proc tu neni sekce chevrolet sonic?

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: proc tu neni sekce chevrolet sonic?

Příspěvek od ladinek »

kamikaze.suicide píše:cus vcem,
kruci proc je tu "nove aveo" neboli sonic ve stejne sekci jako stare aveo? mam pocit, ze i cruze co se tyce podobnosti k sonicovi je blize nez stare aveo.
pokud tu ma nekdo pravomoce to zmenit, prosim zmente to zalozenim nove sekce "sonic / nove aveo".
dekuji :)
Protože to tvoje nové Aveo je staré Aveo v novým obalu :D Pod kapotou máš ECO TEC ne? :o) Jinak je to stejná srágora jako ty naše. S tím CRUZE to snad nemůžeš myslet vážně :lol: To je level ne o moc , ale trochu výš -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Reklama
 

Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: proc tu neni sekce chevrolet sonic?

Příspěvek od pejee »

ladinku kdybys o tom něco věděl, víš, že ten nový obal je nové auto, ne staré aveo :D a ecotec ? ten snad nemá jen aveo ale dalších x oplů a chevroletů
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: proc tu neni sekce chevrolet sonic?

Příspěvek od ladinek »

pejee, něco o tom vím, představ si hochu, že jsem i nové Aveo 1,4 eco tec řídil :D ECO TEC je totiž opláckej motor kterej se dával do posledních Aveí, proměnlivé časování ventilů, asi znáš když víš , tyhle motory se dávají i do nových Aveí, Pejee poslouchej vím , že študuješ , ale o svých znalostech spíš přesvědčuj učitele na vysoké ne mě :D . Ty Avea moje rv 2009 ECO TEC a nový rv. 2012 jedou uplně stejně a představ si že podvozek se chová stejně a jestli jsi někdy viděl tvůj motor :D tak ve srovnání s tím co mám já, kromě tvarů plastových krytů, je taky uplně stejnej :D Pejee neuč mě o autech ........prosím :PP:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: proc tu neni sekce chevrolet sonic?

Příspěvek od pejee »

ty jsi to nepochopil viď :D no nic
se nebavím o motoru o jeho součástkách o jeho výkonu ale o označení tou zkratkou ecotec. Jinak karosářsky, interiérově je to úplně jiné auto..to že má podobný podvozek to nikoho nebere :D rám má asi hodně propracovanější, když má 5 hvězd z crashtestu.tvoje má kolik 3? ty první 2006ky měly 1 hvězdu jsem četl.
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: proc tu neni sekce chevrolet sonic?

Příspěvek od ladinek »

Pejee inetriér, kastle atd je jen pozlátko, motor je základ auta ten je od 2009 stejnej, podvozek až na nějaký věci stejne, / viz vaše stabilizační tyčky který se vyklepou po 10 000tis/ a ty hvězdy já na ně nevěřím, věřím jen své intiuci a řidičskému umění :D Ono totiž prodejní boj a pozice na trhu taky děá hvězdy to je politika trhu -i Jak tvrdím je to stejný já v tom jel, máme v rodině obě
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: proc tu neni sekce chevrolet sonic?

Příspěvek od Dannik91 »

kamikaze.suicide píše:prosim vas, nema nekdo nastudovany, jak je to se zarukou? neboli co vsechno muzu na aute rozebrat aniz bych ztratil zaruku?
mam v planu prave rozebrat zadni dvere kvuli repro, dale zmenit svetla (oracle lights) ale trochu se bojim aby me pak neposlali v autoservisu do tramtarie, kdybych chtel neco reklamovat.
Nejlepší je přímo se zeptat v servisu. Je to dost o přístupu lidí. Já třeba už nikdy nezajedu k těm "dementům" kde jsem to koupil, neskutečná arogance. Naopak v jiném servisu jsem se setkal s neuvěřitelnou vstřícností. Kde v Praze jsi kupoval?
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: proc tu neni sekce chevrolet sonic?

Příspěvek od pejee »

neřekl jsem, že motor není stejný.. zbytek je jiný prostě... to je jedno :lol:
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: proc tu neni sekce chevrolet sonic?

Příspěvek od ladinek »

já stebou souhlasím , je jiný tvarově /pozlátko/ kvalita nekvalita stejná :D
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
kamikaze.suicide
Příspěvky: 5
Registrován: pát črc 26, 2013 16:59

Re: proc tu neni sekce chevrolet sonic?

Příspěvek od kamikaze.suicide »

Dannik91 píše:Kde v Praze jsi kupoval?
auto Dojacek - je tam hrozne ukecanej chlap :D
Chevrolet nove Aveo (Sonic) sedan 1.4 LT+
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Pokec“