Závada Cruze 1.8

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Závada Cruze 1.8

Příspěvek od ladinek »

U avea v manuálu je vyloženě napsaný že při řazení zpátečky nesmí být auto v pohybu,takže to bude asi stejný jako u cruze :PP:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Reklama
 

Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Závada Cruze 1.8

Příspěvek od PETO »

ladinek píše:U avea v manuálu je vyloženě napsaný že při řazení zpátečky nesmí být auto v pohybu,takže to bude asi stejný jako u cruze :PP:



-i -i -i :lol:
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závada Cruze 1.8

Příspěvek od Daff.Cz »

Getrewt: taky me to jde obcas pres zuby, ale staci pustit a znovu seslapnout spojiku a je to ok. Zavada to urco neni, jen se obcas stane ze ty zuby jsou tam blbe natoceny, to je problem u vsech aut, nebo aspon u vetsiny, pokud se to teda da nazvat problemem, ale je to proste tak. :)
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
getrewt
Příspěvky: 25
Registrován: ned srp 08, 2010 15:57
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Závada Cruze 1.8

Příspěvek od getrewt »

dikes za vsetky reakcie.

kedze tu je kopec znalcov z praxe, tak som vyuzil moznost opytat sa - predsa len, clovek je citlivy na novu masinu, navyse pokial stala tolko €€.

:lol:
CHEVROLET CRUZE 1.8 LT Pewter Grey
najazdenych : 14.500 km
topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: Závada Cruze 1.8

Příspěvek od topa77 »

getrewt: to buď bez obav, každý je na nové auto citlivý ;) já jsem hodlal řešit nepříliš spasované přední dveře u řidiče a jedny zadní dveře. Když jsem to říkal ostatním, že to beru jako vadu na kráse, tak jsem jim to musel ukázat, protože normálně si toho sami nevšimli :)

a lepší je se zeptat, než nad tím příliš přemýšlet a řešit to sám.
černý Cruze 1,8 LT
airacutie
Příspěvky: 8
Registrován: pát srp 13, 2010 08:02

Re: Závada Cruze 1.8

Příspěvek od airacutie »

mne to vydava to tuknutie tiez, je to vzdy po starte presne pri rychlosti 20 km/h, ci uz idem na 1. alebo 2. prevodovom stupni.
biely krizik 1,8 LT
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Závada Cruze 1.8

Příspěvek od Life5 »

Tuknuti je treba vypátrat jsem rád ze je víc lidí kterí si toho povsimli.

Jinak si myslim ze by bylo prehledne kdyz by nekdo zalozil stranky jen pro vozidlo Cruze a tam se udelala jednotliva temata zavad.Aby to bylo prehlednejis a psal se poznatek primo k te zavade a odpoved .Tady to clovek musi vse procist od posledniho sveho prispevku a hledat zda k tomu nekdo napsal odpoved.

Ma predstava stranky clubu CRUZE : Tam jednotliva fora na zavady- spojka , zavady tuknuti, atd.

Zdraví Petr http://www.youtube.com/watch?v=NybB7l95rXU
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Závada Cruze 1.8

Příspěvek od honza72 »

Však i já jsem po vás chtěl data údržby a servisů vašich aut, abych sestavil přehled, co kdo servisoval, záručně / nezáručně a za kolik...
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Závada Cruze 1.8

Příspěvek od xsoftx »

Life5 píše:Jinak si myslim ze by bylo prehledne kdyz by nekdo zalozil stranky jen pro vozidlo Cruze a tam se udelala jednotliva temata zavad.
Tak to tedy doufám, že zrovna nové stránky věnující se závadám, nebudou potřeba, protože těch závad nebude tolik. Založením takových stránek se připravíte většinou o názor ostatních majitelů jiných modelů než je cruze. A musím říci, že tady na fóru je dost zkušených lidí, kteří vám poradí i když nemají zrovna model o kterém se diskutuje. Samozřejmě ať si každý zakládá co chce......mě se tu líbí :)
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Závada Cruze 1.8

Příspěvek od honza72 »

Ty, já si myslím, že myslel, založit zde vlákno Závad a podvlákna jednotlivých skupin (částí auta).
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Závada Cruze 1.8

Příspěvek od Life5 »

Myslel jsme to presne tka jak rika Honza. Sem se stejne muzep odivat i jaky koliv clovek který neni majitel Cruze. Slo jen o to ze tady to forum je komplet chevroletacke tudis vsechny model ise tu resi a ruzna temata.Malinko neprehledne.Nez to ze by se zalozilo forum vozidel Cruze.A tam se resili preoblem a klady.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Závada Cruze 1.8

Příspěvek od milosh »

Neni problem forum rozdelit do kategorii jako ma treba Aveo -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
hama4tux
Příspěvky: 35
Registrován: pát čer 10, 2011 12:40

Re: Závada Cruze 1.8

Příspěvek od hama4tux »

Zdravím přidávám se se stejným problémem.

Jedná se tedy o zvuk "Klapnoutí" při vyšlápnutí spojky.

Dále mám problém s jasem displeje u rádia, nic na něm nevidím... pravděpodobně špatně spojené dvě vrstvi k sobě.

Praskající zvuk při zatáhnutí ruční brzdy - bůh ví něco ve středovém tunelu.

Občas prostě řadím spátečku i na 3x záleží jak má asi auto náladu.

Jinak je autíčko skvělé nalítal jsem ted 5000 tak mířím na garančku. za chvíli ho protáhnu do chorvatska:)

Jinak pomale si začíná sedat spotřeba a když nění zaplá klíma tak i ochotněji spoluprcuje při jízdě do kopce:)
Není to žádná 1.9 tdi, ale bud me rádi že nemáme traktor ne?:)
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závada Cruze 1.8

Příspěvek od chrudoš »

Zdar, tak poporade:)

1. Klapnuti pri vyslapnuti spojky? Myslis ten zvuk pri rozjezdu? Nebo ti to dela vzdycky?
2. Displej je teda asi vadny, zajed do servisu, sam s tim asi nic nenadelas.
3. Praskajici zvuk? To jakoze ti krupe, kdyz ji zatahujes? To dela snad vzdycky ne? :) Nebo myslis jeste nejaky zvuk navic?
4. Zpatecka nesla hlavne ze zacatku, ted uz je to v pohode, stalo se mi to akorat vcera, ale to byla tak po peti mesicih, zpatecka si sedne
5. Po 5000 na garancku? Bus ses upsal a chtel jsi napsat 15000, i tak je to brzo, nebo jsi to nalital za rok a to je nejak malo :)
6. Spotreba sedne dost okolo 10000, u me to bylo okolo litru. Ono nic jineho nez 1,9 PD pod 5 nejezdi, to je jen vzita chimera, nikdo ze zdejsich dieselaku se pod 6 nedostal, takze rozdil neni takovy
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závada Cruze 1.8

Příspěvek od Kjub »

Ja si myslim, ze obcas nejake vrzgnutie s vyskytne. V Cruzovy su pouzite lahke materialy (aspon je auto lahsie a rychlejsie :) ) a maju sa tendenciu "rozhegat", hlavne plasty. Takze to by som nejak neriesil. Iba nejake moc velke praskanie z utrob by som riesil...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Odpovědět

Zpět na „Benzín“