Zimni gumy a kola

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Zimni gumy a kola

Příspěvek od hladolef »

kody26 píše:Ahojte,
ako som uz spominal v inej teme,auto mam este kratko(dva mesiace)... na aute uz pri kupe boli obute zimne gumy Pirelli sotozero 205/60 R16 96 H na elektronoch,letne nemam,takze som dnes mrkol do velkeho technickeho preukazu ake mam mat vlastne pneu,ze si pozriem na nete co to stoji a trosku som ostal nemilo prekvapeny: je tam uvedeny rozmer pneu 205/65 R15 94V.... :? .To fakt by som mal mat obute 15-tky pneu?Ako alternativu mam uvedeny ten isty rozmer...snad sa niekto pomylil pri vydavani technicaku...Vsetci tu riesite R16,R17 niektori R18...R15 su podla mna male na to auto,ake mate uvedene Vy v technickom preukaze?
Druha otazka,moze policajt pri nahodnej kontrole zistit,ze nemam obute pneu ake su uvedene vo velkom technickom preukaze?Velky mam doma,v dokladoch mam iba maly technicky a tam nie je ziaden udaj o pneu... ;) .
Ak uz mate nejake tie km odjazdene,co by ste odporucili na leto R16,R17 a aky rozmer na normalnu jazdu?
Dik za odpovede.
15Kola na cruze ,ani neni original,zajdi do chevroletu,a doporucuji 17.col,na 15.col,to musi vypadat smesne.
Vybava-http://www.chevrolet.at/fahrzeuge/cruze ... ehoer.html
Přílohy
Cruze
Cruze
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Cruze - Kola a pneu“