Noví majitelia AVEA

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Feva13
Příspěvky: 552
Registrován: ned bře 29, 2009 21:07
Bydliště: Veľké Úľany, okr. Galanta

Noví majitelia AVEA

Příspěvek od Feva13 »

Navrhujem prihlásiť sa sem len novým majiteľom Avea ( Aveo nemusí byť nové, len majiteľ) aby sme mali prehľad o našich pokračovateľoch a šťastných majiteľov super autíčka.

Napíšte niečo o Vašom miláčikovi - typ, farbu, výkon a čo uznáte za vhodné
Naposledy upravil(a) Feva13 dne úte čer 16, 2009 21:57, celkem upraveno 1 x.
Červené Chevrolet Aveo 1,2 Hatchback 5 dv 62,6 kW, 16 ventil,
Komfort, rok výroby 2009
Doplnky - Šálka s nálepkou Aveofanclubu
člen AVEO Fanclubu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Laco
Příspěvky: 155
Registrován: ned kvě 10, 2009 15:34
Bydliště: Nitrianske Hrnčiarovce

Re: Noví majitelia AVEA

Příspěvek od Laco »

Takže sa hlásim :lol:
Aveo sedan 1,2/8ventil komfort, modrá metalíza
Člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Noví majitelia AVEA

Příspěvek od Scorpion.11 »

Taky se tu nahlásím -i Jinak jsem tu na fóru už psal několikrát o autíčko,takže třeba ještě jednou :mrgreen:

Autíčko mám od prodejce - RenoCar a.s Brno-Aveo-1.4-4dv.-STAR-základní barva(Červená Super)+přikoupil litá kola (nechal si přezout letní pneu+na plecháče pak dokoupím zimní pneu)a zamykání zpátečky a to vše za neuvěřitelných 239.000Kč :lol:

Pak jsem viděl v prodejně jak si někdo nechal vylepšit své autíčko a tak jsem si též nechal pár věciček vylepšit:
lapače přední a zadní -vše v chromu kliky+rámečky na zadní světla+zpětná zrcátka+klika zadního víka+dolní přední mřížka pak ještě hliníkové prahové lišty a boční ochrané lišty karosérie takže mi ta sranda stála 5hodin práce v servisu a celkem 14.500kč :lol:

Po týdnu provozu jeden řidič se nevěnoval řízení a u křižovatky nedobrzdil a naboural mi zadek auta :( Já myslel,že ho přerazím vejpůl a on se jen usmíval a omlouval se :evil: Tak zas návštěva prodejce a v servisu jsem to měl 9dní a oprava 9.800Kč -i

Jinak zatím jsem nezpozoroval žádné neduhy či poruchy a autíčko zatím šlape jak švýcarské hodinky :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
eso0071
Příspěvky: 47
Registrován: ned dub 12, 2009 17:08
Bydliště: Nitra

Re: Noví majitelia AVEA

Příspěvek od eso0071 »

Tak sa hlásim aj ja :D :D :D
Aveo sedan 1,2 53kw/72 k komfort, šedá metalíza
Uživatelský avatar
Laco
Příspěvky: 155
Registrován: ned kvě 10, 2009 15:34
Bydliště: Nitrianske Hrnčiarovce

Re: Noví majitelia AVEA

Příspěvek od Laco »

Vážení, ešte stále nemám TP, to je čo?
Sú s tým problémy, stále tam chodím, volám a nič. Dnes mi dali aspoň prenosné značky, niekto ich akurát vrátil.
Tak teraz pre zmenu mám auto , ale nemám TP ;)
Aveo sedan 1,2/8ventil komfort, modrá metalíza
Člen AVEO fanclubu
Véna
Příspěvky: 24
Registrován: ned čer 14, 2009 20:49
Bydliště: Dolní Habartice 247, 40502 Děčín

Re: Noví majitelia AVEA

Příspěvek od Véna »

Hlásím se i já - Děčín - koupil jsem Aveo sedan, 1,2 62 kW, barva červená, litá kola,
koupeno 2.6.2009. Užívám si ho, v březnu mi ukradli Octávku 1,6 100 koní, ale toto autíčko
je špice.
Bylo: Škoda 120 LS, Renault 19, Octavie 1,6 LIFTBACK
Nyní: Aveo 1,2 KLAS, 62 kW, červená
Hvgo
Příspěvky: 40
Registrován: úte dub 14, 2009 15:55
Bydliště: Teplice

Re: Noví majitelia AVEA

Příspěvek od Hvgo »

Taky se hlásím :)
Mám Aveo 1.4 sedan v červené metalíze, výbava Premium (takže je tam prakticky všecko, co se do Avea dává). Kupoval jsem ho před měsícem za 229t.
Zatím jsem měl jednu závadu - už od začátku nešla klima (byl kouslý ventil) - na počkání opraveno pochopitelně v záruce.
Jinak mám nalítáno 1400, všecko prakticky po městě. Zajíždím ho svižně. Motor je dost silný, vytáčí se jedna báseň. Čtyřka a pětka je teda zatím ještě dost "tupá", ale už se to lepší. Chce to moc nešetřit a točit.
Co se týče spotřeby, ještě jsem se nedostal přes 8,5 což vzhledem ke krátkým trasám a stylu jízdy považuju za úspěch.
Zatím ani nevím, co bych autíčku vytknul. Mohlo by být níž posazený, lak by moh bejt silnější, pevnější, plasty uvnitř by mohly být měkkčí... Nějaké mouchy by se našly.
No ale za ty peníze... jsou to nepodstatné a zanedbatelné věci.
Pánové, hlavně ať nám to dobře slouží :)
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Noví majitelia AVEA

Příspěvek od Scorpion.11 »

Hvgo píše:Taky se hlásím :)
Mám Aveo 1.4 sedan v červené metalíze, výbava Premium (takže je tam prakticky všecko, co se do Avea dává). Kupoval jsem ho před měsícem za 229t. :)
Ta cena za 229.000 si děláš doufám srandu :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Hvgo
Příspěvky: 40
Registrován: úte dub 14, 2009 15:55
Bydliště: Teplice

Re: Noví majitelia AVEA

Příspěvek od Hvgo »

To: Scorpion 11

Nedělám :)
Jen abych to uved na pravom míru, je to motor 1.4 - 69kW. Platil jsem hotově.
Původně jsem si chtěl koupit Comfort 1,2 za 215t, pak mi ale nabídli tohle, a ta výbava, která je s comfortem nesrovnatelná mě přesvědčila (bylo v akci myslím za 267 z původních asi 305 plus na to nahodili ještě slevu za loňský model). Ani mě to nestálo moc námahy a dostali jsme se na 230, což jsem řek od začátku, že to je pro mě strop. Měl jsem víkend na to, abych si to rozmyslel. Když jsem tam zavolal v pondělí, že to beru, stačily zmizet ze skladu všechny pastelový, takže zbyly jen micy. A protože jsem trval na svým stropu 230t, nakonec jsem to měl za 230 i s tou metlou :)
Nicméně není prodejce jako prodejce. Byl jsem asi ve třech servisech, pár dalších jsem i obvolal. Někde bych ji měl za 267 bez metly a ani o korunu míň, jinde za 239... Zkrátka věnovat tomu trochu času a smlouvat se vyplatí :)
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Noví majitelia AVEA

Příspěvek od Scorpion.11 »

To jsi měl teda štěstí -i Já jsem ho bral též v akci a za hotové a měl na něj slevu 67.500Kč takže mi jejich cena vyšla za Aveo Star 222.400Kč + jsem chtěl přidat litá kola a zamykání zpátečky takže celkem 239.000Kč :mrgreen:
Já si myslel,že ceny Chevroletu jsou pevné a když je akce tak jsou ceny skoro stejné a né takové velké skoky :shock: To jsem si myslel,že jsem to Aveo koupil výhodně,ale podle tvé ceny to vypadá,že né :?
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
smolko
Příspěvky: 569
Registrován: stř čer 03, 2009 18:44

Re: Noví majitelia AVEA

Příspěvek od smolko »

ja tiez. no takze moje aveo - tmavo cervene, 1,2 motor, vyslo ma 282 000 SK aj s metalizou, zatial spokojnost i ked nasli sa tam nejake chyby vyrboby tie zatial opravili a vymenili chybne suciastky, dufam ze viac do servis pre poruchu nepojdem. je to skvlele auticko ak bude posluchat :D
Chevrolet Aveo, Tmavo červená metaliza, Verzia komfort,
Člen AveoFanklubu
Hvgo
Příspěvky: 40
Registrován: úte dub 14, 2009 15:55
Bydliště: Teplice

Re: Noví majitelia AVEA

Příspěvek od Hvgo »

Scorpion.11 píše:To jsi měl teda štěstí -i Já jsem ho bral též v akci a za hotové a měl na něj slevu 67.500Kč takže mi jejich cena vyšla za Aveo Star 222.400Kč + jsem chtěl přidat litá kola a zamykání zpátečky takže celkem 239.000Kč :mrgreen:
Já si myslel,že ceny Chevroletu jsou pevné a když je akce tak jsou ceny skoro stejné a né takové velké skoky :shock: To jsem si myslel,že jsem to Aveo koupil výhodně,ale podle tvé ceny to vypadá,že né :?
To takhle neber :) To jestli jsme koupili dobře, uvidíme za pár let až podle toho, jak nám autička budou sloužit a kolik do nich ještě vrazíme. Celé se to může ještě obrátit. A jinak se vždcky najde někdo, kdo tu či jinou věc koupí výhodněji. Přemýšlet o tom nemá smysl. Ber to tak, že před necelým rokem bys za to auto musel vysolit o 60t víc :)
Uživatelský avatar
mato8876
Příspěvky: 408
Registrován: úte kvě 19, 2009 22:42

Re: Noví majitelia AVEA

Příspěvek od mato8876 »

Ahojte,aj ja sa hlásim.
Som už dva mesiece majiteľom novučkého avea,je to sedan 1,4 16v 74kw 100koní,čierna metalíza,limitovaná edícia komfort.Zaplatil som v hotovosti 237500,- sk čiže 7880,-eur.Zatiaľ som spokojný,aj keď sa už vyskitli nejaké menšie poruchy.
aveoooooo1111.jpg
aveoooooo1111.jpg (129.63 KiB) Zobrazeno 6023 x
Aveo sedan 1.4 16V 74kw 100k
Čierna metalíza
oki
Příspěvky: 5
Registrován: ned čer 21, 2009 16:27

Re: Noví majitelia AVEA

Příspěvek od oki »

Ahojte.Volám sa Tibor.Od 12.6.09 máme novučičký Chevrolet Aveo 1,2 16V,edícia komfort,červenej farby.A v ten deň som sa rozlúčil s daewom nexia.česť jej pamiatke.Ešte ho mám krátko ale zatiaľ som spokojný.Mám pocit,že veľa žerie,aj u vás to tak na začiatku bolo?(7-8l/100km). :lol:
Uživatelský avatar
smolko
Příspěvky: 569
Registrován: stř čer 03, 2009 18:44

Re: Noví majitelia AVEA

Příspěvek od smolko »

ano aj u mna to tak bolo. teraz sa to zlepsilo je to uz celkom ok. neviem kolko presnelebo nemam palubny pocitac ale takto "na oko" viem povedat ze menej ako zo zaciatku
Chevrolet Aveo, Tmavo červená metaliza, Verzia komfort,
Člen AveoFanklubu
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Aveo“