Prachový filtr.

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
šemík
Příspěvky: 82
Registrován: stř zář 10, 2003 08:31
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od šemík »

Za ty fotky bych se takz přimlouval.
Daewoo Lanos 1.5 žádný tuning.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

ale tam neni co fotit :roll: Das dole tie cierne plasty (najprv stierace) a ked to oddelas tak uvidis dve diery v obdlznikovom tvare. Prekryjes ich tym filtrom tak aby po kazdej strane filter precuhoval aspon 2cm a pricapis tam naspat tie plasty. Tie to zatazia ked to prisrobujes. Nezabudni nakoniec na stierace :P A je to. Nemal som co fotit tie dve diery :?: :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

tak odfot ako si to daval dole aby sme to nepolamali
Peugeot 307 Break, 1,6, 110k
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Pánové nedávno k nám do dílny přišel chlap a držel v ruce kus něčeho hnusnýho a ptal se na filtr do klimy do Lanose že prý ho vyndal a nikde nemůže sehnat novej :shock: :shock: :shock: auto byl dovoz z raichu tak sem mu řekl že bohužel nic neexistuje a po prozkoumání sem zjistil že je to vyráběný doma a přivedlo mě to na nápad jak ho konečně udělat takže už se na tom pracuje a snad do měsíce (mám málo času :roll: ) to bude i s návodem tady ;)
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

petrm píše:Pánové nedávno k nám do dílny přišel chlap a držel v ruce kus něčeho hnusnýho a ptal se na filtr do klimy do Lanose že prý ho vyndal a nikde nemůže sehnat novej :shock: :shock: :shock: auto byl dovoz z raichu tak sem mu řekl že bohužel nic neexistuje a po prozkoumání sem zjistil že je to vyráběný doma a přivedlo mě to na nápad jak ho konečně udělat takže už se na tom pracuje a snad do měsíce (mám málo času :roll: ) to bude i s návodem tady ;)
no zaplat panbu :lol: jinak dobrej vecir , ja te uz necetl ani nepamatuju :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Jo a pro Blua ty další nečistoty ti tam jdou proto že ten plast pod oknem není těsný a jsou kolem něj dole a vzadu u pantů díry a nasávací otvor pro topení si tak nepřikryl uplně ;)
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Vitaaaj Petre ;) To mas pravdu, ze ta spina tam ide pomedzi ale co narobim :?: :roll: Ten nasavac je tresne v prave a nemam tak dlhu ruku aby som tam ten filter upevnil :cry: Som tiez zvedavy ako si povedes :D
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Nechte se překvapit a je to poměrně jednoduchý a jinak taky zdravím mám poslední dobou nějak málo času chodit k Pavlovi na net :cry:
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

To je ok Pavel te dustojne zastupuje :D
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

No jó ale já nemám právě nové a aktuální informace :cry: a nemůžu se plně projevit :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

my ta zase vyskolime :lol: Inak som straaasne zvedavy co to pre nas chystas a aky sposob zvolis ;)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

petrm píše:Nechte se překvapit a je to poměrně jednoduchý a jinak taky zdravím mám poslední dobou nějak málo času chodit k Pavlovi na net :cry:
On je uz totiz zavislej a nechce te tam poustet :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

No když si vzpomenu jak řešil že nechce platit měsíčně paušál 500 ale jen za proserfovaný data tak se musím smát co mi to dalo přesvědčování ;)
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

petrm píše:No když si vzpomenu jak řešil že nechce platit měsíčně paušál 500 ale jen za proserfovaný data tak se musím smát co mi to dalo přesvědčování ;)
no jak vidim, tak sisi to vyhadal spis pro sebe :lol: :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Zbytečně Petrma nevyčerpávejte zbytečnejma pindama ať může vymejšlet filtr.......já už jsem napnutej jak guma u spoďárů :lol: :mrgreen: Jinak taktéž vítám ztraceného syna Petrma....... -i
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Odpovědět

Zpět na „LANOS“