Cukanie motora pri jednotke, Cruze 1.6 91kW

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Valdez
Příspěvky: 2
Registrován: stř dub 03, 2019 15:21

Cukanie motora pri jednotke, Cruze 1.6 91kW

Příspěvek od Valdez »

Zdravím všetkých milovníkov značky Chevrolet ;) Objavil sa mi na aute taký problém a dúfam že mi niekto z Vás bude vedieť poradiť. Všimol som si, že pri pohýnaní sa na jednotke mi začne motor cukať a musím viac stlačiť spojku a následne poriadne plyn. Problém však nastáva iba vtedy, keď sa motor zohreje, pri studenom pohýnaní motor necuká. Situácia nastáva len pri jednotke, pri ostatných rýchlostiach problém nenastáva. Viete mi poradiť, kde je problém? Ďakujem za Vaše odpovede :)

Chevrolet Cruze, rv. 2011, 1.6, 91kW, 82k km
Reklama
 

vagascan
Příspěvky: 90
Registrován: úte říj 25, 2016 19:54
Bydliště: Bratislava

Re: Cukanie motora pri jednotke, Cruze 1.6 91kW

Příspěvek od vagascan »

Co vravi citacka?

Ako su natom:

sviečky ? , cievky? , kable k cievkam ? , skrtiaca klapka? , vzduch filter?

Nemoze to byt nahodou aj sposobom tvojho rozjazdu ??

Ak sa rozbieham, radim rychlost - stlacam spojku stale az na podlahu ..
Chevrolet Cruze 1.6 91 KW 2011
EX Chevrolet lacetti SW 1.6 LPG BRC 2006
Valdez
Příspěvky: 2
Registrován: stř dub 03, 2019 15:21

Re: Cukanie motora pri jednotke, Cruze 1.6 91kW

Příspěvek od Valdez »

O auto som sa začal starať až nedávno, kedže je priateľkine :D Ale čo viem tak sviečky boli menené nedávno, o ostatných veciach neviem ako ale jej otec sa o auto staral vzorne a vždy v autorizovanom servise. Čo sa týka rozjazdu tak to si nemyslím, pedále stláčam stále rovnako, na každom aute a tento problém má aj priateľka. Fakt to nastáva až pri zohriatom motore.
rayczech
Příspěvky: 6
Registrován: čtv led 17, 2019 00:28

Re: Cukanie motora pri jednotke, Cruze 1.6 91kW

Příspěvek od rayczech »

S cukáním jsme měli na stejný motorizaci taky problém (cca v 80t km), dělalo to hlavně u dvojky a trojky :-D původně jsme měli za to, že je to palivem, ale nakonec to bylo zapalovací lištou.. jinak co se jedničky týče, ta občas cuká i mě, přijde mi, že v půlce sešlápnutí pedálu najednou zabere strašně moc, do tý doby je skoro mrtvá :-D
Odpovědět

Zpět na „Benzín“