Pomoc...Predna naprava, capy? Tlmice?

Tlumiče, nápravy, brzdy.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc...Predna naprava, capy? Tlmice?

Příspěvek od VIP »

Mě to právě dělá jen pravý kolo. A právě na pravým kole mám ten prasklej plast, tak to přisuzuji tomu. Jestli to je tlumič nebo ty čepy nevím. Jedno je jistý a to, že po 20ti tisících km je nějak moc brzo na takovou závadu!!!!!!!! -P
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Reklama
 

Uživatelský avatar
Honza H.
Příspěvky: 601
Registrován: pon čer 11, 2012 09:44
Bydliště: Praha/Vyškov

Re: Pomoc...Predna naprava, capy? Tlmice?

Příspěvek od Honza H. »

Pánové, jen taková malá vsuvka... nezapomeňte, že Cruze mají nastavený relativně sportovní podvozek, který při sebemenší nerovnosti na silnici celkem hlasitě zní... tak já jen aby jste nehledali závadu, kde není.
Bývalý majitel Cruze LT+ 1,6 Hatchback, Černá Carbon Flash, 2012

Carthell Prg
Uživatelský avatar
martin more
Příspěvky: 11
Registrován: pon říj 22, 2012 20:02
Bydliště: Bratislava

Re: Pomoc...Predna naprava, capy? Tlmice?

Příspěvek od martin more »

Zdravim Vas pani, ak mozem reagovat, spominany "klepot" musel byt zapricineny tlmicmi, alebo ulozenim, kedze po ich vymene toto prestalo.

Mimochodom, 1500 km po vymene tlmicov a mam pocit, ze klepot zacina byt pocut z opacnej strany -P ...budem to sledovat a dam info.

caute
Chevrolet Cruze 1.8 LTZ
Daewoo Kalos 1.4 SOHC 4dr
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc...Predna naprava, capy? Tlmice?

Příspěvek od VIP »

Včera jsem byl v Chevroletu s tím mlácením tlumičů. Opět mě nezklamali (Dobrovolný Jihlava) a hned na začátku se do mě obul, když zjistil, že auto mám koupené v Trutnově a reklamovat chci v Jihlavě. Tak jsem mu schladil hlavu argumentama, že si servis můžu vybrat jakej chci a pak dal pokoj. Prý tam mám sníh napadanej :D . Pak jsme to jeli projet a řekl, že mám povolený kolo :D . Auto zvedli a mechanik říkal, že je tam vše vpořádku, že netuší, čím by to bylo. Já myslím, že to bude uložení tlumičů. V pondělí tam jdu znova, dají to na test tlumičů. Taky jsem u té příležitosti reklamoval ten spínač kufru.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc...Predna naprava, capy? Tlmice?

Příspěvek od VIP »

Takže dnes návštěva servisu. Spínač kufru vyměněn. Technik naznal, že to mlácení jsou zadní tlumiče. Objednal je a pak zavolá. Vše v rámci záruky 0,- Kč. :lol: :PP:
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc...Predna naprava, capy? Tlmice?

Příspěvek od JRD McLAREN »

nepatrali ste niekto po OEM vyrobcovi tych tlmicov ..??
by ma to celkom aj zaujimalo..
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc...Predna naprava, capy? Tlmice?

Příspěvek od VIP »

Zítra ráno vezu auto pod kudlu. Budou měnit ty zadní tlumiče. Můj názor je, že to dělají přední, tak jsem zvědavej jak to dopadne. A jak se budou tvářit až mi budou říkat, že objednají ty přední a pak zase zavolají :lol: .
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc...Predna naprava, capy? Tlmice?

Příspěvek od VIP »

Operace Cruzíka mám za sebou. Zadní tlumiče vyměněny. Žádná změna však nenastala. Odjel jsem a za hodinu jsem se tam vrátil. Byl to technik se mnou znova projet. Slyšel to taky a říkal, ať to zatím nechám, že se to za čas třeba projeví víc, že prej budou horko těžko identifikovat, co to dělá. Záruka mi v nejbližší době nevyprší, tak mám prý chvíli čekat. Jde to prostě zepředu, jak jsem říkal.

Mám prasklej plastovej podběh vepředu, tak jsem se ptal orientačně kolik stojí. Cena v Chevroletu 1252,- Kč. :shock:
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Pomoc...Predna naprava, capy? Tlmice?

Příspěvek od tomask »

A nemůže to být tím podběhem prasklím že ti to vybruje a dělá to ten rámus ?
Carthell Prg
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc...Predna naprava, capy? Tlmice?

Příspěvek od VIP »

To mě napadlo jako první už loni. Hned jsem se na to díval, ale myslím, že to tím není. Zas tak volný to není, aby to takhle rachotilo. Zajímavý je, že jsem to zřetelně slyšel, když jsem jel na 1. stupeň uplně krůčkem a jel jsem po nerovnosti. V tak malé rychlosti a tak to šlo hodně slyšet. Mě se zdá jestli to není třeba uložení tlumiče. Fakt nevím.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
zavodak-1
Příspěvky: 148
Registrován: ned led 30, 2011 19:08
Bydliště: Bratislavsky kraj.

Re: Pomoc...Predna naprava, capy? Tlmice?

Příspěvek od zavodak-1 »

mne to bucha tiez a mam rozbity ten podbeh a ja som ho dal dole a buchalo to tak isto potom mi to nedalo a rozoberal som dalej a dosiel som na to ze je velka vola v tom spodnom srobe co drzi brzdic a on v nom poskakuje a to tam klepe takze buduci tyzden idem do servisu nech s tym neco robi :)
Biely cruze 2.0 VCDI LS+ 92kw-chip 110kw
VW Golf 1.9 Tdi pd higline 85kw
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc...Predna naprava, capy? Tlmice?

Příspěvek od VIP »

Tak to na to mrknu taky a pak dám vědět -i .
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
zavodak-1
Příspěvky: 148
Registrován: ned led 30, 2011 19:08
Bydliště: Bratislavsky kraj.

Re: Pomoc...Predna naprava, capy? Tlmice?

Příspěvek od zavodak-1 »

Mne tiež pravá strana aj pravý podblatník je rozbitý a neviem z čoho ?? A som si všimol že to klepoce na malých jamkách do 50 kilometrov keď už idem viac ticho.Aj po hrbatej dialnici 160 a nič ticho :D
Biely cruze 2.0 VCDI LS+ 92kw-chip 110kw
VW Golf 1.9 Tdi pd higline 85kw
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Pomoc...Predna naprava, capy? Tlmice?

Příspěvek od Joztar »

hmm mne na mojom orlande poslednu dobu bucha daco na pravom zadnom kole a neviem co to je :( ale celkovo sa mi dajak zacinaju ozyvat plasty dost vrzgaju cela palubovka dvere vpredu vzadu niekedy je tazke identifikovat odkial to ide ... difam ze je to len tou zimou a v lete to bude lepsie

ale je to zvlastny postoj chevroletu a celeho GM ze cruze sa vyraba uz niekolko rokov a oni davno zistene zavady uz z vyroby neodstrania :(
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
zavodak-1
Příspěvky: 148
Registrován: ned led 30, 2011 19:08
Bydliště: Bratislavsky kraj.

Re: Pomoc...Predna naprava, capy? Tlmice?

Příspěvek od zavodak-1 »

Aj tak za to nemôže auto ale za to môžu ty posrané cesty pred 45000 som menil na jednej fieste komplet prednú nápravu a všetko bolo swag a tlmiče sachs a prednedávnom som išel s tým autom a zas to tam je celé vybyté -P -P -P -P -P -P -P
Biely cruze 2.0 VCDI LS+ 92kw-chip 110kw
VW Golf 1.9 Tdi pd higline 85kw
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Podvozek a řízení“