cukani

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
mira.f1
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 27, 2010 22:59

cukani

Příspěvek od mira.f1 »

pred tydnem jsem si koupil cruze 1.8 lt.demo vuz cca 5000 km. ma nekdo zkusnosti s cukanim i pri akceleraci i pri ubrani plynu?
Reklama
 

Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: cukani

Příspěvek od chrudoš »

Jestli myslis cuknuti pri razeni, kdyz poustis spojku, mame s tim zkusenosti vsichni. Neni to moc dobre serizene, chce to proste hrani si pri razeni, bude to cukat porad. Nelibi se mi to, ale mam 16000 a zadna zmena. No a kdyz jedu, mam treba trojku a mam tam 2500 otacek a vic, auto docela cuka. Nevim, cim to je, je to spatne, ale neni zbyti
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
mira.f1
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 27, 2010 22:59

Re: cukani

Příspěvek od mira.f1 »

Asi si budu muset zvyknout.je to me prvni auto v benzinu.drive vse tdi.ale kdyz se drzi v otackackach jede dobre.za ty penize slusny sedan
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: cukani

Příspěvek od chrudoš »

No, to asi nebude rozdil benzin vs. diesel, podle me je to proste neserizene/nedotazene ci co ja vim co. Taky mi to vadi, ale auto je dle me uz zajete a zadna zmena, zvykl jsem si.
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: cukani

Příspěvek od topa77 »

To cukání bych na nějaké neseřízení nebo vadu auta neviděl. Samozřejmě může jít o ne zrovna ideální nastavení elektroniky u "bezlankového " plynu, ale spíše ne. Chce to motor prostě více točit a zvyknout si na průběh spojky a cukání je pryč. Přece jen to je 16-ti ventil s proměnlivým časováním ventilů ( jestli se nepeltu ) a ten se musí více točit. Jediné výraznější cuknutí může být v okamžiku, kdy se sepne klima.
černý Cruze 1,8 LT
JamesS
Příspěvky: 45
Registrován: stř říj 14, 2009 12:04

Re: cukani

Příspěvek od JamesS »

Samozřejmě... cukání... taky pozoruju... když s tim ale jedu jak z dieselem ;-) chce to jen víc plynu ;-)
Chevrolet CRUZE 1.6 LS+ aka Chevíííík :-)
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: cukani

Příspěvek od chrudoš »

Jo tim to bude :) Radim dost brzo, pri bene jizde nejdu nad 3000 ot, coz je na razeni dost brzo, takze pak se musim snazit. Pritelkyne radi az za 3500 a problem nema. Btw dneska jsem vyzkousel omezovac otacek:) Predjizdel jsem, mam tam dvojku a pri 7000 ot auto uplne umrelo:) V takovych otackach tam vubec nejde dalsi rychlost, svina jedna :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
mikikoti
Příspěvky: 273
Registrován: úte dub 07, 2009 13:09
Bydliště: Ludanice

Re: cukani

Příspěvek od mikikoti »

Naše autá sú moc múdre že nerobia to čo by im uškodilo. A v podstate majú pravdu. Veď ja by som tiež protestoval keby na niekto nútil utekať 40km/h. A k tomu cukaniu aj moja Nesi niekedy ide ticho ale inokedy tachometer tak cvaka jak besny.
Nexia 1,5 8V GLE + Cruze 1,8 LT
mikikoti@azet.sk
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: cukani

Příspěvek od milosh »

Toto me delalo kdyz mel nexii z roku 97, divil bych se ze by to jeste neporesili za 10 let :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: cukani

Příspěvek od Kjub »

Ja napriklad ziadne cukanie nepocitujem. Aj ked preradujem skoro a jazdim na okolo 1200 otacok, co nerobim moc casto. Vtedy mi akurat netaha ak chcem zrychlit. Myslim ze vas benzin treba trochu vytocit pred preradenim.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Odpovědět

Zpět na „Benzín“