Chevrolet Orlando

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
jmatyas
Příspěvky: 72
Registrován: úte čer 21, 2011 18:18
Bydliště: blízko Náchoda

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od jmatyas »

Zdravím všechny orlanďáky a jejich příznivce. Tak jsem právě podepsal objednávku na bílé LTZ benzín. Už jsem se na to nemohl nečině koukat. Mám už druhé aveo a nedám na značku dopustit. Kromě prasklé hadičky ostřikovače nikdy žádné problémy, tak snad se to vydaří i na potřetí. Mělo by být k dispozici do 14 dnů, už se těšíme :D
Š120L, VW Polo, Chevrolet Kalos hb, Chevrolet Aveo sdn, Chevrolet Orlando 1.8 LTZ přestavěn na LPG (systém OSCAR-N OBD/CAN s reduktorem MAGIC 3 a vstřikovači VALTEK T34)
Obrázek spotřeba na LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jožan »

Taky všechny zdravím,jak už jsem psal na "době dodání",auto mám po šesti dnech od objednání.Je to černý 1,8 LTZ.První jízda skoro 100km a super!Nejvíc mě dostal"aerodynamický hluk" popisovaný v recenzi.Jestli tím mysleli hluk špičkového větráku puštěným na "jedna",tak budiž.Jel jsem 150km/h po nicmoc okresce a ticho jak v hrobě.To samé "špatný výhled z vozidla".Kecy!!!Srovnávám s Octavia a Ford Mondeo II.Ve zpětném zrcátku je vidět dobře a navíc boční zrcátka jsou fantastický!Zatím žádná chyba ani výtka.
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Sajner »

tiez som velmi spokojny s tym, ako je v aute ticho. daj link na tu recenziu
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od 666 »

Jožane, máš to z Náchoda, RK nebo Trutnova? Předběhnu "tomaska" - odkud jsi? :D
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jožan »

Ahojda,mám to z Náchoda,jsem z Broumova-za loňský rok udělená cena "Město romů",pardon "Město stromů"!!!
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od dadif »

Zdar, nechci kvůli mýmu dotazu zakládat nový téma, tak vášnivou diskusi nad tímhle "problémem" zas neočekávám...
Otázka směřuje především na šťastné majitele Orlanda - pokud jste už někdo používal navigaci (ne vestavěnou, samostatnou), kam jste jí umístili? Kaplička displeje je dost vysoko, mezi kapličkama nevím jestli je dost místa a nalevo od budíků to vypadá, že na to nebude moc dobře vidět...
Co vy na to?!
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od inza »

Ahoj, nechci tady vnucovat svoje řešení, auto ještě nemám, ale chci navi dát právě do té schránky pod rádiem. Proto jsem tady měl dotaz, jestli USB umí nabíjet telefon, pokud umí (to už mi tu někdo odpovídal), tak umí nabíjet i navigaci. Navigaci mám navíc v telefonu, takže all in one. Navigaci stejně většinou potřebuju jen pokud jedu někam do zahraničí nebo na nějakou adresu, kde jsem ještě nebyl, tedy tak 20 minut z celé cesty. V té chvíli otevřu schránku, tam je navi a je to.

Jinak pro Cruze existují už čínské navi s přehrávačem DVD, TV tunerem atd a asi nebude problém pro číňany to předělat na Orlando - takže počítám s tím že časem bych celou kapličku vyměnil za čínský ekvivalet v hodnotě pár set euro.
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Pivson
Příspěvky: 177
Registrován: pon lis 23, 2009 13:03
Bydliště: Praha

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Pivson »

inza píše:
Jinak pro Cruze existují už čínské navi s přehrávačem DVD, TV tunerem atd a asi nebude problém pro číňany to předělat na Orlando - takže počítám s tím že časem bych celou kapličku vyměnil za čínský ekvivalet v hodnotě pár set euro.
Ano dělají to v ČR se to pro cruze dá i koupit.
Věděl jsem o třech autech co to mají a všichni je vrátili :-(
Sekalo se to, vypínalo a tak.
Kvalita zpracování výborná, ale soft naprd.
Třeba se doba změnila
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od johnlord »

Sajner píše:tiez som velmi spokojny s tym, ako je v aute ticho. daj link na tu recenziu

Kolikrát na křižovatce přemýšlím, jestli mi nechcípl motor :-)
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od johnlord »

inza píše:Ahoj, nechci tady vnucovat svoje řešení, auto ještě nemám, ale chci navi dát právě do té schránky pod rádiem. Proto jsem tady měl dotaz, jestli USB umí nabíjet telefon, pokud umí (to už mi tu někdo odpovídal), tak umí nabíjet i navigaci. Navigaci mám navíc v telefonu, takže all in one. Navigaci stejně většinou potřebuju jen pokud jedu někam do zahraničí nebo na nějakou adresu, kde jsem ještě nebyl, tedy tak 20 minut z celé cesty. V té chvíli otevřu schránku, tam je navi a je to.

Jinak pro Cruze existují už čínské navi s přehrávačem DVD, TV tunerem atd a asi nebude problém pro číňany to předělat na Orlando - takže počítám s tím že časem bych celou kapličku vyměnil za čínský ekvivalet v hodnotě pár set euro.

Telefon nabíjet umí, navíc když máš telefon zapnutý do módu jako flashdisk, přečte audio soubory z karty a přehraje.
Zkoušel jsem i handsfree, ale to už přes USB nejde

Tom
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Sajner »

johnlord píše:
Sajner píše:tiez som velmi spokojny s tym, ako je v aute ticho. daj link na tu recenziu

Kolikrát na křižovatce přemýšlím, jestli mi nechcípl motor :-)
mne aj parkrat chcipne :-)
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jožan »

Myslel jsem si že kontrolka SHIFT-upozornění na přeřazení-je největší kravina ale vzhledem k mé muzice v autě to docela hojně využívám!
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Hlouša
Příspěvky: 11
Registrován: čtv čer 30, 2011 13:03
Bydliště: Jaroměř

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Hlouša »

Zdravím nové majitele Orlanda. Mám diesel LT plus tři měsíce a urazil jsem s ním 9000 km. Jsem nadmíru spokojen. Kdyby jste věděli o neoriginálním střešním nosiči za rozumné peníze, budu rád za info.
Uživatelský avatar
vasa.prokop
Příspěvky: 107
Registrován: úte čer 14, 2011 20:45
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od vasa.prokop »

no ten střešní nosič by mě taky zajímal, příčníky mám ale asi tam budou jiné ty úchyty, protože tam nejsou standartní podélníky.
jinak svůj kufr a příčníky jsem koupil tady: http://www.nosice.com/
je to týpek z Opavy a je s nim super komunikace...sháněl jsem box narychlo na dovolenou a dokonce mi nabidl, že by mi ho do NJ přivez...nakonec jsem k němu dojel já.
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od johnlord »

vasa.prokop píše:no ten střešní nosič by mě taky zajímal, příčníky mám ale asi tam budou jiné ty úchyty, protože tam nejsou standartní podélníky.
jinak svůj kufr a příčníky jsem koupil tady: http://www.nosice.com/
je to týpek z Opavy a je s nim super komunikace...sháněl jsem box narychlo na dovolenou a dokonce mi nabidl, že by mi ho do NJ přivez...nakonec jsem k němu dojel já.
Jaký typ příčníků máš? Vypadá to zajímavě. Dík za info. Tom
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“