Ulozenie rezervy

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Tebepoviem
Příspěvky: 4
Registrován: sob črc 02, 2016 08:38

Ulozenie rezervy

Příspěvek od Tebepoviem »

Zdravim Vas, pred nedavnom som kupil cruza sw. Auto bolo dovezene z Viedne. Chlapec ktory mal to auto pouzival dojazdove koleso, ale auto ma kufor upraveny na dofukovaciu sadu, cize rezervu ma len tak v kufri polozenu. Dost mi to vadi a chcel by som ju dat tam kam patri. Neviete mi poradit kde zozeniem ulozenie do kufra na rezervu. Dakujem
Reklama
 

Uživatelský avatar
dominic7
Příspěvky: 56
Registrován: pon dub 22, 2013 20:41
Bydliště: Trnava

Re: Ulozenie rezervy

Příspěvek od dominic7 »

Tebepoviem píše:Zdravim Vas, pred nedavnom som kupil cruza sw. Auto bolo dovezene z Viedne. Chlapec ktory mal to auto pouzival dojazdove koleso, ale auto ma kufor upraveny na dofukovaciu sadu, cize rezervu ma len tak v kufri polozenu. Dost mi to vadi a chcel by som ju dat tam kam patri. Neviete mi poradit kde zozeniem ulozenie do kufra na rezervu. Dakujem
ahoj, napíš do carmaxu, tu sú aj odkazy. Oni tam majú takéto plastové vane a pošlú ti ju. Ja som ju tiež odtial kupoval a výmenu spravíš v pohode aj sám. V autorizovanom servise by si za to zobrali veľa. Vaňa ma vyšla niečo vyše 100 EUR a tú druhú si môžeš nechať pre prípad, že by si to chcel znovu vymeniť späť.
Chevrolet Cruze SW 1,8 LT+, black carbon
Tebepoviem
Příspěvky: 4
Registrován: sob črc 02, 2016 08:38

Re: Ulozenie rezervy

Příspěvek od Tebepoviem »

Dakujem uz som tam aj hned napisal :-)
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Kola a pneu“