Zasuvka zapalovaca - demontaz a uprava

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Mr.Dman
Příspěvky: 74
Registrován: ned čer 12, 2011 14:32
Bydliště: Most, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasuvka zapalovaca - demontaz a uprava

Příspěvek od Mr.Dman »

klm121 píše:Stačí I. poloha ;)
Omlouvám se.Máš pravdu,stačí I. poloha
Reklama
 

Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Zasuvka zapalovaca - demontaz a uprava

Příspěvek od 18lukin18 »

jj já mám už delší dobu(už i za dob co jsem měl Thalii) rozšíření o další 4 zásuvky navíc a mám tam zapojené najednou GPS,mobil,zapalovač a jednu prázdnou a vše ok,takře stačí takováhle redukce ;-)
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Durby
Příspěvky: 34
Registrován: pon pro 24, 2012 00:26
Bydliště: Košice

Re: Zasuvka zapalovaca - demontaz a uprava

Příspěvek od Durby »

A ak už sme pritom ako demontujem zásuvku na 12V? potrebujem to surne a ne a ne to vybrať .. pls surne help :| :roll:
Daewoo Kalos Sedan 1.4, rv.2004, 88koni
Športový výfuk, upravená maska predná, folie
Uživatelský avatar
jirikac
Příspěvky: 63
Registrován: stř říj 30, 2013 16:44
Bydliště: Modřice

Re: Zasuvka zapalovaca - demontaz a uprava

Příspěvek od jirikac »

Ahoj,
chtěl jsem se zeptat zda má někdo zkušenosti s přidáním dalšího zapalovače (zásuvky 12V) v cruze.
Ve středovém panelu mám pouze záslepku a nejde mi odělat abych se podíval zda tam vedou nějaké dráty.
Chtěl bych přidat ještě 1 zásuvku na mobil nebo GPS, má někdo s tímto zkušenosti?
Mám model 2013 LT+
Cruze MY13 Smoke 1.6 LT+ , 91 kW / 124 HP
-------------------------------------------
Ploutev, tónovaná skla (Suntek HP70/HP15), interiérové doplňky.

Obrázek
Gandi
Příspěvky: 16
Registrován: pát dub 03, 2020 12:32

Re: Zasuvka zapalovaca - demontaz a uprava

Příspěvek od Gandi »

Zdravim, resim taky napajeni autozapalovace a chtel jsem se zeptat jestli se neda nekde ve vnitr narazit na neco co je trvale pod napetim z autobaterie kam by se dalo pripojit. Mam solarni panel 20W s regulatorem ktery umistim v aute vzadu za sklem na trvalo a potreboval bych ho ve vnitr nekam pripojit k baterii aby pokryl spotrebu auta stanim a dobijel v pripade kratsich tras jako nyni. Nejlepsi by bylo natahnout draty zvlast primo od autobaterie do vnitr, ale kama je tahnout? Nebo slo by to nejak pres tu pojistkovou skrin? Ale zaroven bych chtel aby vse fungovalo jako nyni. Je to na Chevrolet Cruze 1.6 r.v. 2009. Za kazdou dobrou radu dekuji.
TomNovot
Příspěvky: 1
Registrován: stř dub 22, 2020 09:53

Re: Zasuvka zapalovaca - demontaz a uprava

Příspěvek od TomNovot »

Gandi píše: sob dub 11, 2020 11:54 Zdravim, resim taky napajeni autozapalovace a chtel jsem se zeptat jestli se neda nekde ve vnitr narazit na neco co je trvale pod napetim z autobaterie kam by se dalo pripojit. Mam solarni panel 20W s regulatorem ktery umistim v aute vzadu za sklem na trvalo a potreboval bych bonus za vlkad ho ve vnitr nekam pripojit k baterii aby pokryl spotrebu auta stanim a dobijel v pripade kratsich tras jako nyni. Nejlepsi by bylo natahnout draty zvlast primo od autobaterie do vnitr, ale kama je tahnout? Nebo slo by to nejak pres tu pojistkovou skrin? Ale zaroven bych chtel aby vse fungovalo jako nyni. Je to na Chevrolet Cruze 1.6 r.v. 2009. Za kazdou dobrou radu dekuji.
Myslím, že můžete odstranit hlukovou izolaci a vedení kabeláže na spodní části vozu v kabině. Nebo sledujte, jak je strop vyroben a je možné nakreslit drát podél okraje poblíž dveří.
Gandi
Příspěvky: 16
Registrován: pát dub 03, 2020 12:32

Re: Zasuvka zapalovaca - demontaz a uprava

Příspěvek od Gandi »

A da se vyvest i z pojistkove skrine napajeni od autobaterie aniz by se prerusovalo napajeni po zamknuti vozu?
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“