Lanos elektrika

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
jackous
Příspěvky: 28
Registrován: pát kvě 31, 2013 14:56

Lanos elektrika

Příspěvek od jackous »

Přátelé, mám takový problém :) stává se mi že nenaskočí světla palubovky a celá prdel auta takže nesvítí. V motorovém prostoru je černá skříňka když do ní bouchnu vše naskočí. Bohužel nemám popis co které relé dělá. Nemá někdo tip které to může být? :roll: nebo možné jiné příčiny? díky :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Lanos elektrika

Příspěvek od rudla »

V té černé skříňce jsou relátka. Tak to otevři. Relátka vyndej a kontakty prostříkej Kontoxem.
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
marek555
Příspěvky: 6
Registrován: pát dub 27, 2018 22:27

Re: Lanos elektrika

Příspěvek od marek555 »

Ahojte,

Mám lanos 1,5 Benzín+Plyn. Auto mi teraz skapalo na križovatke a už ho nebolo možné naštartovať, v čom by mohla byť chyba ? Sviečky,káble,baterka,indukčná cievka sú nové. poistky sú v poriadku Ked otočím klúčikom štartér točí. Ale zvlášnosť je že na plynovom prepínači (LOVATO)v aute sú kontrolky a tie vôbec ani nezasvietia-tma. Na krabičkých od plynu v motorovom priestore sú tak isto kontrolky a tie po pripojení baterky zasvietia, zablikajú.Dá sa to LPG aspon nejako odpojiť aby mi išlo aspoň auto na benzín ? Kde by mohla byť chyba?
Ďakujem
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Lanos elektrika

Příspěvek od LordMMX »

automatické prepínanie z benzínu na plyn? odpojiť by sa malo dať len vytiahnutím nejakej poistky. skontroluj si aj snímač polohy kľukovky...
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
marek555
Příspěvky: 6
Registrován: pát dub 27, 2018 22:27

Re: Lanos elektrika

Příspěvek od marek555 »

Nakoniec to bola jedna poistka 15 a druhá atypická https://yaoota.com/en-eg/product/daewoo ... 3050-egypt , dúfam že táto informácia niekomu pomôže.
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Lanos elektrika

Příspěvek od LordMMX »

to druhé je dióda, nie poistka.
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Odpovědět

Zpět na „LANOS“