Tlak vzduchu v pneumatikách

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Sekt0r
Příspěvky: 17
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:17

Tlak vzduchu v pneumatikách

Příspěvek od Sekt0r »

Caute borci chcel by som sa vas spitat ako mate nahustene pneumatiky ? , pretoze ked som auto kupoval tak mi auto dali na 205/60 R16 + plechace , no a dneska som si povedal ze zmeram tlak v nich a kukam kukam v predu mam 2,2 a v zadu 2,6 a ked som kukal prirucku a tak isto aj stitok na dverah tak som tam nasiel ze u cruzu by sa mali predne aj zadne tlakovat rovnako a to 2,2 alebo ECO rezim 2,7 a tak rozmyslam ze si ich idem vsetky pretlakovat na 2,7 na ten ECO rezim . Dovod mojho zaujmu je pri zrychleni mi auto trocha taha do lava ale naozaj len trocha ( skusal som rozne vozovky a neni to nimi ) , tak som kukol na to hustenie a moze to byt aj tym ze zadne su ovela viac nahustene ako predne preto skusim to nahustenie rovnako na 2,7 a uvidim ci to bude mat tendenciu aj tak tahat ak ano tak idem do servisu a dam si vyvazit pneumatiky a ak aj to bude v pohode tak si dam premerat geometriu a ak aj to tak moja hlupa paranoja
Chevrolet Cruze 1.6 Base + Klima , cierna carbon
Reklama
 

Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Tlak vzduchu v pneumatikách

Příspěvek od honza72 »

Tak já jezdím už více než rok na 2,5 atm na všech kolech (i v zimě) a jsem naprosto spokojen jak se stabilitou, tak s jízdním komfortem. (205/60 R16)
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Sekt0r
Příspěvky: 17
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:17

Re: Tlak vzduchu v pneumatikách

Příspěvek od Sekt0r »

Ja som to nakoniec nechal na tom ECO rezimu ako je to pisane na stitku a kola mam 2,7 aj v predu aj v zadu , citit viac nerovnosti ako na 2,2 ale tak vyskusat treba . Moj problem s jemnim natacanim do lava to vyriesilo
Chevrolet Cruze 1.6 Base + Klima , cierna carbon
Uživatelský avatar
Polgari
Příspěvky: 276
Registrován: stř črc 13, 2011 18:34
Bydliště: Dobšiná
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlak vzduchu v pneumatikách

Příspěvek od Polgari »

ja mam na karoserii ze 2.2 to sa mi zda velmi malo. Mam to na 2.5 a v pohode -i
Nový lama majiteľ Cruze 2.0 VCDI 163k BLACK
Uživatelský avatar
fatrc
Příspěvky: 196
Registrován: sob pro 11, 2010 11:38
Bydliště: Nitra

Re: Tlak vzduchu v pneumatikách

Příspěvek od fatrc »

Tak tak aj ja mam na letnych 2,5bar ale v zime fukam na 2,2 nech to neni take tvrde.
Biely Cruze 1.6 LS PLUS
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Tlak vzduchu v pneumatikách

Příspěvek od chrudoš »

Tak ja mam kola nafoukane od mechanika a celej pulrok to neresim :roll: nicmene je zajimave, ze dofoukani prednich kol odmaze nataceni doleva, to bych chapal pri vyvazeni, ale takto...no hlavne jak uz jezdis zase rovne :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Kola a pneu“