Jiné budíky s velkým displayem

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Jiné budíky s velkým displayem

Příspěvek od Franta P. »

Zdarec po dlouhé době,

chci si u svého Cruze vyměnit socka ,,polodotové,, budíky za ,,maxidotové,, jako měli od začátku v USA nebo sem dorazily s faceliftama v roce 2013. co to obnáší, budu muset na diag, tam mi je budou muset spárovat s autem, ale to u Opla bude zase nesmírnej problém,jak to určitě nepůjde atd. A nebo takhle, budou mi fungovat vůbec? tak rafičky určitě, kontrolky taky a teď ten display. vše cucá ze sběrnice auta, tak by mohl ne? když z ní cucá i moje China radio a umí informovat z auta i o tom co Cruze v orig stavu informovat neumí, třeba přesně jaké dveře jsou otevřené, kufr, které okno je stažené atd. socka budíky mají jen kontrolku a lepší už to rozdělují a ukazují taky, palubní počítač musí bejt stejný jen je jinak graficky poskládaný a ty s tím velkým displejem umí napsat přímo závadu třeba žárovky, ne ty trapný kódy.
Vůbec, která diag umí programovat v Cruzovi? existuje nějaká neoriginální, a která originální se vůbec používá v auto servisech?
děkuji
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Reklama
 

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Jiné budíky s velkým displayem

Příspěvek od Scorpion.11 »

Osobně si myslím, že neseženeš aktuální software pro naprogramování řídící jednotky. Je to teda jen můj osobní názor :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné budíky s velkým displayem

Příspěvek od LordMMX »

na to je jednoduchá odpoveď... pripoj ich a uvidíš čo sa stane. buď to pôjde alebo nie. a od toho bodu sa treba pohnúť ďalej. podľa mňa Daewoo moc nešpekulovalo so softvérom a určite je v budíkoch nejaký firmware, ktorý cez canbus inforuje RJ o tom o aký typ displeja ide a na základe toho RJ pošle potrebný signál. takisto to bude s káblovačkou, je lacnejšie použiť jeden zväzok káblov pre všetky výbavy ako robiť pre každú výbavu káblovačku zvlášť, ktorá sa bude líšiť len chýbajúcim káblom alebo tak.
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Uživatelský avatar
C77
Příspěvky: 97
Registrován: pát kvě 25, 2012 14:27
Bydliště: Poznań, Velkopolsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné budíky s velkým displayem

Příspěvek od C77 »

Plug & play się nie da. Trzeba VIN twojego auta przypisać. Jest dużo przykładów na D2.
Moderator polského a mezinárodneho Cruze forum...
Я на Драйве2 http://www.drive2.ru/r/chevrolet/487166/
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“