Jaký benzín čepovat do 1.8

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od Scorpion.11 »

Hanzy už je takový a už to nebude lepší :lol: Některým se tu už po něm i stýskalo, když tu dlouho nebyl :PP: Tět tu zas bude o zábavu postaráno :lol: :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hlava
Příspěvky: 68
Registrován: čtv zář 29, 2011 01:45
Bydliště: Brno i Praha, ale vážně :)

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od Hlava »

Pisu z mobilu tak sorry za chyby.

Mam spatnou a dobrou zpravu pro vsechny zastance vseho. Absolvoval jsem dneska dalsi cestu Brno, Praha. Dneska jsem to musel protahnout az do Melnika. Mam najeto uz 2,2tisice. Ale dneska spotreba 9.1l :))) Ma to sve ale.

Zacal jsem merit v Blansku. vyjizdim a ejhle Bily Cruze sedan... Tak jsme zabrali a sli za nej. Jel jsem za nim do Brna. Podle vune nafta. No hrozne jsme davali. Ne jenom ze me neujel, ale na te motorovce pred Brnem jsem ho dal :)) Ale spis mam vetsi nervy, nechci se s diselakama hadat :)) Ale auto se mi docela rozjezdilo. No a pak jsem mel telefon a musel jsem byt z Brna v Praze za hodinu a pul. Nastesti zadnej pasat :)

stihl jsem vsechno. ale nadrz za dva litry je prazdna :))))

Jak rikam, dobra zprava pro vsechny. Jo a zpatky jsem jel taky rychle. To jsem spechal zase za slecnou :)
Falled in love with Chevy Cruze 1.8 LTZ hatchback.
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od radgosk »

Nemyslim si ze to je z tovjej strany humor, proste chces mat pravdu, tak si ju maj.
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od radgosk »

to hlava: samozrejme ze s benzinom 1.8 na maximalke si vyrovnany dieslu, vsak aj vykon/hmotnost je cca rovnaky, ale v dynamike mozes snivat :PP:
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
Hlava
Příspěvky: 68
Registrován: čtv zář 29, 2011 01:45
Bydliště: Brno i Praha, ale vážně :)

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od Hlava »

No... Tezko rict. Papirove mas samozrejme pravdu, ale ani do kopce mi neujel. Na srazu me nekdo budete muset svezt :)
Falled in love with Chevy Cruze 1.8 LTZ hatchback.
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od tomask »

Dá se držet na dálnici i za dieslem (myslím cruze) ale rozdíl je ve spotřebě.
Praha- BA už jsem jel i na jednu nádrž -P to je ten hlavný rozdíl že při dojazdě do cíle má diesel věčší zůstatek v nádrži :PP:
Carthell Prg
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od tomask »

radgosk píše:Hanzy - cisto arogantny, drzy, psychycky labilny blb. Kazde tretie slovo klepocmoud, prajem vela dizlov v okoli, hlavne teraz v zime a rano. :lol:
Esteze chevrolet spravil toho cruze dizla s kapanek vyssou spotrebou, asi iba kvoli tebe, aby si sa mal na tomto svete troska lepsie.
to kjub: da sa srandovat, ale toto co predvadza hanzy je moc, to je diagnoza.
Radgosku proč se tak urážíš a nadávaš, neumíš to vzít s humorem.
Hanzi tě neuráži je to takový jeho humor ale myslím že ty jseš schopnej proto vyskočit s okna.
Nechápu že až tak tě urazí když napíše že diesel je traktor nebo klepocmoud.
Napíš mu že benzín je do zapalovaču a plyn do sporáku a vyrovnáš skóre.
Lenže mám pocit že ty bys si se kvůly tomu klidně popral -P nerozumím -P
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Hlava
Příspěvky: 68
Registrován: čtv zář 29, 2011 01:45
Bydliště: Brno i Praha, ale vážně :)

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od Hlava »

Chces po cuni???? Jakej ze benzin do za :PP: palovacu? Kde se sejdem??? :))) :lol:
Falled in love with Chevy Cruze 1.8 LTZ hatchback.
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od chrudoš »

No, hanzy je nas vtipalek, nicmene se smeje jen on sam, my ostatni mame asi spatny smysl pro humor. Co se tyka tematu, uz mam z nekolika zdroju, ze vsechny benzinky si bezny natural vozi z nadrzi z Čepra, ktere je ma ruzne po republice, takze je uplne jedno, jestli tankujete u Makra nebo Shell, v zakladni 95 neni a nemuze byt proste rozdil. Jine to je samozrejme u vyssich okt. cisel, to si uz kazda benzinka dela sama, tam rozdily byt muzou. Nicmene i kdyby spotreba mezi 95 a 100 delala litr na sto, porad je ten rozdil diskutabilni, vsechno je to z vetsi casti placebo. Nehlede na to, ze benzin u vsech stojanu s peceti kvality vyhovuje podminkam a doporucenim vyrobce auta, takze proc davat neco lepsiho. Cas od casu taky samozrejme cepnu nejakou Carreru atd, ale taky je to jen ten lepsi pocit, ze autu davam neco vic :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Hlava
Příspěvky: 68
Registrován: čtv zář 29, 2011 01:45
Bydliště: Brno i Praha, ale vážně :)

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od Hlava »

ja to budu stridat po trech nadrzich. Ted jsem vyjezdil 3ti nadrz s carrera 100. Na prvni 7.9, druha 7.2 posledni 9.1 :) Ted tam dam klasickou 95 a uvidime. Hlavne uz to auto preci jenom trochu znam. Kazdopadne pri techto cenach benzinu je spotreba o litr nizsi na sto rozhodne vyhodnejsi i za cenu drazsiho litru paliva. Jestli mi rozumite :)

A to nepocitam to placebo, ktere je taky nezaplatitelne :)
Falled in love with Chevy Cruze 1.8 LTZ hatchback.
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od Scorpion.11 »

"tomask" nenaváděj jak si mají říkat či nadávat :lol: :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od chrudoš »

No pokud by byla spotreba opravdu o litr nizsi, tak pak jo, ale jsou to drobne. Ovsem pokud je spotreba stejna, vis jak :D Vsechno je to samozrejme hlavne o jizde, ted jsme jeli z Brna do Pardubic na koniky, kousek po dalnici a pak cca po okreskach, pri sjeti z dalnice byl dojezd 116 km a v pardubicih, po ujeti 100 km se dojezd snizil pouze o 50 :) Takze, styl jizdy je rozhodujiici, benzin udela jen drobny doplnek.

O aditivech, to je jina, ze muze 100 oktanu motor vypalit a procistit, to je jina, tomu uz nerozumim :D
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od Hanzy »

chrudosi jak pises asi nemas smysl pro humor ale to mas blbe -P Vetsinou pisu s nadsazkou ve dvojsmyslech a kolikrat je ten humor mezi radky ale jak pises ne kazdy umi to z tohodle vycist...
Nikomu ale nenadavam a neurazim vzdy v slusnych mezich -i
Lepsi benzin je znat on je problem ze kdyz se jezdi stale na benzin a promichava se tak rozdil mezi jednim a druhym moc nepoznate,ja lil do EVANDY 100okt a bylo to znat jelikoz jezdi na LPG a tam muzu prepnout a okamzite poznam rozdil a u obyc benalu 95 rozdil temer 0 ale u 100 byl znat krasne hlavne kroutak sel poznat znatelne -i
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hlava
Příspěvky: 68
Registrován: čtv zář 29, 2011 01:45
Bydliště: Brno i Praha, ale vážně :)

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od Hlava »

No, tak test ani nedokoncim panove.

Toto neni placebo, to je fakt. Mam prvni nadrz na 95. Mam vyhodu, ze z Blanska do Brna, co casto jezdim je fakt peknej kopecek. Jezdim tam denne, tak jezdim vzdycky stejne. tj. plnej :) Dneska nahore o 15km/h mene. A jak rika Hanzy, hlavne ten kroutak mi prijde mensi...

Takze 100oktan je znat na vykonu. Cimz vlastne i na spotrebe. Takze pro me je to jasny. Jedu tam jeste ve ctvrtek, tak jestli to bude to samo, tak to bude jasna vec :)
Falled in love with Chevy Cruze 1.8 LTZ hatchback.
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od chrudoš »

Je pravda, ze stovka uz by mela byt znat, taky vyzkousim, nicmene test dokonci, nejde prece o okamzitou rychlost na kopecku, ale taky o tu nizsi spotrebu. Pokud se potvrdi, jen dobre. Na druhou stranu ja auto moc nehonim a i na svuj mlady vek jsem docela "kloboukar" :D Proste pohodova jizda, vykon staci a kdyz se obcas zapomenu, auto se rozleti jak potrebuju. Nicmene tu stovku vyzkousim, cetl jsem ze Verva od Benziny nebo Carrera u OMV jsou nejlepsi, Shell je jen reklamni masirka. No a co Agip a jejich SuperTech nebo jak se to jmenuje? Stejna cena, pry lepsi benzin
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Odpovědět

Zpět na „Benzín“