaní -ebay,PayPal je kopa článkov na internete. Naštuduj a potom môžeš nakupovať bez problémov aj z Honkongu. Neboj sa toho. Na skúšku môžeš kúpiť aj niečo za jedno euro a naučíš sa čo a ako.
Takých krytiek na hmlovky je tiež plný net. Teraz už si kúpiš tie krytky aj s peknou LED vlnkou á la AUDI na denné svietenie.
Uživatelský avatar
ludo
Příspěvky: 47
Registrován: úte bře 01, 2011 00:09
Bydliště: slovensko

Re: chromove kritky hmloviek na cruza

Příspěvek od ludo »

Dakujem uživatelovy Kjub ja viem ze je to taške obiednat cudzemu človekovi ale keby si si ty obiednaval nieco bol by som vdačny keby si aj mne,peniaze by som aj dopredu poslal neni problem aj za ochotu viac poslal (na kavu).:)))DDD
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Tuning & Styling“