18" Kola

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
File12
Příspěvky: 112
Registrován: pát úno 05, 2010 12:22

Re: 18" Kola

Příspěvek od File12 »

Moc se to podle me hroti vsechno. At si tam kazdej da treba kola z trolejbusu.
Cruze VCDi LT 6MT 120kw black, cihlově-červená kůže, 235/45/R18
Reklama
 

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: 18" Kola

Příspěvek od Scorpion.11 »

:lol: -i
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: 18" Kola

Příspěvek od Life5 »

sochor8 píše::D Life5 :D jak pise pro nechapave hehe :D :D :D ,proste sis koupil 18 tak si king a myslis si ze kdyz mas atest mas vse potrebny a hlavne pravdu jak koukam :D typ list jsem drzel v ruce xkrat,je fakt ze pokud uz to mas v technicaku tak po tom nekdo neposmatra dokud by si neudal naky pruser
Nikdo si nemyslí ze je king.Dané téma je 18" kola. :D A k tomu každý píše zkušenosti a co vše se toho týká. To ze zde uvedu ukazku postupu co vse je potreba na legalní zápsání bylo duvodem toho že v předchozích debatach jeden ptal co vse je treba na dopsání do TP.Asi nectes vse od pocátku.Nevim co tu porad pises o nejakem prusvihu.Je marne ti neco vysvetlovat. Pripsani kol do Tech.P nebo pneu je normální.Jen ti nikdo nic nepripise na zaklade tveho prani ale jen na zaklade schvalovacich dokumentu od výrobcu jak auta tak výrobce Alu kol.Dále jak jsem psal musis projit kontrolou na technicke.Po te je možné neco nechtat dopsat do tech .p. .Budu se opakovat tím ze se 18" kola na Cruze delaj standarne je to od GM to schváleno ( urcity rozmer alu kola 18". aby to nikde nedrelo nepresahovalo a vse splnovalo pro bezpecnej provoz .
Naposledy upravil(a) Life5 dne stř dub 06, 2011 08:32, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: 18" Kola

Příspěvek od Life5 »

sochor8 píše:ja se s tebou nehadam jen ti rikam jak to,mel jsem v uprave auta pres 300tisic nez jsem koupil cruze, a byl pred komisi co se tyka tuningu a rikam ti to co me tam rekli a za co opalili chapes?od tip lystu az po fia sedacky s homologaci atd kterou jsem dodal...vis co udali?zavolali do original fabriky kde si zavolali technika jestli jim da fabrika zadost na tyto upravy a byl sem v pi...,takze vetsina z vas ani nevi co tady pisete pac jste dostali jen pokuty blokovy max,me zabavili auto atd,takze ver tem blabolum
Ty tu ale popisujes sedacky a jinou upravu.Sedacky se do TP ani nedopisují.Tady hovoríme o dopsání kol a rozmeru pneu.Alternativní rozmery kol se normálne do TP pripisují .To neni tuning ani žádná jina uprava např.kastle,svetel co by výrobci auta vadilo :(( nebo nesplnilo podmínky pro provoz na komunikaci.Pochopitelné že se výrobce auta brání.Pokud provedes např. snížení vozidla tak by jsi to take mel nechat zapsat do tech.prukazu (zmena svetlé vejsky.)ale to ti tady nikdo nenapise nebo je to veleky problem.Když se něco stane más maler. Pokud to není legálne schváleno tak jak pises ty o svejch problémech .

Ty mluvís o koze a ja o voze. Dopsání rozmeru kol do TP se prování normálně, jen tehdy kdyz ta kola mají schválene rozmery na dané vozidlo od výrobce auta.Nedopisou ti tam všechny rozmery kol co ty chces jen ty povolene výrobcem auta. Výrobce auta nedovolí použití kol která by rozmerama narusovali jizdu nebo poskodili při provozu vozidlo.Nekde by to drelo,presahovalo blatník. A ani to při kontrole nepovolí technik na technicke kontrole který to musí taky schválit a dát na typovej list stempl ze to odpovídá.Na ruzna auta ti výrobce povoluje ruzne alternativní romery kol.Ta co to splnují mají typovej list.Dále nutná kontrola technikem na základě montáže který to vše prohlédne zda to opravdu nikde nedře nepřesahuje a splnuje podmínky pro provoz na kom. Na základe toho všeho ti to uřad muže dopsat.
Tobe to výrobce auta zatrhl ale rozmery kol o kterých se bavíme výrobce Cruze povoluje .
Je to výrobcem auta povoleno.To je dosti výstižné a rozdílné s tím že ty jsi mel nějaké papíry ale výrobcem auta nepovolnenou upravu. :lol:
Uživatelský avatar
sochor8
Příspěvky: 223
Registrován: ned bře 20, 2011 13:54

Re: 18" Kola

Příspěvek od sochor8 »

vsak jasna radsi uz mlcim......,nebudu se tady hadat,(vymenovat nazor)
Uživatelský avatar
sochor8
Příspěvky: 223
Registrován: ned bře 20, 2011 13:54

Re: 18" Kola

Příspěvek od sochor8 »

SERGEJ_3 tak ten ma :PP: opravdu stylove kola......,ma vkus
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: 18" Kola

Příspěvek od Kjub »

No, neviem neviem... :lol:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: 18" Kola

Příspěvek od Scorpion.11 »

...tak jedna věc je estetika a druhá provoz :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: 18" Kola

Příspěvek od tomask »

sochor8 píše:SERGEJ_3 tak ten ma :PP: opravdu stylove kola......,ma vkus
Mně osobně se zase libí víc co maš ty.
S tvého auta mám hezčí celkovej dojem, Sergej má taky hezký ale kola jsou na můj vkus už moc přeplácane.
Carthell Prg
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: 18" Kola

Příspěvek od Kjub »

Toto su slusne kolesa!

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MSR-Whee ... 1e62bf10cb

A toto je uplne nadhera.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MSR-Whee ... 20b85e64f6

Ak neviete co vybrat, tak toto by malo stacit. To vyzera vsetko na vysoku kvalitku!

http://www.carid.com/custom-wheels.html
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: 18" Kola

Příspěvek od Hanzy »

sochor8 píše::D Life5 :D jak pise pro nechapave hehe :D :D :D ,proste sis koupil 18 tak si king a myslis si ze kdyz mas atest mas vse potrebny a hlavne pravdu jak koukam :D typ list jsem drzel v ruce xkrat,je fakt ze pokud uz to mas v technicaku tak po tom nekdo neposmatra dokud by si neudal naky pruser
Hele moc to zeres :D ja mel na aute snad jen nekdy origo rozmer a kol a nikdy nebyl problem a pojistnych udalosti bylo za ty roky nekolik a i pri dotazu jestli vadi jiny rozmer bylo mi receno ze resi vzorek a rozmer je nezajima.
Navic v pripade problemu by museli prokazat ze nehodu nebo cokoli jineho zpusobil jiny rozmer pneu nebo disku a to vetsinou jizdni vlastnosti naopak zlepsi takze no problem :D -i
Kola mate pekne chlapci -i
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Lion76
Příspěvky: 32
Registrován: pát dub 01, 2011 15:28
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: 18" Kola

Příspěvek od Lion76 »

Můj názor je, že 18" budou na Cruze sedět po designové stránce luxusně, ale využitelnost v denním provozu na českých tankodromech nic moc (určitě dostane přední náprava větší záhul). Jinak bych na auto neobul nikdy nic jiného než je zapsáno v TP! Např. pojišťovna Vám třeba neuzná pojistné plnění (při nehodě) jen proto, že jste měl jiné kola - obutí :!:

Jinak se mi líbí třeba tyto kola.
Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi 120kW - Black Carbon - Obrázek
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: 18" Kola

Příspěvek od SERGEJ_3 »

fakt to moc resite :mrgreen: ja mel na fabii 18" kola NEZAPSANE v TP a 2x do me nasil borec a pokazde pojistovna zaplatila vse, na meganu jsem mel 17" NEZAPSANE v TP a auto sem rozstrelil na totalku a pojistovna vyplatila normalne plnou cenu, tohle bych fakt neresil :lol:
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: 18" Kola

Příspěvek od SERGEJ_3 »

jo a panove u me musite pockat na konecny vysledek kol na snizenem podvozku, takhle je to nakopnuta koza ale jak to pujde dolu tak vam zarucuje ze to bude krasavec
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: 18" Kola

Příspěvek od Kjub »

Vy ste tu nejak moc skuseni co sa tyka havarii.... :shock: Ja taketo poistne plnenie nemozem moc posudit, lebo som este nemal, nemam ani nebudem mat havarku! Naschval to hovorim takto, a zaroven klopem, az trieskam to stola, na celo a vsade, nech to nepride! :lol:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Kola a pneu“