Hučení od motoru

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
baster
Příspěvky: 35
Registrován: úte led 24, 2017 19:23
Bydliště: Jirkov

Hučení od motoru

Příspěvek od baster »

Zdravím, všimnul jsem si, že když jedu ve 4 lidech do prudkých kopců na dvojku, trojku tomu davám tak od 3 tis je slyšet od motoru zvůk jako když hučí ňáká kladka, nebo nevím co to je, takový ječení. Vlastním auto 2 měsíce, tak nevím jestli to je normální nebo ne, ale zpozorval jsem to až teď. Když pak jedu sám, po rovince a dám tomu tak to nák nepozoruju. Nevíte co to může být? Díky
Chevrolet Cruze 1.6 83kW LS plus rv. 2010
Reklama
 

Uživatelský avatar
baster
Příspěvky: 35
Registrován: úte led 24, 2017 19:23
Bydliště: Jirkov

Re: Hučení od motoru

Příspěvek od baster »

Přidávám video
https://www.youtube.com/watch?v=OFVaeSc9fQM
je to slyšet od 25 sekundy, jak to kvílí.
Chevrolet Cruze 1.6 83kW LS plus rv. 2010
Radek22
Příspěvky: 1
Registrován: pát kvě 10, 2024 17:32

Re: Hučení od motoru

Příspěvek od Radek22 »

Dobrý den, mám stejný problém ale úplně doslova. Koukal jsem na to video co jste natočil a mám úplně totožný problém. Mohl bych poprosit o telefoni číslo na vás a nebo jak jste problém vyřešil a jaká byla příčina?
Děkuji Pastorek
esperkac
Příspěvky: 98
Registrován: sob kvě 28, 2016 17:59

Re: Hučení od motoru

Příspěvek od esperkac »

:roll: Popros niekoho nech ti pridáva plyn a počúvaj odkiaľ to ide. Tipujem čerpadlo servoriadenia. Ešte je možné zhodiť alternatívy remeň a počúvať ci zvuk stane. Keď hej tak je to niečo co sa točí vonku. Ak nie tak to môže ísť od rozvodov. Keď bude dole remeň tak točiť co sa da a podla sluchu a citu hľadať poškodené ložiská.

A neviem aký prudký kopec to musí byť aby ste to turovali na dvojke.... Treba sa rozbehnúť pred kopcom. Alebo do kopca ísť s miernym plynom.
Odpovědět

Zpět na „Benzín“