Podložky pod kola

Úpravy od motoru až po plasty

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: Podložky pod kola

Příspěvek od Jarik »

Ládinku, aké trenie máš na mysli? Inak tá podložka nieje zé riešenie, pokial nechceš investovat do nových diskov len kvoli zníženiu ET. Zvýšená zátaž na ložiská síce je, no nieje to až tak moc aby si mal mat strach. To by sme potom nemali chodit cez zákruty, naložit plné auto, alebo dalšie veci, lebo aj tam dostávajú ložiská zabrat.
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Reklama
 

Uživatelský avatar
jamal89
Příspěvky: 2065
Registrován: stř srp 05, 2009 21:40
Bydliště: Vinodol okr.Nitra

Re: Podložky pod kola

Příspěvek od jamal89 »

ked mas et35 a siroke pneu 195 tak podlozky das asi iba do zadu, vpredu ti to bude asi suchat ja som pomyslal dozadu dat centrimetrove, ale stale chodim nalozeny tak kaslem na to nech to nesucha -i -i -i
ex 1x lada 2105 1,3...teraz 1,2 72k silver, komfort,
SS ,MOMO Corse,continental,WM sport,Sony,Sal,Hertz,
cutsprings
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Podložky pod kola

Příspěvek od Topol »

ladinek píše:dostanou zabrat celkem ložiska,si myslím :roll: Aveo je hezký i bez podložek,na aukru je měli 4x100 2cm :o)
Pěkný den :D
Už je to třicet let ale tenkrát jsem byl ještě mladší a janek a dal jsem si na Š-120 podložky ve předu 50 mm a vzádu 40 mm :!: Ještě je mám doma :lol: jezdil jsem s tím asi pět let a ložiska dobrý i tlumiče držely ! No a to jsem měl ještě celou káru posazenou do "A",že jsem pomalu coural zadek po silnici no a vepředu spojler,že mě zůstavalo nějakech 50-60 nad vozovkou :lol: Auťák přestříkanej do tmavé hnědo červené ale tak,že z dálky to vypadalo na černou ! Kdepak ty loňský sněhy jsou :D Budu se muset kouknout jestli najdu ještě fotku :lol:
Tak hlavně ať nám jezdí a nezlobí !
Uživatelský avatar
KakosWRC
Příspěvky: 497
Registrován: pon srp 10, 2009 22:56
Bydliště: Zlate Moravce Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Podložky pod kola

Příspěvek od KakosWRC »

na aveo sa velke podlozky bez vymeny stiftov nedaju moc dat..stifty su ak sa nemylim 3cm..a ked sa da podozka 1 a viac uz treba menit stifty...ja mam 0,5cm na celom aute ktomu 7J et35 disk a 195 pneu..vpredu jemne ale asi len pol centi vytrca koleso ale jazdne vlastnosti su uplne inde od serie a aj vizualna stranka...a loziska zatial posluchaju... :lol: ...tak ale je tu jeden clen klubu ktory po prejdeni par km zistil ze mu rapidne stupla spotreba a ze auto zacalo sa divne chovat.. :lol: :lol: :lol:
DAEWOO KALOS 1.2 8V..5dr-80PS -195/50 R15 BF Goodrich, podvozok Weitec -35mm, priame sanie v hmlovke, hole zvody od katalizatora, koncovy tlmic ULter Sport, 2x cipnuty + vymena riad.jednotky
CHEVROLET KALOS 1.4 16V..3dr-95PS - to iste okrem cipu
CHEVROLET KALOS 1.2 8V..3dr-72PS - na rodine ucely
Uživatelský avatar
jamal89
Příspěvky: 2065
Registrován: stř srp 05, 2009 21:40
Bydliště: Vinodol okr.Nitra

Re: Podložky pod kola

Příspěvek od jamal89 »

-i -i -i -i
ex 1x lada 2105 1,3...teraz 1,2 72k silver, komfort,
SS ,MOMO Corse,continental,WM sport,Sony,Sal,Hertz,
cutsprings
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Tuning & Styling“