Nákup - Aveo edice KOMFORT

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

marekh
Příspěvky: 8
Registrován: pon dub 06, 2009 18:25

Nákup - Aveo edice KOMFORT

Příspěvek od marekh »

Přemýšlím o nákupu nového vozu. Líbí ce mi Chvrolet Aveo a teď mají hezkou akci - viz. http://www.chevrolet.cz/images/pdf/aveo_4d/aveo_4d.pdf (3. strana - edice komfort)

Myslíte, že se i v takévé akci dá vyjednat nějaká sleva? Prodejce se moc netářil, maximálně by dal povinnou výbavu.
Reklama
 

lezgy
Příspěvky: 25
Registrován: pon bře 30, 2009 00:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup - Aveo edice KOMFORT

Příspěvek od lezgy »

mal som pred sebou cennik
povodna cena 390 zlava na 350 - srotovne a - vyhandlovane
do SS ti mozem napisat kolko ale da sa vyhandlovat ak ma predajca den
my sme dosli obzreli a vzali
valali ocami ze taky tam este nebol
prisel pozrel kupil odisel

druha vec musis vediet kde mas pozerat aby si nasiel detajly nepodstatne chybove kazy
ja ich vtedy nasel .. blatnik zvnutra mal kapanec laku...nad zadnym kolesom ale vnutri
teraz nech pozeram jak chcem to tam nevidno
tak za toto dali dole tiez cosi
AVEO 2009 1,4 94HP
Uživatelský avatar
Feva13
Příspěvky: 552
Registrován: ned bře 29, 2009 21:07
Bydliště: Veľké Úľany, okr. Galanta

Re: Nákup - Aveo edice KOMFORT

Příspěvek od Feva13 »

Ahoj ja som kúpil 27.02.2009 červené Chevrolet Aveo 1,2 Hatchback 5 dv 62,6 kW rok výroby 2009 a dostal som k akcii Komfort zimné pneu + prezutie a gumené koberce zadara čo je cca 10 000 Sk k cene 272 000 Sk
Červené Chevrolet Aveo 1,2 Hatchback 5 dv 62,6 kW, 16 ventil,
Komfort, rok výroby 2009
Doplnky - Šálka s nálepkou Aveofanclubu
člen AVEO Fanclubu
popel
Příspěvky: 3
Registrován: pát dub 17, 2009 06:56

Re: Nákup - Aveo edice KOMFORT

Příspěvek od popel »

marekh píše:Přemýšlím o nákupu nového vozu. Líbí ce mi Chvrolet Aveo a teď mají hezkou akci - viz. http://www.chevrolet.cz/images/pdf/aveo_4d/aveo_4d.pdf (3. strana - edice komfort)

Myslíte, že se i v takévé akci dá vyjednat nějaká sleva? Prodejce se moc netářil, maximálně by dal povinnou výbavu.

Tak to já jsem si včera obědnal aveo za jinou cenu. Více na http://www.chevroletdedek.cz/
Snad bude skoužit dobře.Beru ho jako druhý auto do rodiny.Takže moc se s ním nenajezdí.A na ježdění po městě by ta motorizace měla bohatě stačit.
peyrak
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 09, 2009 14:46

Re: Nákup - Aveo edice KOMFORT

Příspěvek od peyrak »

Jo, Dědek se snaží, my tam brali Aveo před měsícem, máme 5dvířko 1,2 vínovou metlu a kola Dezent V-Dark 15" to vše za 208kKč. Vypadá dobře, jezdí dobře, špica auto. Původně jsem uvažoval o Fobii, ale teď jsem přesvědčenej, že jsem udělal dobře.
popel
Příspěvky: 3
Registrován: pát dub 17, 2009 06:56

Re: Nákup - Aveo edice KOMFORT

Příspěvek od popel »

peyrak píše:Jo, Dědek se snaží, my tam brali Aveo před měsícem, máme 5dvířko 1,2 vínovou metlu a kola Dezent V-Dark 15" to vše za 208kKč. Vypadá dobře, jezdí dobře, špica auto. Původně jsem uvažoval o Fobii, ale teď jsem přesvědčenej, že jsem udělal dobře.

Já už Fabku jednu mám.Srovnávat ale nemůžu,protoze je to ojetina a motorizace je taky o něčem jiným.A pokud jde o autosalon Děděk.Nemůžu si stězovat.Supr přístup.Auto bylo do týdne připravený.Teď už jen jezdit. :D
Uživatelský avatar
Baryk
Příspěvky: 151
Registrován: stř bře 03, 2010 12:59
Bydliště: Pardubice

Re: Nákup - Aveo edice KOMFORT

Příspěvek od Baryk »

Zdar hoši. Jak jsem již uvedl v jinej teme, v utorok jsem objednal avejko 1,2 Komfort. Obracím se na všetkých, ktorí mi chtějí pomoci radou, co vše si mám při přebrání auta řádně zkontrolovat, na co si mám dát pozor. Samozřejmě, že představu mám, ale kdybych pak doma zjistil nějakou závadu a pod., tak by mě dost žralo, že jsem se předtím neobrátil na Vás a nezeptal se na rady.
AVEO sedan 1,2 16V / 72856 km
Spotřeba: 4,7 až 5,9 l/km
WiFi
Příspěvky: 19
Registrován: pon kvě 18, 2009 13:17

Re: Nákup - Aveo edice KOMFORT

Příspěvek od WiFi »

Mě nehrálo CD. Rádio jo, a protože jsem při přebírání žádné CD neměl, přišel jsem na to až doma :-(
Uživatelský avatar
Baryk
Příspěvky: 151
Registrován: stř bře 03, 2010 12:59
Bydliště: Pardubice

Re: Nákup - Aveo edice KOMFORT

Příspěvek od Baryk »

WiFi děkuji za radu. Při přebírání auta, zkoušce autorádia jsem vytáhl dvě dvě CD. Jedno origo a druhé vypálené ve formátu MP3. Prodejce byl z toho paf. Prý nikdo nebyl na převzetí auta takto připraven. CD v radiu fungovala OK. Byl jsem poučen, že porucha rádia se řeší u prodejce v rámci záruky.
AVEO sedan 1,2 16V / 72856 km
Spotřeba: 4,7 až 5,9 l/km
Uživatelský avatar
edie
Příspěvky: 268
Registrován: ned říj 18, 2009 14:28
Bydliště: Brumovice na Moravě okr. Břeclav

Re: Nákup - Aveo edice KOMFORT

Příspěvek od edie »

Baryk píše:Zdar hoši. Jak jsem již uvedl v jinej teme, v utorok jsem objednal avejko 1,2 Komfort. Obracím se na všetkých, ktorí mi chtějí pomoci radou, co vše si mám při přebrání auta řádně zkontrolovat, na co si mám dát pozor. Samozřejmě, že představu mám, ale kdybych pak doma zjistil nějakou závadu a pod., tak by mě dost žralo, že jsem se předtím neobrátil na Vás a nezeptal se na rady.
Cau tak az si to budes prebirat tak se zamer hlaven jsetli nekde neni skrabnuty interier a exterier protoze pak to reklamovat je na prd.A jinak vsechno a nezaponej to projet nez to prevezmes (ridit bys mel ty).A at ti tam da i lekarnicku trojuhelnik atd to ti tam musi dat gratis :!: :!:
Hodne stesti -i -i -i
Chevy Aveo 1.4 16V Star (LS) Stale v pohybu
Mosin
Příspěvky: 16
Registrován: čtv bře 25, 2010 20:58
Bydliště: Praha

Re: Nákup - Aveo edice KOMFORT

Příspěvek od Mosin »

Zdravím všechny na tomto fóru, pořídil jsem před týdnem nové Aveo 4D, tak jsem rád, že mám kam chodit na rozumy. Už tady ty rubriky týden pročítám :D
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Nákup - Aveo edice KOMFORT

Příspěvek od Scorpion.11 »

Mosin píše:Zdravím všechny na tomto fóru, pořídil jsem před týdnem nové Aveo 4D, tak jsem rád, že mám kam chodit na rozumy. Už tady ty rubriky týden pročítám :D
Tak tě tu vítám a doufám,že tu budeš spokojený a vždy najdeš to co hledáš nebo popřípadě ti někdo vždy poradí -i
:lol: Jinak máš už přečtenou za ten týden aspoň půlku :lol: ;)
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Nákup - Aveo edice KOMFORT

Příspěvek od ladinek »

edie píše:
Baryk píše:Zdar hoši. Jak jsem již uvedl v jinej teme, v utorok jsem objednal avejko 1,2 Komfort. Obracím se na všetkých, ktorí mi chtějí pomoci radou, co vše si mám při přebrání auta řádně zkontrolovat, na co si mám dát pozor. Samozřejmě, že představu mám, ale kdybych pak doma zjistil nějakou závadu a pod., tak by mě dost žralo, že jsem se předtím neobrátil na Vás a nezeptal se na rady.
Cau tak az si to budes prebirat tak se zamer hlaven jsetli nekde neni skrabnuty interier a exterier protoze pak to reklamovat je na prd.A jinak vsechno a nezaponej to projet nez to prevezmes (ridit bys mel ty).A at ti tam da i lekarnicku trojuhelnik atd to ti tam musi dat gratis :!: :!:
Hodne stesti -i -i -i

no mě v RENOCARU do auta nedali ani lékárničku ani trjuhelník ani žárovky.Asi čekali že si to u nich koupím ,ale to nehrozilo.A reklamace na prt je protože ji neradi uznávají :((
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
p.lorant
Příspěvky: 236
Registrován: sob srp 14, 2010 09:44
Bydliště: Veľké Kapušany, Bratislava

Re: Nákup - Aveo edice KOMFORT

Příspěvek od p.lorant »

Ahoj!
ja som moje aveo kúpil v BA na poliankách ... a nedali mi ani lekarničku ani povinnu výbavu ...a nejak zabudli aj zapalovač na cigarety ... alebo aspon na kritku aby tam nebola dierka .... ale už teraz je to jedno ... :(( :o) :PP:
-Blacky Aveo sedan ...1,4 16V Komfort + LPG Zenit Compact, 2009, 195/45 R16 Dunlop SP SPORT9000, SS Sport Hanzo disky, Audiovox DVD/GPS, JBL GT sound system, matt Black - AP GARAGE
-Honda Accord Tourer Executiv, 2.2 i-dtec, 2009
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Nákup - Aveo edice KOMFORT

Příspěvek od ladinek »

je to ,ale divný protože scorpion 11 kupoval stejně jako já a dostal všechno asi mám blbej ksicht :lol: nebo nevím podle čeho to řídí nějak to nechápu,mám ale pocit že u novýho auta by to být mělo :PP:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Aveo“