Pichnuti pneu a rozbite u rafku lite kolo

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rogrigo
Příspěvky: 32
Registrován: stř pro 22, 2010 23:26

Pichnuti pneu a rozbite u rafku lite kolo

Příspěvek od Rogrigo »

Cau lidi, mel bych otazku, nezda se Vam cena 12.150 kc, premrstena,
respektive najel jsem na dlazebni kostku co nemela co na ulici delat
(byla venku) a pichla mi pneu (bok) a lite kolo se znicilo (netesni)
dal jsem to ihned do servisu (rikali mi, ze se to bezne resi pres havarijni a jeste jsem se
pana zkuseneho servisaka ptal, jestli to vi jiste), tak jsem
to vyridil, samozrejme, ze se zamitnutim me poslali doprdele, ze na pneu a kola je v havarijnim
pojisteni vyluka vzdycky, ale auto uz je opravene, pan servisak, ze prej to delal poprve...
takze to musim uhradit, kurevsky premrtenou cenu za kt. bych mel tak 4x lite kola kdybych kupoval pres net, PNEU KUMHO KH17 92V 1ks 2177kc, zavazi 2ks 50kc, disk kola 16x6.5
ALU CRUZE 1ks 6345kc, ventilek 1ks 20kc, prezuti a vyvazeni 1ks kola plus nasazeni na auto 165kc,
plus kontrola a serizeni geometrie predni napravy 1080kc, celkove to dela prace 1245kc, material 8600kc a s dph cele 12.160kc, nezda se Vam hlavne ta cena za lite kolo, je to to co se dava normalne k ls plus cruzovi, 6300kc zasrane premrstena, diky za rady a jak se vuci tomu branit... jestlize je to tak premrstene, vyjadrete se dekuji, vyresim to tak, ze prejdu k jinemu autorizovanemu chevroletu a toho pana sjedu, i kdyz se chovam slusne tady to opravdu jinak nejde nez rici, ze je to zmetek, ze mi kecal a jeste se tvaril jak mudr sveta... moje chyba, ze jsem mu veril a nezjistil jsem si to hned...
červenoučký chevrolet cruzíček 1.6 ls plusinko
Reklama
 

Uživatelský avatar
Polgari
Příspěvky: 276
Registrován: stř črc 13, 2011 18:34
Bydliště: Dobšiná
Kontaktovat uživatele:

Re: Pichnuti pneu a rozbite u rafku lite kolo

Příspěvek od Polgari »

urcite to je vela. Ja som daval opravovat elektron este na Megane a oprava vysla na nejakych 30-50€ MAX. Ja sa stale opytam, ze kolko to bude stat a ze ak by to malo byt viac, nech mi zavola. Snazim sa, aby pri tom bol stale niekto. A ak by som mal platit 12tis za opravu gumy (ak sa da opravit teda zachranit,m myslim, ze maximalna cena zy bola za nejaku opravu 20€) a disku tak fakt si mozes kupit novy disk - keby len jeden ... chod tam a povedz, ze cena je neopodstatnena, ze odmietas zaplatit. Ze si nevedel co to bude stat a ze kurva nech si tam ten elektron nechaju ak su taky mudry :o)
Nový lama majiteľ Cruze 2.0 VCDI 163k BLACK
Uživatelský avatar
Rogrigo
Příspěvky: 32
Registrován: stř pro 22, 2010 23:26

Re: Pichnuti pneu a rozbite u rafku lite kolo

Příspěvek od Rogrigo »

Jj hele mas ode email, jsem v praci, ted pujdu na obed, viz. koncovka vyfuku, no ja chci zjistit presne tu cenu toho elektronu, mozna je prodavaji jen oni, nevim, ale budu to chtit snizit, zmetek to dal, tak vysoke pac to melo jit pres pojistovnu jeste se chvastal, ale v pojistovne me to nechali nahlasit, i kdyz jsem jim rikal, kde to je poskozene, oni to opravili, dodali fakturu a ted to musim zaplatit ja, takze jsem se chytil sam do pasti... ty jeste dostanou, nesnasim, kdyz se mnou nekdo vyjebava))) Tu cenu muzu snad snizit jen u toho elektronu uvidim...
červenoučký chevrolet cruzíček 1.6 ls plusinko
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Pichnuti pneu a rozbite u rafku lite kolo

Příspěvek od denny »

Maras, ta cena je opravdu nehorázná, to snad ani nemůže být pravda. Tady ti například prodávají jedno kolo origo chevy za 5700Kč, ale je to 17" http://eshop.autosalon-schromm.cz/search.asp
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Pichnuti pneu a rozbite u rafku lite kolo

Příspěvek od Kjub »

Ja som s Golfom presne takto isto nabehol na taku kocku ako hovoris asi v 60ke. Guma na cucky a elektron tam mal taku hrcu. Kupil som v najblisom servise ojazdenu gumu (aby boli vsetky priblizne rovnake). Vsetko dokopy 10.- eury a hotovo.
A neda sa dat staznost na spravu ciest? Nech ti to preplatia.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: Pichnuti pneu a rozbite u rafku lite kolo

Příspěvek od saamm »

Takže asi bych to řešil následovně: situaci bych nafotil třeba na telefon a poohlédl se po svědkoch ( dlažební kostka na vozovce nemá co dělat) . Škodu bych vymáhal na správci komunikace. Pokud nemáš fotky a svědky tak bohužel jseš jen sponzor servisu. 12 litrů je trochu dost

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Kola a pneu“