Ako som sa dostal do fanclubu

Informace pro členy

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
Feva13
Příspěvky: 552
Registrován: ned bře 29, 2009 21:07
Bydliště: Veľké Úľany, okr. Galanta

Ako som sa dostal do fanclubu

Příspěvek od Feva13 »

Stručne a jasne :

Po kúpe auta som začal klikať na webe hladný po informáciách o mojom novom Avejku a zapáčilo sa mi na tomto fóre tak som sa zaregistroval a po návrhu založenia klubu som sa aktívne zapojil do klubového života
Červené Chevrolet Aveo 1,2 Hatchback 5 dv 62,6 kW, 16 ventil,
Komfort, rok výroby 2009
Doplnky - Šálka s nálepkou Aveofanclubu
člen AVEO Fanclubu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: Ako som sa dostal do fanclubu

Příspěvek od Jarik »

Ja som na toto forum narazil úplnou náhodou pri hladaní doplnkou na svoje avejko a lustrovaní všakovakých stránok. V tom čase týchto amerických korejcov moc nebehalo ako dnes aj vdaka kríze a šrotovnému, takže som sa votrel k tej hrstke majitelov AVEJKA a som rád , že sa takto pekne rozrastáme :o)
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Ako som sa dostal do fanclubu

Příspěvek od lomngi »

No ja som mal nexiu pred tým a občas som sem nakukol. Ked ale schválili šrotovné tak som sa rozhodol pre výmenu za AVEO. A ked som už mal to aveo doma a vydel tu ludí ako sa zaujímaju o aveo . tak som jednoducho navrhol založiť fanclub.A NAOZAJ SOM RÁD ŽE NÁS JE STÁLE VIAC A VIAC
Každý začitok je ťažký, ale trpezlivosť a spoločné úsilie dokáže viac ako si to vyeme predstaviť.TAk že nadalej Držme súpolu AVEACI a ukážme svetu že sme!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Ako som sa dostal do fanclubu

Příspěvek od Scorpion.11 »

Nám se u Kauflandu zalíbil Chevrolet Aveo a nebylo u auta žádné bližší informace a tak jsem začal hledat recenze ohledně auta.Takto jsem vlastně našel toto fórum,kde jsem si přečetl všechny sekce a nakonec autíčko koupili a zatím spokojenostObrázek
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
mato8876
Příspěvky: 408
Registrován: úte kvě 19, 2009 22:42

Re: Ako som sa dostal do fanclubu

Příspěvek od mato8876 »

Ja som začal googlovať až bolo avejko pred domom.A narazil som na super fórum. -i :lol: :lol: :lol: :PP: A som rád že som bol pri zrode fanklubu a všetkého okolo neho. :P
Aveo sedan 1.4 16V 74kw 100k
Čierna metalíza
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: Ako som sa dostal do fanclubu

Příspěvek od mino »

Tak ja som mal ako prvého Matiza, potom Matiza II, Kalosa a teraz Aveo. Toto forum už navštevujem cca 5 rokov a som rád že sa to teraz okolo Avea trošku hýbe. Aj pri Matize to bolo fajn. Pozdravujem Ondráše -i to je chlapík ktorý to tu roztočil a som mu nesmierne vdačný ako aj Vám všetkým. :PP:
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
sacurovca
Příspěvky: 485
Registrován: sob kvě 16, 2009 12:56
Bydliště: SR

Re: Ako som sa dostal do fanclubu

Příspěvek od sacurovca »

Ahoj, no ja som mal Škodu130, potom som si kúpil Daewoo Tico a bol som s ním veľmi spokojný, bolo to super autíčko, chodil som do servisu Daewoo v Humennom, ktorý sa potom premenoval na Chevrolet, kedže bolo šrotovné, tak ako veľa z Vás som sa rozhodol pre Avejko, aj vdaka servisu s ktorím som bol spokojný, keď som už Avejko mal, tak som hľadal príspevky k môjmu autíčku a tak som tu, medzi zakladateľmi Aveo clubu a veľmi sa teším, že sme tu taká super rodinka... :PP:
Farba modrá impresion
Chevrolet Aveo sedan komfort
1,2 16v, 62 kW/84 k, rv. 2009

člen Aveo Fanclubu
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: Ako som sa dostal do fanclubu

Příspěvek od hogofogo »

Já měl Matyze, ale pak se "Matýsek posral:-))", a tak jsem přemýšlel, co dál. Koupil jsem tedy AVEO a teprve pak se začal dívat, co se o něm kde dočtu....já vím, přesně obráceně, než by dělat mělo, ale doufám, že bubu spokojený.
No a narazil jsem na toto fórum, což jsem hrozně rád!! Hrozně se mi líbí ta možnost předávání zkušeností, vstřícnost i přivítání ve fanclubu. Tož ať nám autíčka dělají jen radost!!
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
Laco
Příspěvky: 155
Registrován: ned kvě 10, 2009 15:34
Bydliště: Nitrianske Hrnčiarovce

Re: Ako som sa dostal do fanclubu

Příspěvek od Laco »

Ja som objednal Aveo, a kým som naň čakal (10 týždňov), tak som hľadal info o budúcom autíčku. A narazil som na toto fórum, a neľutujem!
Aveo sedan 1,2/8ventil komfort, modrá metalíza
Člen AVEO fanclubu
erco15
Příspěvky: 22
Registrován: pon srp 24, 2009 11:02
Bydliště: Rimavska Sobota
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako som sa dostal do fanclubu

Příspěvek od erco15 »

Ja som sa dostal uplnou nahodou ked som zhanal daco na kalos a odvtedy som tu
Teraz: Chevrolet Spark 1.2 16v r.v.2010
Predtim : Daewoo Nubira 1.6 16v r.v nwm
Chevrolet Kalos 1.4 8v r.v. 2005
člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: Ako som sa dostal do fanclubu

Příspěvek od hogofogo »

Laco píše:Ja som objednal Aveo, a kým som naň čakal (10 týždňov), tak som hľadal info o budúcom autíčku. A narazil som na toto fórum, a neľutujem!
Já se musím přiznat, že když jsem teprve po koupi nového AVEA četl toto fórum a některé příspěvky, tak mě chvilkama trochu zamrazilo....Tolik možných potíží a problémů, jsem vážně nečekal.
Pak jsem, ale jen tak četl fóra ostatních značek a ono to bude v této cenové kategorii asi všude plus minus stejné. Tož až najeté kilometra ukážou, jestli jsou mé obavy zbytenčné:-))!!
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
Lucaso1
Příspěvky: 1127
Registrován: pon led 21, 2008 21:26
Bydliště: Mojmírovce okr. Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako som sa dostal do fanclubu

Příspěvek od Lucaso1 »

čo sa týka mňa bol som tu prihlásený dávno na fóre no nechodil som sem až tento rok som zháňal diely a náhodou som sa dostal sem a odvtedy tu píšem :-)
Auto ktoré mám bolo kúpené čistou náhodou pretože bol návrh kúpy nového ( bazárového ) auta nakoniec sa došlo k záveru že treba nové so zárukou a nie žiadneho žrúta peňazí tak a bol na svete chevy :-)
Chevrolet Aveo HB 1.2 8V 53kw 72PS 71HP (gray dragon my heart)
Doplnky:elektróny RC14 14˝ obudé na pneu Cleber, deflektory Delfín,
Úpravy: zaslepený eger ventil, červené brzdy, Fólie 0,5 zn. Skyfol, DRL, Sony, Sal, K&N, Total

Člen Aveo fanclubu
Uživatelský avatar
jarkovic
Příspěvky: 185
Registrován: stř zář 16, 2009 15:18
Bydliště: bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako som sa dostal do fanclubu

Příspěvek od jarkovic »

co sa tyka mna tak som si zistoval nieco o tomto aute na nete par krat som natrafil na tuto stranku no nejako som to neregistroval az po kupe auta som sa sem prihlasil a zacal sa o to viacej zaujimat
Chevrolet Aveo 1,4 16v, komfort, cervena farba, r.v.2009*****AVEO is the BEST
[color=#BF0000]http://pictureup.cz/pict ... pg[/color]
Uživatelský avatar
Maveo
Příspěvky: 46
Registrován: pát říj 16, 2009 07:01
Bydliště: Bratislava

Re: Ako som sa dostal do fanclubu

Příspěvek od Maveo »

a my sme zasa hladali niekoho kto má rovnaké problémy s autom a ko to riešiť,
Chevrolet Aveo 1.2 8V Komfort sedan 2008, bordová metalíza

Ex naše: Škoda 120 GLS, Lada 2105 1500cm3, Ford Probe 2.2 GT Turbo, Opel Corsa B ECO 1,2 8V, Opel Corsa C 1.0 12V.

Služobné: Octavia 1.6 SR 20V, Toyota Rav 4 2.0 VVTi, Fabia 1.4 16V, Peugeot Partner 1.9 D a 1.6 ben., Boxer 2.5D a 2.2 HDI
Uživatelský avatar
avinko
Příspěvky: 89
Registrován: pát črc 02, 2010 07:39
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako som sa dostal do fanclubu

Příspěvek od avinko »

ja som hladal pomoc ohladom 2 prevodoveeho stupna a tak som sa sem dosal a som veeeeeeeeeeelm iraaaad .. ste tu suuuuuuuuuuuuuper partiaaaaaa
Chevrolet AVEO SEDAN 1,4 16V, 74kw 2009, 101koni ( vraj :) ) grafitova metaliza
Zakladom kazdeho bezproblemovo fungujuceho spolocenstva ludi je krystalicky cista demokracia, samozrejme riedena tvrdou diktaturou. hackers@hackers.sk
Odpovědět

Zpět na „Aveoclub - všetko čo sa klubu týka“