1.6

Moderátor: Blue Lanos

schnappi
Příspěvky: 49
Registrován: ned srp 02, 2009 10:43

Re: 1.6

Příspěvek od schnappi »

Fotky a tak dodam.... Neuvazval sem o rx8 uvazuji o ni ted chevy na zimu a rx8 na leto asi koupim tak 2006 abych se vesel do ceny...
jinak 3000euro... tak to mam na to vic... nepocital sem s 10000:-)
Ford Focus 2001 , Silver , 1.8 TDDI (66kw)
Chevrolet Cruze 1.6LS+ MarBlue (83kw)
Mini Cooper JCW, Black-white , 1.6 (155kw)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: 1.6

Příspěvek od Hanzy »

Vyhod 1.6 motor ven a nasun tam 2.0 turbo a bude tohle asi provedu ja pokud si ho necham nebo z 1.6 mam depku uz jak se to jen vyslovi :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
schnappi
Příspěvky: 49
Registrován: ned srp 02, 2009 10:43

Re: 1.6

Příspěvek od schnappi »

to bych musel nejakej mejt .-)
Ford Focus 2001 , Silver , 1.8 TDDI (66kw)
Chevrolet Cruze 1.6LS+ MarBlue (83kw)
Mini Cooper JCW, Black-white , 1.6 (155kw)
File12
Příspěvky: 112
Registrován: pát úno 05, 2010 12:22

Re: 1.6

Příspěvek od File12 »

Pokud vim tak je lepší na zástavbu kompresor. teda mín uprav tam. Ale nevim. Dat tam 2,0T by jistě bylo pěkný..ale co řazení, tlumiče a tak:D
Cruze jezdí dobře s tim dieselem po chiptuningu:D
Cruze VCDi LT 6MT 120kw black, cihlově-červená kůže, 235/45/R18
schnappi
Příspěvky: 49
Registrován: ned srp 02, 2009 10:43

Re: 1.6

Příspěvek od schnappi »

No dat tam 2.0 by stalo dost penez... spojka nova atd.... by mozna bylo levnejsi si vzit na leto tu jetou rx8 za 300tisic a cruze na zimcu :-) dost nad tim uvazuju... slozit akontaci 150000 do jara a pak platit par korun + ten olej no :/
Ford Focus 2001 , Silver , 1.8 TDDI (66kw)
Chevrolet Cruze 1.6LS+ MarBlue (83kw)
Mini Cooper JCW, Black-white , 1.6 (155kw)
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: 1.6

Příspěvek od Kjub »

Tiez nie som mechanik, ale som si isty ze iba supnut turbo nestaci. Urcite sa tam musia spolu s tym prisposobit aj ine komponenty. Mozno aj lepsie brzdy bude treba??? :lol:
Sak ked tak velmi chces zvysit vykon, chod do nejakej renomovanej tunningovej firmy a oni ti to komplet urobia tak ako sa ma. Si myslim, ze tam dostanes aj zaruku na taku upravu. A nebudes riskovat, ze sa nieco dosere. :o)
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
snr
Příspěvky: 179
Registrován: čtv led 27, 2011 19:26
Bydliště: Hodonín,ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.6

Příspěvek od snr »

Podle této zprávy to vypadá tak, že se bude dělat 1.6-ka turbo, tak snad se dostane i k nám a bude větší výběr motorů.
http://www.autoweb.cz/chysta-chevrolet-ostrejsi-cruze/
Chevrolet Cruze - pěknější auto jsem v životě neviděl.
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: 1.6

Příspěvek od Iacobus »

Mám za sebou dovolenku v horách. V trojici, plne naložený spolu 740 km za 7,7 litra. O spotrebu ale nejde, tá sa pomaličky zlepšuje. To z čoho mám ešte doteraz paniku, je ťah 1,6-ky (83kW) v kopcoch. Ja som z nížiny a toto bolo hotové utrpenie mladého Werthera. Keď som mal voľnú cestu a točil som motor a radil podľa seba, bolo to ešte ako tak OK. Ale ak sa nedajbože predo mnou objavil nejaký "motákkamióňák" alebo "dedkočepičkár", bolo po pôžitku z jazdy. Našťastie cez horské priechody nejazdím celý rok. Lebo ak naložená 1.6-ka v prudkom stúpaní stratí otáčky, stáva sa normálne brzdou na ceste. Fakt som na inom aute ešte nezažil aby sa na mňa tlačili zo zadu hocijaké dodávky a iné rachotiny a normálne ma tlačili do toho kopca. Už som to tu myslím písal ale ešte raz to pripomeniem prípadným záujemcom: Cruze je krásne auto, mám z neho ešte stále radosť, lebo som ho kupoval práve pre to že sa mi strašne páčilo. Za normálnych okolností je všetko OK. Ale pozor, v kopcoch a nedajbože plne naložený sa mení na lenivú kozu. Takže 1,6 (83kW) do hôr nebrať! :D :D :D
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: 1.6

Příspěvek od chrudoš »

No je pravda, ze motory jsou dost velkous labinou Cruze, ani 1,8 neni buhvijaky zazrak, onehda jsem se tahl za kamionem na ecce homo, vyjizdeli jsme ze zatacky a musel jsem dat jednicku (!!!!!!!!!), abych mel vubec zatah :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: 1.6

Příspěvek od honza72 »

Hej, co tak řadit???

Já teď byl s plně naloženou jednašestkou ve čtyřech a s 400l rakví na střeše v HR a jízda jak po másle. I na okreskách a horských silničkách. Ta naše 1,6 se musí trochu potočit, ne řadit ve dvoulitrech nahoru a pak čekat, že se něco stane, pěkně do 3,5-4t rpm a pohoda....
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: 1.6

Příspěvek od Iacobus »

Viem používať fofrklacek. :D Poznáš h.p.Šturec? Donovaly? Ideš, radíš, v prudkom stúpaní sa dotiahneš v zákrute na kamión, spomalíš, ideš krokom, dáš dvojku.......a nič, dávaš jedničku. Rovinka na predbehnutie..... jednička končí, dávaš dvojku.........a nič, nejede a trápi sa. Nie je predsa možné aby auto z vytočenej jedničky po zaradení dvojky umrelo. Cruze to dokáže. -P
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: 1.6

Příspěvek od honza72 »

Zatial sa mi nestalo, že by vytočená jedna, dvě na něco nestačila... Ale neříkám nikdy, nikdy. Doufám, že to bude jen Tvůj zlý sen. :D Já Cruze celkem honím, takže vím co dokáže, ta jednička je fakt dlouhá a dvojka bez rozjetí na jedničce moc nechce, ale zatím klepu na dřevo, vždy si nějak poradím. Pořád je to silnější než naše firemní Citroše s 1,4 motorkem...
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: 1.6

Příspěvek od Iacobus »

Tak to máš pravdu. V práci máme aj citróna C4 1.6-ku a musím povedať že je to motoricky podobná katastrofa. To ani nehovorím o interiéri. Ten volant s pevným stredom, alebo funkcie rozhádzané na 4 displeje bŕŕŕŕŕ. Na tom aute nie je absolútne nič čo by sa mi páčilo.
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: 1.6

Příspěvek od radgosk »

ono po mojich skusenostiach s 1.2 punto, by som uz nikdy nic ine nebral ako minimalne 2 liter. A este vaha cruze k tomu, tie auta s takymi motormi by mali zakazat predavat. Oseru zakaznika cenou a ten sa potom s autom trapi a naviac riskuje aj havariu na ceste, napr. pri predbiehani.
Ked uz spominate ten Sturec, minuly vikend som tam siel s mojim cruzom a tahalo to paradne, az na nejake kamienky ktore mi opieskovali spodok :lol:
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: 1.6

Příspěvek od inza »

... objem ničím nenahradíš ... Trocha pravdy tam i přes všechna TSi apod. je...

asi to chce nějaký klasičtější Chevrolet na 5l objemu :)
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Benzín“