auto po diagnostike neštartuje

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Barri
Příspěvky: 68
Registrován: ned dub 01, 2012 18:02
Bydliště: Revúca (ML)

auto po diagnostike neštartuje

Příspěvek od Barri »

Zdravím chlapi, mam certovsky problem ... auto mi zostalo na ulici v susednom meste; bol som u kamosa, robil mi diagnostiku, kvoli cukaniu motora, to je ale teraz vedlajsie; specifikacia motora sa presne nezhodovala - typ motora je F18D4, nahraval mi to z nejakej inej specifikacie, rok sa ale zhodoval, objem motora tiez
islo nam o to aby dal adaptacnu palivovu jednotku do povodneho stavu; to spravil, skoncil s diagnostikou, chyby nehlasilo ziadne, skusil auto nastartovat, a nic ... vsetko nataha, ide radio, okna, svetla, uplne vsetko, ale nestartuje; prvykrat startoval kym bolo auto na diagnostike, bez vytlacenia spojky ... potom ked opatovne nahodil diagnostiku, vyhadzovalo chybu polohy spojky ... takze to vyzera ako keby nejakym sposobom zablokovalo spojku a nereagovala; v diagnostike sa ale spojka vobec nenachadza, neda sa nejakym sposobom nahodit; nie je tam prosim Vas nejake cidlo? neviete co s tym? neviete ako by sa to dalo vyriesit s tou konkretnou diagnostikou? alebo musim zohnat niekoho na svoj presny typ motora? nechce sa mi platit odtahovka do 40km vzdialeneho mesta, kde je autorizovany servis :/ auto potrebujem, buduci tyzden mam nevyhnutne behacky, neviem co teraz :/
Chevrolet Cruze 1.8, LT+, smokey
Reklama
 

Miro123
Příspěvky: 9
Registrován: stř pro 04, 2019 14:59

Re: auto po diagnostike neštartuje

Příspěvek od Miro123 »

Ahoj. Momentoane mam tento isty problem. Ako sa ti ho podarilo vyriesit? Za odpoved dakujem
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Motory“