problém s čistením palubovky

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Noro
Příspěvky: 2
Registrován: sob črc 21, 2007 23:13

problém s čistením palubovky

Příspěvek od Noro »

Máte niekto skúsenosť s čistením palubovky u Avea model 2007?
Použil som kokpit spray k tomu určený,ale z matných častí palubovky
odstraňuje farbu a ostane tam lesklý fľak.Mal som tri autá,ale toto sa mi
ešte nestalo.Poraďte prosím!Ďíky.
Reklama
 

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3597
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

já těch sprejů taky pár vyzkoušel, a zůstal jsem u jednoho, kterej po nastříkání udělá pěnu a ta krásně leští. Je to W5
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Noro
Příspěvky: 2
Registrován: sob črc 21, 2007 23:13

Příspěvek od Noro »

problém je v tom,ze po naneseni akejkolvek čistiaceho prostriedku-na to určeného,zotiera sa aj farba a ostanu fľaky-lesklé,hoci to má byť matný plast.Skúsil so tri renomované značky a výsledok je žalostný.Jedná sa hlavne o stredovú konzolu a bočné fúkare.Nie je to chybná povrchová úprava?
Uživatelský avatar
bandolik
Příspěvky: 178
Registrován: čtv bře 15, 2007 19:32
Bydliště: Třinec :-)

Příspěvek od bandolik »

Noro píše:problém je v tom,ze po naneseni akejkolvek čistiaceho prostriedku-na to určeného,zotiera sa aj farba a ostanu fľaky-lesklé,hoci to má byť matný plast.Skúsil so tri renomované značky a výsledok je žalostný.Jedná sa hlavne o stredovú konzolu a bočné fúkare.Nie je to chybná povrchová úprava?
no jestli ti jde dolů i barva tak něco není úplně košer
od 07.04.2007 CHevrolet AVEO 1,2 sedan,sunset orange ,2xabg,abs,central,el. okna, 14 alu.disky Dotz Imola,podsvícení zelený neon
Prostě supr kárka :-)
ex: Daewoo Espero 2,0i v plné palbě

člen AVEO FANKLUBU
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

No pravda je ze si muzes koupit cistic na bazi vody a zustane ti to matny, ja ho pouzil, ale pak jsem presel na leskly, barva mi nejde dolu ani v jednom pripade, takze to neni standart, nafot to, jak to je hodne spinave po otreni, jen jestli si neplates spinu s barvou :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Patrik73
Příspěvky: 4
Registrován: stř črc 04, 2007 16:37
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Patrik73 »

Te hladke plasty (středova konzola a fukary) su fakt citlive tajak baby. Už na ně chodim jen s prachovku. Občas to sice ojedu zvlhčenu cockpit utěrku, ale musim to robiť tak natřikrať, bo tam su furt mapy!!!!!!!!!!!!! HLAVNĚ SI DAVAJTĚ CHACHAŘI MAJZLA NA PROTISKLUZOVE PODLOŽKY. Rok jsem ju měl nad erbegom spolujezdca, tuž to bylo v richtiku bo tam je vrubkovany plast. Pak sem zrobil volovinu. Dal sem ju na středovu konzolu, zašajnil oskar a od te doby ju mam obtisknutu. Pustila nějaku šťavu a ten cypaty plast ju nasal, čico! Tož jsem ju vyhodil, ni?
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Patrik73 píše:Te hladke plasty (středova konzola a fukary) su fakt citlive tajak baby. Už na ně chodim jen s prachovku. Občas to sice ojedu zvlhčenu cockpit utěrku, ale musim to robiť tak natřikrať, bo tam su furt mapy!!!!!!!!!!!!! HLAVNĚ SI DAVAJTĚ CHACHAŘI MAJZLA NA PROTISKLUZOVE PODLOŽKY. Rok jsem ju měl nad erbegom spolujezdca, tuž to bylo v richtiku bo tam je vrubkovany plast. Pak sem zrobil volovinu. Dal sem ju na středovu konzolu, zašajnil oskar a od te doby ju mam obtisknutu. Pustila nějaku šťavu a ten cypaty plast ju nasal, čico! Tož jsem ju vyhodil, ni?
Dik za radu, uz tam mam ty ctverecky po te podlozce taky od slunce ale aspon to vypada jajo za to tam patri :roll: :roll:
Mimochodem pises to jako pohadku :lol: :lol: :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Rejpal
Příspěvky: 6
Registrován: úte dub 17, 2007 10:20

Příspěvek od Rejpal »

Zdravim vsechny. Ja jsem si v Kauflandu koupil tusim za 90kč spray. Jmenuje se to "Sheron cockpit spray-antistatic" a jsem spokojenej.zadny fleky nic takoveho a jeste to voni. :-)) Ps.koukam ze na tom spray je http://www.sheron.cz. Pekny den AVEACI !
Aveo 1.4 16V verze SX Platinum B4XB57J
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Palubka

Příspěvek od Vazoun »

Zdravim všechny na foru - používám to samé co " Petr alias Conpet " a jsem s tím spokojený :lol: čau " Vazoun " :lol: Obrázek
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Diky za rady, odzkousim :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Ja som zasa často používal(či na Škodovku,či na OPEL,alebo na KALOS...) Obyčajný prostý silik.olej v spreji,rozotrel som,a jemne "preleštil",aby som ho ouplne nezotrel .Bolo to vždy OK.Ale posledne som použil toto :
Je to aj na vonkajšie aj na vnútorné plasty.Čo má byť lesklé,bude lesklé,čo má byť matné,zostane matné...Tak mi bolo povedané.

Smrdí to ale ako skysnuté mlieko :? Ale ty toto určite poznáš.Nie,?
ak sa nedá zobraziť toto foto,tak volá sa to Rivax-Multi Brill


Obrázek
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: problém s čistením palubovky

Příspěvek od Boeing737 »

Najlepšie na čistenie interiéru a sedačiek sú W5 mokré utierky. V LIDL ich majú,stoja okolo 2.-EUR a je tam 80ks. Účinné a nič to nezničí!
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s čistením palubovky

Příspěvek od Vazoun »

Boeing737 píše:Najlepšie na čistenie interiéru a sedačiek sú W5 mokré utierky. V LIDL ich majú,stoja okolo 2.-EUR a je tam 80ks. Účinné a nič to nezničí!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Zdravím :o) a sděluji, že je také používám a jemně tyto ubrousky také provoní interiér autí -i :lol:
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: problém s čistením palubovky

Příspěvek od Scorpion.11 »

V lídlu vždy koupím cockpit spray s nějakou vůni a nastříkám na hadru a vyleštím plasty :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: problém s čistením palubovky

Příspěvek od pejee »

Ja mam taky ten spray na interiér od sheronu..zajímavé je, že když s tím přeleštím palubovku ve felicii, tak se leskne jak psí kulky a má takový svěží vzhled. Když jsem zkoušel v novém aveu na dveře tak potom tam byly mastné fleky, musel bych moc leštit a tlačit a stejně v té struktuře plastu se to zachytávalo. Teď umývám jen vyhkým hadříkem a super..prach co někde zbude setřu prachovou utěrkou nebo vysaju vysavačem :)
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Pokec“