radio, dvd, navigace,... v jednom

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
ta3s
Příspěvky: 149
Registrován: pát čer 08, 2012 13:51
Bydliště: Považská Bystrica

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od ta3s »

ta3s píše:Pre tých čo ešte váhajú alebo si ho chcú odskúšať môžem poskytnúť môj demontovaný DVD systém -i
Ja som ho demontoval z dôvodov popísaných v tomto vlákne, podľa servisu že nadmerne vybíjal batériu. Následne sa ukázalo že batéria bola vadná a bola v servise v rámci záruky vymenená za novú. Potom som už systém do auta nemontoval a už asi ani nebudem..
DVD systém doveziem na Olšovec; GPS anténa + pipák je stále inštalovaný v aute ale to by nebol problém vybrať na mieste
.. tak zmena .. DVD system na Olsovec nedorazi .. jeden z clenov fora zdravo zariskoval -i a uz ho skusobne testuje v svojom Cruzovi a vyzera to tak ze system je v poriadku -i
2011 Cruze HB 1,8 LTZ Silver Metalic + LPG Technology Gas/V-Lube
Reklama
 

Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od tomask »

Žeby člen CP ;)
Carthell Prg
Uživatelský avatar
ta3s
Příspěvky: 149
Registrován: pát čer 08, 2012 13:51
Bydliště: Považská Bystrica

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od ta3s »

..dosť možné 8)
2011 Cruze HB 1,8 LTZ Silver Metalic + LPG Technology Gas/V-Lube
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od pekrtek »

Úprava ovládání telefonu z volantu na Chevy Cruze HB 2011 -i funguje to
SAM_1206.JPG
SAM_1208.JPG
Lubosch77
Příspěvky: 4
Registrován: čtv pro 13, 2012 10:24

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Lubosch77 »

ja to chci taky, kde to?
Chevrolet Cruze 1.6 Black
2DIN DVD GPS, back kamera, senzor
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od pekrtek »

Ten člen do volantu koupen přes e bay (vyšel cca na 900 Kč), spojeno s DVD navigací typu S-100 (z fy Auknet) a zbytek zajistil servis. Byla to sázka do loterie, ale vyšlo to.
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od tomask »

Co internet ? Funguje OK. Koukam Petře že jsi neodolal -i
Carthell Prg
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od pekrtek »

Neodolal, internet aktivovaný není - je to vcelku zbytečný. Hlavně to má lepší zvuk jak original rádio.
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od tomask »

Taky jsem uvažoval že pujdu do nového, ale jenom za cenu že vykoupí to staré.
Ale nějak se jím do toho nechce, takže už nebudu investovat.
Ať dobře slouží a dělá radost :PP:
Carthell Prg
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od pekrtek »

tomask píše:Taky jsem uvažoval že pujdu do nového, ale jenom za cenu že vykoupí to staré.
Ale nějak se jím do toho nechce, takže už nebudu investovat.
Ať dobře slouží a dělá radost :PP:

Díky
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Nyny »

pekrtek píše:Ten člen do volantu koupen přes e bay (vyšel cca na 900 Kč), spojeno s DVD navigací typu S-100 (z fy Auknet) a zbytek zajistil servis. Byla to sázka do loterie, ale vyšlo to.
Můžu se zeptat, jak si s tím rádiem spokojen? a jaký máš model Cruze, myslím tím výbavu?
Chtěl bych se zeptat na pár věcí:

Rádio:
- funguje na rádiu funkce TA - Traffic - Announcement identification?
- funguje na rádiu funkce AF - Alternative Freguencies?
- umí rádio uložit stanici pod jménem, nebo jen pod číslem frekvence?

Navigace:
- co je u toho za dodávaný SW, iGO Primo? Jaká přesně verze?

TV:
- když koukáš na TV a rozjedeš se, rozsype se obraz a TV tak jde proto sledovat jen při stání?

Ostatní:
- display je odporový, nebo kapacitní?
- je displej matný, nebo lesklý?
- funguje plně automatická klimatizace včetně zobrazení hodin, nastavené teploty a venkovní teploty?
- když je rádio ve vypnutém stavu (na displeji jsou informace o klimě) a zařadíš zpátečku, jak dlouho trvá inicializace couvací kamery?
tomask píše:Taky jsem uvažoval že pujdu do nového, ale jenom za cenu že vykoupí to staré.
Ale nějak se jím do toho nechce, takže už nebudu investovat.
Ať dobře slouží a dělá radost :PP:
Zkoušel ses jich ptát? Taky bych šel do toho novějšího, ale co pak s tím starším.
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od tomask »

Ptal jsem se jich na to, že bych straré vrátil a pořídil nové, p. Prošek říkal že by to šlo, ale je to nějak na delší jednání.
Stejně jsem se rozhodl že už nic do auta dávat nebudu a po skončení 5 leté záruky asi pujdu do nějakýho nového.
Carthell Prg
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od pekrtek »

Rádio: TA, AF a RDS umí, stanici ukládá pod číslem frekvence, na hlavním "panelu" rádia je zobrazen název stanice, vzhledem k tomu, že je rádio dost citlivé (hraje i v prostoru garáže, kde původní již ztratilo signál) jde někdy na nervy. Reprodukce zvuku je znatelně lepší jak u původsního rádia.

Navigace: IGO Primo, verzi nevím, ale zatím se nestalo, že bych "jel po poli".

TV: jde perfektně, neskáče, obraz se neztrácí. Někdy říkám, že je lepší jak rádio. :D Můžeš si v nastavení dát, jestli chceš poslouchat TV jen při stání nebo i při jízdě.

Ostatní: displej odporový/kapacitní: jsem spotřebitel, takže mi to nic neříká :D
je matný
automatická klima funguje normálně, zobrazuje v základním nastavení i venkovní teplotu, při zapnutém rádiu, resp.při zapnutém cd nebo USB hodiny. U TV hodiny nevidíš.
Ano, při vypnutém stavu jsou info o klimě, hodiny, venkovní teplota, rychlost ventilátoru, nastavení vnitřní teploty a info o vstupu vzduch do kabiny.
Couvací kameru jsem nechtěl, protože couvací senzory se zobrazením siluety auta a grafická a zvuková signalizace se mi zdá dostačující. Vše naskakuje ihned po zařazení zpátečky.

Stačí takto? Pokud jsi z Prahy nebo z jejího východního okolí je možno se dohodnout a prohlédnout si to.
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Nyny »

Díky za odpověď,
a u toho rádia to AF a TA funguje jak má? Na mém rádiu to totiž nefunguje vůbec. Takže ty můžeš sledovat TV i za jízdy a signál to neztratí?
Jestli tě můžu s tou prohlídkou otravovat, tak bych se na to podíval moc rád. Sice z Prahy nejsem, ale v pohodě někam dojedu, to není problém.
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od pekrtek »

AF a TA fungují více méně dobře. Celostátní stanice to udrží, ale při návratu ze Slovenska, kdy jsem v Rožnově zadal ze seznamu 102,5 FM, tak to mělo alternativní frenkvenci problém najít. Ale když se to chytlo, hrálo to bez problémů až do Prahy.

Signál se při jízdě po Praze neztratí a jak jsem psal, hraje velmi dobře. Je potřeba si uvědomit, že každá oblast využívá jiné kanály a tak mimo Střední Čechy je potřeba přeladit.

Zbytek SZ.
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“