Centrálne zamykanie

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Job123
Příspěvky: 31
Registrován: stř úno 16, 2011 20:57
Bydliště: ZA

Centrálne zamykanie

Příspěvek od Job123 »

Problem je v tom ,ze mi prestava fungovat central cez dialkove ovladanie na kluci. .Auto sa da odomknut a zamknut len cez zamok na dverach.For je ale v tom ,ze je to nahodne .Raz to ide , potom zase nejde.V klucoch to nie je lebo mi nefunguju - funguju obidva kluce. Prave dnes mi to zase zblblo, tak som isiel do servisu (cca 1 min. cesty).Pridem do servisu a central fungoval bez problemov.Pozreli - nemozu s tym nic urobit ved funguje. Idem domov central zase nefunguje. :x Volam do servisu ,ze co s tym. Objednaju ma a budu to nejak testovat( odomykat a zamykat dovtedy kym to nezblbne -asi).Len sa bojim, lebo neviem , ze ked auto zamknem klucom vo dverach asi sa nezapne alarm - ci ano? Mali ste niekto takyto problem? :( :(
Cruze LT 1,8 16V 141k Sivá Pewter
Reklama
 

Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od chrudoš »

hm, to je teda blbe. Mam pocit, ze zamnutim klicem ve dverich se alarm neaktivuje, zkus sledovat kontrolku. Nicmene pokud to delaji oba klice, baterkou to asi nebude. Ja osobne teda taky pozoruju ne zrovna pruznou odezvu zamykani, nicmene porad ti funguje
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od Scorpion.11 »

A v servisu jsi už byl co a jak? Má ještě nekdo další takový vnímavý problém se zamykáním :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od Kjub »

Kamos s 1.8kou mal tento problem. Obcas sa mu do toho potom pustal aj alarm...Ale neviem ako to vyriesil, myslim ze isiel s tym proste do servisu...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Job123
Příspěvky: 31
Registrován: stř úno 16, 2011 20:57
Bydliště: ZA

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od Job123 »

V servise som s tym bol ale prave vtedy mi to fungovalo.Takze s tym nevedeli nic urobit. Blbne to uplne nahodne. :shock: Dneska central fungoval bez problemov - zatial. A pri zamknuti auta klucom vo dverach sa neaktivuje alarm lebo mi nesvietil detektor pohybu. -P
Cruze LT 1,8 16V 141k Sivá Pewter
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od Kjub »

Detektor pohybu? Detektor pohybu tam nemame, ci? Alarm sa pusti iba ak otvoris nejake dvere. Pri nicom inom ti alarm nezacne huklat... Ani ked slahnes tehlu cez okno. :lol:
To svetielko ti iba znaci, ked blika, ze sa nejaky ten alarm aktivoval. A na tvojom mieste by som im to dal v servise vytrapit, predsa nemoze to raz ist a raz neist. Ma to iba ist a hotovo.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Job123
Příspěvky: 31
Registrován: stř úno 16, 2011 20:57
Bydliště: ZA

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od Job123 »

Aha - tak som zase o nieco mudrejsi. :idea: Myslim ze som nieco o tom detektore cital v manuale pre Cruza - v nasich to asi nie je tak ako aj sklopne spetne. Tak dik. -i
Cruze LT 1,8 16V 141k Sivá Pewter
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od Iacobus »

Na upresnenie.... Ono to funguje nielen na dvere ale aj na kapotu a kufor.
Uživatelský avatar
TOMTCE
Příspěvky: 66
Registrován: pon bře 08, 2010 15:14

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od TOMTCE »

Detekrot pohybu tam asi určitě nebude nebo já ho tam aspon teda nemám, protože když nechám v autě psa a zamknu, tak by to muselo začít houkat ne?
nyní CHEVROLET CRUZE 1.6 LS+ modrošedá metalíza (aktuálně 73 800km), DAEWOO TICO / předtím OPEL OMEGA 2.5 TDI CARAVAN r.v.1996, FIAT CINQUECENTO 0.9
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od radgosk »

Dnes je najlepsie instalovat uz iba senzory tlaku. Zmeni sa tlak v aute - rozbite sklo, otvorene dvere a zacne hukat
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od chrudoš »

Jj, funguje to opravdu jen na otevreni zevnitr, zbytek jsou featury pro jine zeme, proto je tam taky Cruze o dost drazsi. osobne je mi to jedno, ja ani nevedel, ze v aute alarm je, takze cokoliv je pro me bonus :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od Kjub »

TOMTCE píše:Detekrot pohybu tam asi určitě nebude nebo já ho tam aspon teda nemám, protože když nechám v autě psa a zamknu, tak by to muselo začít houkat ne?
To preto, ze ked zamknes psa v aute a nechas ho tam, tak sa prestane hybat... :shock:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od Iacobus »

Keby chcel SLOVÁK kúpiť z AUSTRÁLIE niečo na KÓREJSKÉ auto, ktoré sa tvári ako AMERICKÉ a zistí že to čo chce, je vlastne ČESKÉ, kde v Českej republike by to mohol zohnať? :D :D :D (samozrejme okrem autorizovaného servisu....) :lol:
LOGO_0260.jpg
LOGO_0260.jpg (102.06 KiB) Zobrazeno 5922 x
59charlie
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 08, 2010 19:23

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od 59charlie »

Zkus
http://www.autoklice.com/auto-klice/mdl ... =CHEVROLET

Jinak na Cruzovi je víc dílů Made in U.S.A. než si myslíš... :mrgreen:
Uživatelský avatar
honzik
Příspěvky: 215
Registrován: ned lis 28, 2010 20:04
Bydliště: Bystřice

Re: Centrálne zamykanie

Příspěvek od honzik »

Pokud vím, zámky se u nás zabývají jen dvě firmy : FAB Rychnov nad Kněžnou a druhý výrobce je Brano Group v Hradci nad Moravicí...
odkazy :
http://www.brano.cz/cs/produkty.html
http://www.fab.cz/
Chevrolet Trax 1.4T LT Rock Orange
ChevroletCruze 1.8 16V LT 141 HP Moroccan Blue ex
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“