Pojistne matice

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Pavel56
Příspěvky: 56
Registrován: čtv pro 16, 2010 23:34
Bydliště: Orlová

Re: Pojistne matice

Příspěvek od Pavel56 »

Byl jsem vždy zvyklý vozit malý plochý kufřík s gola klíči, šroubovákem, sikovkami, el. zkoušečkou, kvalitním nožem, izolepou, ... - ale ne k vůli autu (a k vůli Cruze sned už vůbec), ale abych pomáhal jiným :D
A taky často přejíždím mezi domovem, chatou a rodiči - to pak jak když najdeš - dojedu a něco jim opravím, je-li třeba (skoro vždy).
A protože je kufřík není extra těžký a je skladný, tak mám toto nutkání
:lol:
Cruze 1,8 LT, aut.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Feo
Příspěvky: 20
Registrován: pát bře 25, 2011 19:46
Bydliště: Praha

Re: Pojistne matice

Příspěvek od Feo »

Ahoj,
su toto tie spravne McGard matice na Cruza??
http://www.tgpneu.cz/detail/pojistne-ma ... x-1-5.html
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ 91kW
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: Pojistne matice

Příspěvek od SERGEJ_3 »

jj sou spravne, ja nakonec vzal originaly chevrolet, M12x1.5 je spravny rozmer, ale delku matice ti nereknu, to fakt nevim
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
Feo
Příspěvky: 20
Registrován: pát bře 25, 2011 19:46
Bydliště: Praha

Re: Pojistne matice

Příspěvek od Feo »

A kde si ich nakoniec kupoval a kolko ta stali???
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ 91kW
lluubboo
Příspěvky: 78
Registrován: pát črc 09, 2010 23:25

Re: Pojistne matice

Příspěvek od lluubboo »

asi take M12x1,5x32,5 kužel 19mm .. ale bez zaruky :!:

tam: http://moje.auto.cz/Avik-CZ/penelope.html si Avik pre benzin 1,8 objednaval s rozmermi "McGard M12×1,5 24157 SU, klíč 19"

Ja nakoniec beriem asi original chevrolet za 26 EUR. Tie McGard sa daju zohnat za 28 Eur ale viem ja ci sa vyplatia? Hadam aj original posluzia rovnako dobre = odstrasujuco.
Cruze 1.8 LT, r.v. 2010
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Pojistne matice

Příspěvek od tomask »

Feo píše:A kde si ich nakoniec kupoval a kolko ta stali???
Já je kupoval origo u prodejce a stali 6-7 stovek.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Feo
Příspěvky: 20
Registrován: pát bře 25, 2011 19:46
Bydliště: Praha

Re: Pojistne matice

Příspěvek od Feo »

Tak ja som nakoniec tiez objednal original na Cruza za necelych 700 CZK, len ma prekvapilo ked som bol zaplatit akontaciu, ze v aute neni uz ani kluc na to aby som bol schopny tam tie matice natocit, len nejaka dojazdova sada. S tym nemam nejake skusenosti ale moc tomu neverim, ale to je uz ina tema.
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ 91kW
Uživatelský avatar
shindys
Příspěvky: 91
Registrován: úte čer 01, 2010 14:58

Re: Pojistne matice

Příspěvek od shindys »

To už ani v cruzovi není od modelového roku 2011 rezerva? Tak to je škoda..., podle mě rezerva je stokrát lepší než dojezdová sada, ale třeba si na ni budu muset s dalším autem taky zvyknout, ale než to bude, cha, to si ještě počkám. Ještě že jsem cruze koupil loni...Nechápu to, proč se do aut cpou jakési plastové sady, že by to ušetřilo místa se říct nedá, že by se snížila spotřeba kvůli tomu, že rezerva byla těžká, tomu už vůbec nevěřím, tak proč se ty rezervy a nářadí ruší? To mi hlava nebere...
Cruze 2.0 VCDi 110 kW, tažné zařízení A50-X, zástěrky, boční lišty, svítící prahy
Obrázek
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Pojistne matice

Příspěvek od ladinek »

paradoxem je ,že pneuservisy pak výměnu takto spravené pneu nemají rádi z důvodu čištění viděl jsem to u kolegy je to mazec potom -P /tak sady nakoupí za lacino ve velkým množství a vyjde při velkým počtu aut levněji než rezerva ,pro ně a tak je to se vším -P /
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Pojistne matice

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

shyndis... a ty myslíš že pre nich neni lacnejšie ti do výbavy lusknúť sadu ako ti tam dať plnohodnotnú rezervu s diskom a gumou ? je to politika šetrenia love :D Ono nech to je položka cca 300€ tá rezerva plnohodnotná ale pri tom počte áut ktoré vyrobia a predajú je to pálka ;)
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Pojistne matice

Příspěvek od tomask »

To je téma poistné matice, natohle téma máme předse odkaz dojezdové kolo-rezerva.
To by mnělo platit zvlášť pre teba Dimco, když už jseš ten moderátor :D
Carthell Prg
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Pojistne matice

Příspěvek od Kjub »

Tie McGardy nemaju tu drazku moc hlboku. Ja som mal take na Golfa (sroby), a musel som s tym opatrne, aby sa to moc nevydralo a bolo to mozne odsrobovat. V pneu mi tiez povedali ze to je nic moc...Neskor som si ich nasiel na dvoch kolesach odsrobovane, tak som bol nuteny kupit este dalsie a tie uz kupil s hlbsou drazkou.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Feo
Příspěvky: 20
Registrován: pát bře 25, 2011 19:46
Bydliště: Praha

Re: Pojistne matice

Příspěvek od Feo »

Mate niekto skusenosti so sadou bezpecnostnych zamkov na sruby a matky, viz :
http://www.auto77.cz/Bezpecnostni-sroub ... zi=SRPW019
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ 91kW
Uživatelský avatar
Sidik
Příspěvky: 21
Registrován: čtv zář 01, 2011 09:18
Bydliště: Brezno, Kosice

Re: Pojistne matice

Příspěvek od Sidik »

Zdravim, chcem len upozornit na vec, ktora sa stala mne. Kamarat mi daroval bezpecnostne matice (netusim z kade a ani aka znacka), ktore na prvy pohlad perfektne sedeli, teda nebolo problem ich zasroubovat a ani odsroubovat. Pri vymene gum za zimne cca mesiac dozadu mi zistili, ze tieto "vydarene" matice mi vydrali zavity... Na tri kolesa sa este ako tak podarilo zasroubovat obycajne matice naspat, ale jedno koleso mi drzi len na 4 sroubach. Caka ma teda vymena 4 sroub a som veru zvedavy kolko ma to ide stat (ked to zistim, tak dam vediet). Tymto vas chcem len varovat, aby ste nekupovali lacne smejdy a kupili radsej original (aj tie mam a su bez problemov :) ) pripadne nejake kvalitne, na ktore sa da aj spolahnut (sice na co sa dnes uz da spolahnut vsakze... :? ).
Naposledy upravil(a) Sidik dne pát pro 09, 2011 21:13, celkem upraveno 1 x.
Chevrolet Cruze 1.6 LS PLUS
7.4 l/100
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Pojistne matice

Příspěvek od tomask »

Já měl origo a po 4 výmenách kol, jsem je už nedal.
Naposledy jsem měl problém je povolit, už mi prokluzoval nastavec na klíči.
Carthell Prg
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Kola a pneu“