Dojezdové kolo-rezerva

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
shindys
Příspěvky: 91
Registrován: úte čer 01, 2010 14:58

Re: Dojezdové kolo-rezerva

Příspěvek od shindys »

Ta cena 14000 za alu kola je podle mě úžasná. Já jsem do alu nešel, dají se sice objednat na netu (odkaz jsem našel kdesi tady na fóru), ale pak jsem si řekl, že kola jsou to hlavní, co mě drží na silnici a než koupit disky, které možná nebudou až tak vhodné vzhledem k tíze vozidla, protože najít přesně kola pro 2.0 110kW se mi tehdy nepodařilo (teď už jsem se na to nedíval) obrátil jsem se přímo na prodejce, čímž zase na druhou stranu utratím víc. Zimní pneu budu mít BF Goodrich, disky originál Chevrolet, cena je cca 24000 za komplet včetně montáže (cenovou nabídku jsem měl od dvou autosalónů - Opava a Kunín, byla prakticky stejná, jen nabízeli jiné gumy).Taky jsem si říkal, že ta cena je moc velká, gumy se dají sehnat pod 3 litry a disky že by stály taky 3? 3+3=6, 6x4=24. Jistě, něco stojí obutí, vyvážení a montáž, ale i tak by ty disky musely být zlaté...No nevím, nevím, jestli třeba něco půjde slevit. Zatím je čas, montovat mi je budou v říjnu.
Cruze 2.0 VCDi 110 kW, tažné zařízení A50-X, zástěrky, boční lišty, svítící prahy
Obrázek
Reklama
 

Cheboyss
Příspěvky: 43
Registrován: úte bře 20, 2012 13:04
Bydliště: Cheb

Re: Dojezdové kolo-rezerva

Příspěvek od Cheboyss »

Chtěl sem se zeptat,neměli byste někdo navíc rezervu nebo dojezdové kolo za rozumnou cenu na cruzíka.mám model 2012 a je tam jen sada na lepení pneu z který nejsem moc odvázenej,díky
Chevrolet cruze 1.6LT+ 91kw 2012 LPG
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Dojezdové kolo-rezerva

Příspěvek od Iacobus »

Napíš, alebo si daj do podpisu aké máš auto, lebo ako iste vieš Cruze diesel a benzín majú rozdielnu rozteč diskov.
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Dojezdové kolo-rezerva

Příspěvek od Iacobus »

-i -i -i
Cheboyss
Příspěvky: 43
Registrován: úte bře 20, 2012 13:04
Bydliště: Cheb

Re: Dojezdové kolo-rezerva

Příspěvek od Cheboyss »

:D :D :D
Chevrolet cruze 1.6LT+ 91kw 2012 LPG
Uživatelský avatar
Honza H.
Příspěvky: 601
Registrován: pon čer 11, 2012 09:44
Bydliště: Praha/Vyškov

Re: Dojezdové kolo-rezerva

Příspěvek od Honza H. »

Zdravím pánové,

tak všem zde na forum, kteří mají místo rezervy tu *CENZUROVÁNO* lepící sadu, tak doporučuji okamžitě si sehnat rezervu. Včera sem píchnul z Pardubic do Prahy a zkysl sem tam 3 a půl hodiny. Lepící sada totálně na nic (měl sem v pneu dvě díry, cca 1,5 cm od sebe, tj. asi nějaký hřebík), vůbec se to nechytalo, netuhlo, prostě nic. Vyřešeno se zmámím, který dojel, vzal kolo, odjel do servisu, narval tam svoji zimní pneumatiku ze Seata. Mimochodem doporučuju taky vozit klíč a hever, který už taky od modelové řady 2012 nedávají...

H
Bývalý majitel Cruze LT+ 1,6 Hatchback, Černá Carbon Flash, 2012

Carthell Prg
Uživatelský avatar
odrifuk
Příspěvky: 302
Registrován: stř pro 01, 2010 20:32
Bydliště: Ilava Slovensko

Re: Dojezdové kolo-rezerva

Příspěvek od odrifuk »

Ja mám namiesto lepiacej sady zimné koleso ako rezervu. :lol:
CRUZE 120 kW BIELY LTZ 6 manuál+FÓLIE
Uživatelský avatar
Honza H.
Příspěvky: 601
Registrován: pon čer 11, 2012 09:44
Bydliště: Praha/Vyškov

Re: Dojezdové kolo-rezerva

Příspěvek od Honza H. »

odrifuk píše:Ja mám namiesto lepiacej sady zimné koleso ako rezervu. :lol:

Tak to je jasné, ale jelikož mám Cruze od dubna, tak sem na zimáky chtěl ještě chvilku počkat... už nepočkám
Bývalý majitel Cruze LT+ 1,6 Hatchback, Černá Carbon Flash, 2012

Carthell Prg
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Dojezdové kolo-rezerva

Příspěvek od pekrtek »

Dojezdové kolo jsem dával ihned po dvou měsících. Kupoval jsem ho v Car for you a taky jsem byl překvapen, že tam není aní klíč na kola. :D
Uživatelský avatar
Honza H.
Příspěvky: 601
Registrován: pon čer 11, 2012 09:44
Bydliště: Praha/Vyškov

Re: Dojezdové kolo-rezerva

Příspěvek od Honza H. »

pekrtek píše:Dojezdové kolo jsem dával ihned po dvou měsících. Kupoval jsem ho v Car for you a taky jsem byl překvapen, že tam není aní klíč na kola. :D

A kolik tě tam stálo??? Pač zítra tam pojedu (v Tuklatech), aby mi tam nasadili nový pneu... Na zimáky bych chtěl ještě ze 2 měsíce počkat...
Bývalý majitel Cruze LT+ 1,6 Hatchback, Černá Carbon Flash, 2012

Carthell Prg
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Dojezdové kolo-rezerva

Příspěvek od pekrtek »

Levné to zrovna není. Necelé 2 tis. stálo dojezdové kolo i s ráfkem a potom vlastně musíš koupit sadu na Orlando, kde je hever, klíč, atd. Na Cruze se ale nemusí nic vrtat, takže lepící sadu i s tím plastovým paznehtem vyhodíš a dáš kolo a nářadí. Výhodou je, že Ti ještě něco zbyde. :lol: Je to ale slabá útěcha, protože je to k ničemu.
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Dojezdové kolo-rezerva

Příspěvek od smire666 »

...tak neviem, práve sme držiak do orlíka namontovali a na vŕtanie nedošlo :shock:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Dojezdové kolo-rezerva

Příspěvek od pekrtek »

smire666 píše:...tak neviem, práve sme držiak do orlíka namontovali a na vŕtanie nedošlo :shock:
Nevím, mechanik mi tvrdil, že na Orlando se to musí "nějak" uchytit. Přiznám se, že mě to ani nezajímalo jak, protože na Cruze stačí vyhodit lepící sadu a stejným "šroubem" uchytit rezervu.
Dalo by se to asi sehnat levněji. Kolo sice ne, ale hever a klíč na kola se dá koupit i v Globusu.

Díval jsem se do jiné sekce, kde píšeš o montáži držáku na rezervu na Orlando, tak to asi bude bez vrtání. Všem, které jsem tímto svým nezodpovědným výrokem způsobil nejisotu se omlouvám :oops:

Vážně: právě ten držák mně zbyl.
MirecP
Příspěvky: 13
Registrován: čtv pro 29, 2011 20:36
Bydliště: okr. Skalica , SR

Re: Dojezdové kolo-rezerva

Příspěvek od MirecP »

To je pre mňa novinka, fakt existuje dojazdové kolo na Cruza 1,6 ? Lebo doteraz som myslel že nie, vozil som tam ako rezervu kolo so zimnou pneu, ale pretože tam potom nepasoval kryt ( hýbal sa) som to vyhodil a vozím sadu , ale teraz pred dovolenkou som na pochybách s tou sadou :(
Cruze hatchback 1,6 LS+, 91kW , white color

https://www.spritmonitor.de/en/detail/492453.html
Uživatelský avatar
Honza H.
Příspěvky: 601
Registrován: pon čer 11, 2012 09:44
Bydliště: Praha/Vyškov

Re: Dojezdové kolo-rezerva

Příspěvek od Honza H. »

MirecP píše:To je pre mňa novinka, fakt existuje dojazdové kolo na Cruza 1,6 ? Lebo doteraz som myslel že nie, vozil som tam ako rezervu kolo so zimnou pneu, ale pretože tam potom nepasoval kryt ( hýbal sa) som to vyhodil a vozím sadu , ale teraz pred dovolenkou som na pochybách s tou sadou :(

Sadu nedoporučuju.... včera mi byla ku ničemu a to ta díra nebyla nijak velká!!! Na dovolenou raději zimní pneu. Lepší zničit jí, než platit v cizině za novou pneu...
Bývalý majitel Cruze LT+ 1,6 Hatchback, Černá Carbon Flash, 2012

Carthell Prg
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Kola a pneu“