Centrálne zamykanie

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od Iacobus »

Našiel som toho výrobcu. Stačilo otvoriť kľúč. :D :lol: Witte Automotive v Nejdek-u.
http://www.witte-automotive.com/vyrobky/reference
Reklama
 

giom
Příspěvky: 12
Registrován: sob srp 27, 2011 17:43

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od giom »

Zdravím cruzisty, mám pocit, že se mi začíná projevovat popsaný problém-někdy se stane, že nefunguje dálkové odemykání/zamykání. Rád bych se zeptal, jestli a jak se problém vyřešil. Bohužel už mám po záruce, tak bych rád věděl, o co jde. Děkuju.
giom
Příspěvky: 12
Registrován: sob srp 27, 2011 17:43

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od giom »

Ahoj cruzaři, možná je to s tím odemykáním mého vozítka lepší. Ten klíč, se kterým mě to začalo zlobit, má už možná slabou baterii (zkusím vyměnit) a navíc prošel v březnu pracím cyklem s mými kalhoty (barevné prádlo, 40 st. 600 otáček, dvojité máchání), přesto fungoval bez chyby. Použil jsem druhý klíč, když jsem k autu přišel, nešlo DO auto zamknout, tak jsem nastartoval, objel sídliště a od té doby zatím v pohodě (nechci to zakřiknout). :D
Sekt0r
Příspěvky: 17
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:17

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od Sekt0r »

Ahojte ja mám taky istí problém , diaľkové ovládanie na jednom aj druhom kľúči nefunguje respektíve . Zarába som normálne otvoryl a išiel do práce ale tam už som musel zatvoriť manuálne cez dvere vodiča . Dneska mi to spravili prvý krát tak skúsim ešte vymeniť batérie v klucoch a zmeram ako je na tom batéria v aute . Každopádne bol s tým už niekto v servise ? Aké malý vyjadrenie ?
Chevrolet Cruze 1.6 Base + Klima , cierna carbon
Uživatelský avatar
criistiiano
Příspěvky: 32
Registrován: pát lis 02, 2012 15:30
Bydliště: Trebišov okolie

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od criistiiano »

Ja som sa na to pýtal tiež v servise nakoľko mi to jeden deň robilo (nedali sa dať otvoriť cez central a potom poplašné :D ) a vraveli mi že to môže robiť obyčajný smartfón (môj) ktorý vysiela nejaké signály, zvalili to na nejaké radiosignály,
1,6 LT+, white sedan
Uživatelský avatar
frezzi
Příspěvky: 1576
Registrován: pon říj 08, 2012 17:10
Bydliště: Slovensko

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od frezzi »

čo ja viem, mne tak začalo sice nie origo a nie na Cruzovi blbnúť diaľkové, a chyba bola v tom že sa mi uvoľnil kábel napájania a raz mal dobrý signál a raz nie lepšie upevnenie kábla problém odstránilo úplne :PP:
Aveo 1.4 16V 69Kw, sedan Šedá Metalíza -
výbava : čím ďalej tým lepšia :D
Uživatelský avatar
Patrik Xtream
Příspěvky: 5
Registrován: úte led 03, 2017 12:55
Bydliště: Husova 274, Sadská 28912

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od Patrik Xtream »

Ahoj kluci
Rád bych se taky přidal do konverzace a taky vás požádal o rady.

Mám už 3 roky Chevy Cruze 2,0 VCDI 120Kw. Super auto, ale má jednu vadu a to je centrál. Stalo se mi to už první zimu, co jsem ho měl. Výpadky DO od centrálu. Doposud vždy, když byl mráz a mokro, tak mi nejde DO, čili nemohu zamknout ani odemknout auto přes dálkové ovládání ani přes přepínač na přístrojovce. Zkusil jsem druhý klíček a taky nic, takže klíčkem to nebude. Kdyby něco selhalo, tak by to nefungovalo vůbec, ale ono nárazově. Odemknu, vyrazím na mokré cesty a když dorazím, už mi to nefunguje.
Chtěl jsem překontrolovat kabeláž, ale nemohu najít žádné schéma ani rady. Většinou všichni říkají klíček, ale to si nemyslím.
V Chevroletu mi chtějí rozebrat půlku auta a zkusit závadu najít, ale to bych se asi nedoplatil :D Byl jsem u jednoho autoelektrikáře, ale zrovna to fungovalo, takže nic nenašel. Vyměnil mi jen jeden parkovací senzor a chtěl 4000, takže tam bych už taky radši nejezdil :)
Nejsem si jistý co by to mohlo být. Uvítám jakýkoliv rady nebo zkušenosti s podobným problémem.

Díky Patrik
Uživatelský avatar
criistiiano
Příspěvky: 32
Registrován: pát lis 02, 2012 15:30
Bydliště: Trebišov okolie

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od criistiiano »

Ahojte opäť sa pripájam k téme, momentálne máme mrazy na SR -15 C, preto môj Cruze teda central hapruje ale iba pravé zadné dvere ktoré vôbec nereagujú teda nezamykajú ani cez kľúč ani zvnútra. Niekde som čítal žeby stačilo premastiť resp. nastriekať WD40 - kou. Keď si tak spomeniem aj pri menších mrazoch som počul čudné zvuky z pravých predných dverí ale až teraz som si všimol že sa nezamykajú. Mal už niekto podobný problém ??? Dík za rady ....
1,6 LT+, white sedan
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od Boeing737 »

Mal som podobný problém s DO
Objednal som púzdro kľúča z Aliexpressu ;)
a z origo kľúča prehodil celé vnútro. Už to funguje na 100%. Problém bol ten,že pôvodný kľúč,resp.tlačidlá boli opotrebované. Keď je zima a kľúč je studený,tak nejde. Manuálne ale auto otvorím.
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
Patrik Xtream
Příspěvky: 5
Registrován: úte led 03, 2017 12:55
Bydliště: Husova 274, Sadská 28912

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od Patrik Xtream »

Takže si myslíte, že je to klíčkem? I když auto na dálku zruší alarm, ale jen dveře se neodemnkou?
Na Amerických forech jsem četl, že jim to dělal zámek dveří. Jen nevím, jestli je to spojený okruh a dveře řidiče jsou první, takže když nejdou, tak ostatní taky ne?
Je to záhada a asi nezbývá, než vše vyzkoušet
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od Boeing737 »

Skús rozobrať kľúč a stlač otv.dverí napr.zápaľkou,alebo pod. Skúšaj;) vymeň bat.a pod.
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od Richard »

Je možné, že blbnou ovladače - mikrospínače nebo nějaký studeňák...... minulý týden si nechával opravit syn obě dálky na Hyundai Santa Fe první generace a byl s nimi v Říčanech u Prahy, tak to zkus vygooglit ;-)
Dokonce mu na počkání měnili mikrospínače a proletovávali desku
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Patrik Xtream
Příspěvky: 5
Registrován: úte led 03, 2017 12:55
Bydliště: Husova 274, Sadská 28912

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od Patrik Xtream »

Já to zkusím kluci, ale asi nikam nedojedu. Teď jsem byl u auta a jako by se zbláznilo. Nejde mi odemnkout a ani nastartovat, jako by nebyly spárované, tak jsem to zkoušel, zkoušel a teď mi auto cvaká a svítí výstražný. Každopádně potřebuji někoho s diagnostikou
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od Boeing737 »

Ešte skús odpojiť baterku a zapoj naspäť.
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
Patrik Xtream
Příspěvky: 5
Registrován: úte led 03, 2017 12:55
Bydliště: Husova 274, Sadská 28912

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od Patrik Xtream »

TO jsem zkusil, ale po chvilce se to vrátí. Nechal jsem jí odpojenou asi jen minutu, tak to zkusím dýl, ale jestlí to nepomůže, tak jsem v ...... a musím sehnat někoho, kdo dojede ke mě domů a koukne na to přes diagnostiku
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“