parametre repro/woofer

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: parametre repro/woofer

Příspěvek od ladinek »

Hele on ten basák nemá pořád basovat, má hrát jen spodní pásmo, musíš slyšet kopáky a poznat basovou kytaru, zesílení basů bas bost nebo jak dej na nulu, nebo jen kousíček a na zesu nastav kolečko na frekvence tak na 120 tak to mám já, ale já to seřizuju rádiem to je výhoda. kufr jsem netlumil, já to zase tak nahlas neřeším, ale dveře mám vytlumený, mě nic nedrnčí jedeš na Olšovec? Celkem bych ten JBL poslechl :)
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Reklama
 

Uživatelský avatar
davac24
Příspěvky: 111
Registrován: pát říj 26, 2012 09:59

Re: parametre repro/woofer

Příspěvek od davac24 »

tak ja ten basak pocujem iba pri hlbokych tonoch :D ale co ked tie hlboke tony su slate v kazdej pesnicke ktore pocuvam :D vies co asi tam nejdem. aj ked to nie je tak daleko.... skor by som uvital keby bol niaky zraz kdesi blihsie....pripadne ak mas cestu na SVK. pripadne nieco okolo hranic lysa pod makytov alebo lideč
cruze sedan 1,8 ltz 2013
------------------------
fabia 1,4 tdi
------------------------
peugeot 206 1,1i
------------------------
lada 2107
LosPetrik
Příspěvky: 17
Registrován: stř čer 18, 2014 15:08

Re: parametre repro/woofer

Příspěvek od LosPetrik »

Ahoj, vidím že řešíte subwofery. Mám jeden doma aktivní FLI 12. Včera jsem ho montoval do auta. A jelikož rádio s navigací nemá údajně výstup na tubu tak jsem vyvedl ze zadního repra kabely a použil na zesilovači 5din vstup. Ted nevím přesně, ale říká se mu vysokofrekvenční nebo vysokonapěťový vstup. No a po zapnutí jsem zklamaný. Tuba sice hraje, ale v autě není slyšet rozdíl spíš naopak když tubu vypnu tak mi samotné repro hraje lépe. Asi jste si všimli že jsem v tomhle amatér tak mi prosím poraďte jak dosáhnout toho aby mi v autě hučelo úplně všechno nebo kde jsem udělal chybu. Moc děkuju
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“