repas brzdice predni naprava

Tlumiče, nápravy, brzdy.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Domas
Příspěvky: 46
Registrován: úte dub 15, 2014 22:55

repas brzdice predni naprava

Příspěvek od Domas »

Cau, vyměnil sem si desky a kotouce a něco zacalo mlátit na predni naprave, tak sem shodil kolo a zjistil ze trmen ma vůli jak prase na těch pistkach, kdyz sem se byl ptat v chevroletu na repasovaci sadu na brzdic tak mi řekli ze oni meni cely trmeny a ze repas sada není, to sami mi řekli i o gumach do uloženi stabilisátoru, řešil tu uz někdo podobny problém? Diky
Reklama
 

pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: repas brzdice predni naprava

Příspěvek od pekrtek »

Zbyněk
Příspěvky: 82
Registrován: pát úno 24, 2012 20:06
Bydliště: Jesenicko

Re: repas brzdice predni naprava

Příspěvek od Zbyněk »

Jestli ti dobře rozumím, tak myslíš hřeby na kterých jezdí brzdový třmen. Máš vymlácené díry v držáku třmenu. Opravnou sadu dělá Quick brake QB113-1451X je to i na Astru J , Zafiru. Bylo to určitě na sucho a klepalo a až se to vyklepalo, namazat se to musí ;) A když už jsou ty díry moc vymlácené, tak odvrtat a z nerezu vytočit na soustruhu vložku. Jinač je to součást brzdového třmenu a prodává se to i s třmenem. No a gumy na stabilizátor. Změř průměr stabilizátoru a mrkni do dílů na Opla, jestli 26 mm tak Astra J, kdyžtak ořízneš plošku ke kastli. Pohledej a nebo jestli máš možnost omrknout u nějakého známého shodnost dílů s Astrou J, tak potom koupíš na Opla to samé co na Chevyho. Dnes jsou prodejci dílů tajemní jako hrad v Karpatech, přitom to vědí co na co pasuje.
Zbyněk
Příspěvky: 82
Registrován: pát úno 24, 2012 20:06
Bydliště: Jesenicko

Re: repas brzdice predni naprava

Příspěvek od Zbyněk »

No nedalo mě to :roll: 5 minut gůglení a jaké je zjištění Cruze vs Astra J. Třmen stejný, držák jiný. I když by možná pasoval. Musíš na tom zapracovat :D
48.jpg
48e6c7d3ecacbc6b9e6fe6eff23699b3.jpg
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: repas brzdice predni naprava

Příspěvek od Petr S. »

Zbyněk píše:No nedalo mě to :roll: 5 minut gůglení a jaké je zjištění Cruze vs Astra J. Třmen stejný, držák jiný. I když by možná pasoval. Musíš na tom zapracovat :D
48.jpg
48e6c7d3ecacbc6b9e6fe6eff23699b3.jpg
Pozor,diesel má jiné brzdiče než benzín!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: repas brzdice predni naprava

Příspěvek od VIP »

Mám stejný problém, který se tu popisuje. Dá se to bouchání nějak po domácku odstranit nebo aspoň zmírnit? Zkrátka zadarmo? Díky za příspěvky. -i :PP:
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Podvozek a řízení“