Jaký benzín čepovat do 1.8

Moderátor: Blue Lanos

Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od Riko »

Niekto si kúpi auto lebo sa mu páči a niekto lebo je lacné!Ja by som VW nechcel ani zanič,je mi jedno akú má výbavu,ako jazdí ale premňa je proste exteriér a interiér nenormálne nudný,až hnusný!A nehovoriac o Škodovkách,ak by som mal mať škodovku tak to radšej chodím celý život autobusom alebo pešo!
Reklama
 

Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od Kjub »

Tak jasne Dimco, to je potom OK, ale musis mat fakt ze dobru zmluvu spysanu dobrym pravnikom, lebo vsetko sa da obist...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Ved práve toto... a k príspevku vyššie mne sa práve naopak nový passat neuveritelne páči, a od škodovky iba SuperB ten je velmi pekný aj interiér aj exteriér.... a poviem ti že keby mi niekto ponúkne aj tú najhnusnejšiu oktáviu s faceliftom vo fullke pol ročnú za 10 000 tak ju zoberem aj ked len kvoli zisku
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
Hlava
Příspěvky: 68
Registrován: čtv zář 29, 2011 01:45
Bydliště: Brno i Praha, ale vážně :)

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od Hlava »

100 oktan jezdi lip, je tissi a ma mensi spotrebu o cca 1litr. Jezdim ostre. Najeto mam cca 6k
Falled in love with Chevy Cruze 1.8 LTZ hatchback.
Uživatelský avatar
Patrick
Příspěvky: 262
Registrován: čtv zář 20, 2007 19:21
Bydliště: Praha 4 - Modřany

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od Patrick »

Zdravím, nijak detailně jsem si nepročítal tohle téma, ale můžu se zeptat, jestli nevadí, když pořád tankuju natural 95 na Agip a ted bych rád zkusil 98 nebo něco jiného-že by ten Vpower? viděl jsem příspěvěk že na to jede auto lépe, ale mám ted najeto 298 000km na Leganze a bojím se, abych něco něudělal se vstřiky nebo tak. Do ted samozřejmě motor šlape jak hodinky a jede krásně, to musím uznat, že ta moje Lega je dobrej kus.
Pokud někomu bude vadit že jsem v rubrice Cruze a ne Leganza, tak klidně smažte tento příspěvěk :)
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Pravdu máš v tom že to tu nemá čo robiť, ale rád ti odpoviem. Podla môjho poznania a vedomostí tomu motoru tým benzínom nejde nijako uškodiť. Práve naopak tie "prémiové" benzíny majú v sebe aditíva na čitenie vstrekov a podobných komponentov (ono je to jediné čo majú naviac podľa prieskumov) a tým pádom ublížiť leganze určite neublížiš.... hneď potom ti tu ten príspevok zmažem, ešte ťa ale nechám aby si si to stihol prečítať, prípadne niekto môže zareagovať. Ale zmažem ti to tak či tak :D len ti dávam povedzme deň k dobru :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od Jožan »

Dělal jsem u pumpy dost dlouho abych věděl jak to chodí-ať to je Shell,nebo OMV,nebo kdokoliv jiný,tak v Čepru(hlavní zásobárna) stojej všechny cisterny za sebou a tankují ze stejné hadice.Že tam pak jebnou kýbl aditiv a vydávají to za nějakej super nej benzín,to už je věc jiná.Na pumpách prodávají různá aditiva(např.od Wynns) a výsledek budete mít stejný.Přesněji řečeno aditiva jsou jedna věc a přípravky na zvýšení oktanového čísla věc druhá(třeba Carrera 100 je benzín s přídavkem isooktanu nebo aromatických uhlovodíků toluenu a benzenu).Samozřejmě že to funguje-zvyšuje se kompresní poměr.
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od tomask »

Já bych ten dotaz nemazal je to k téme a podle mě je jedno jaké máš auto.
Když už je ta téma v Cruzovi, tak bych to tady nechal.
Bylo by blbé aby v každem modelu byla ta samá téma, zbytečně kůly 2-3 příspěvkům od modelu. Kdo chce tak odpoví, popřípadě poradí.
Tohle jenom můj názor ale ty to tady spravuješ ;)
:PP:
Carthell Prg
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od VIP »

Když jsem byl na vojně, tak jsme hlídali nádrže v Čepru ve Šlapanově mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem. Opravdu sem jezdí všechny kamiony pro benzín do všech čerpacích stanic. Co ale dělají s benzínem pak to už nevím. -i
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Jaký benzín čepovat do 1.8

Příspěvek od Jožan »

Ty z naší strany jezdí do Čepra Cerekvice,ale Šlapanov je jeden z největších(celkem jich je 15),má teď 270.000m3,ale budou to předělávat a rozšiřovat na 330.000m3.To jen tak na okraj...
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Odpovědět

Zpět na „Benzín“