Foto Vasich Lanosov

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Foto Vasich Lanosov

Příspěvek od eMKa Slovensko »

Ak chcete mať na stránkach o LANOSOCH svoje fotky, upúravte ich tak aby mali rozmery max 600x???, format jpg a nemali by byť príliš velké tak max 50 - 100 kB. Napiste aj strucny popis k foto. Ak mate viac otazok dajte sem vasu otazku a ja vam odpoviem.
Naposledy upravil(a) eMKa Slovensko dne ned led 18, 2004 10:06, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

:arrow: :arrow: :arrow: KUA CHLAPI:

Dnes mi jeden nemenovany poslal 6 fotiek :? vo formate BMP :? , prosim Vas posielajte fotky iba vo formate jpg a rozmery 600x???, ale to uz som tu dvakrat pisal.

az to pojde takto dalej sak ma asi slak trafi z uctov. tahat postu vyse pol hodiny :?

chcelo by to asi mikrovlnu
petr m

Příspěvek od petr m »

Já se klidně přiznám s počítačem to moc neumím a tak s termíny jako bmp a jpg si neumím poradit. Já mám kabelovku na paušál tak mě poplatky netrápí.Moc se omlouvám já vím,že si to sem už psal,ale já byl rád,že sem vůbec něco dokázal poslat a to v jakym formátu sem nějak nezvlád ovlivnit :oops: :oops: .
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

petr m píše:Já se klidně přiznám s počítačem to moc neumím a tak s termíny jako bmp a jpg si neumím poradit. Já mám kabelovku na paušál tak mě poplatky netrápí.Moc se omlouvám já vím,že si to sem už psal,ale já byl rád,že sem vůbec něco dokázal poslat a to v jakym formátu sem nějak nezvlád ovlivnit :oops: :oops: .
Ja som hned vedel, ze mas dobrej net,myslim rychly ked odosielas bmpcka :wink: Joke :D :D :D Co by sme my za to dali, ze eMKa SK :?: :?:
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

to PETR M: mas odpustene :wink:
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

to som zvedavy kedy pribudnu dalsie fotky vasich lanosov.
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Zkuste na webu pouzit formular pro registraci jako mame my a hned uvidis, jak to bude pribyvat :idea:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

no budeme musiet aj s Blue Lanosom nieco pospekulovat. Je vidiet ze vas uz funguje dlhsie a taketo drobnosti uz mate vychytane. dufam ze aj nam sa to cim skor podari
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

No to bych byl taky rád,protože sem byl nemile překvapen :shock: , když sem zjistil že Nexia je logicky jen pro nexiaře :cry: a já mám Lanose.Tak by sme to tu měli trochu rozhýbat ať se něco děje :P :twisted: :shock: .
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Ja som sa uz o tom bavil s Miloshom cez SZ. Ked sa to snazia rozhybavat len 2 alebo 3 ludia tak to je malo :cry: chce to viac nadsencov... Aj mne uz dochadzaju tipy na pekne obrazky lanosov. Ked bude galeria kompletna tak to potom uvidite kolko sa toho da najst ked sa hlada. A to sme to ho dobru tretinu nedavali z roznych dovodov. Aj galeria, ta nie je pre mna ale chcem aby bola pre vsetkych... :roll:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak sem si právě doprohlíd galerii na lanos webu super chlapi jen tak dál. :D :) :lol: :P :wink: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Predvcerom mi poslal Igor z Ruska link na jeho stranku pozrite si jeho lanosa http://www.sumy-tuning.narod.ru je pekne decentne otuneny!
Hlavne si vsimnite v sekcii interier jeho kozenny volant :!:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Má to moc pěkně uděláné a je to fakt decentní, ale co mě bere nejvíc je ta barva laku, to je dost nářez a vypadá to skvěle!!!! :wink:
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Jemine ta je nadherna!!!!! Skoda, ze sa nedaval od roku 98 :cry: Dal by som ju asi urcite :!:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

a myslíš že je to original? Tu mou černou dávali original, ale v čechách ne...jen v zahraničí.. :roll:
Odpovědět

Zpět na „LANOS“