chiptuning na Aveo 1,2 8V

Úpravy od motoru až po plasty

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

kalin
Příspěvky: 23
Registrován: pon kvě 30, 2011 11:57

Re: chiptuning na Aveo 1,2 8V

Příspěvek od kalin »

zkusit to mužeš..podle mě ale to neni jen o turbu musíš upravit pal systém a plno dalších věci a výkon za tu cenu co do toho vrazíš peněz nebudeš mít nic moc (podle mě)..to už bych tam dal jinčí motor...a nebo sem ještě četl že u těchto motoru se da zvíšit výkon pomocí vačky ..že se dá upravit jako nějak vybrousit nebo ja nevím jak sem to děla na ostřejší že bude rychleji zavírat otvírat ventily..ale bude to balík si myslím..kdys do něčeho šel tak dej určo vědět nebylo by to na jednu stranu zlé :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: chiptuning na Aveo 1,2 8V

Příspěvek od Scorpion.11 »

Jsou to vyhozené peníze. Kdybych chtěl závoďáka tak si koupím silnější auto a za druhé zbytečné peníze na pokuty nemám :lol: . Na naše silnice Aveo stačí bohatě a když na to šlápnu tak i tak zaplatím pokurtu za rychlost :PP: Já jsem osobně spokojný s tým co mám -i
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
kalin
Příspěvky: 23
Registrován: pon kvě 30, 2011 11:57

Re: chiptuning na Aveo 1,2 8V

Příspěvek od kalin »

Scorpion.11 píše:Jsou to vyhozené peníze. Kdybych chtěl závoďáka tak si koupím silnější auto a za druhé zbytečné peníze na pokuty nemám :lol: . Na naše silnice Aveo stačí bohatě a když na to šlápnu tak i tak zaplatím pokurtu za rychlost :PP: Já jsem osobně spokojný s tým co mám -i
to máš pravdu -i :o) ...ale na jednu někdy se výkon hodí bo víš jezdí sami borci s nadupanýma karama a vychvalujou se co to nemaj hlavně kdyš maj staré vraky..tak mě vždycky baví jak je někdo zhodí z obyčejnym autem :D ja sice moc na to nemám s tou 1 2 někdy si poblbnu s nějakou s pobodnym vykonem ale s rozumem:D ale ja to mam tak na okrasu jako koníček :o) :o) jen potřebuju nějake vzory:-D a kačky :D sem stím spokojenej..jen nesnaším lidi co otvírají dveře od auta a dupnou ti dveřma do auta a ještě kdyš to je nějaka stará plechovka a pak ti řeknou že to nic není :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: chiptuning na Aveo 1,2 8V

Příspěvek od Scorpion.11 »

Hlavně, když přijdeš na parkoviště a auto máš zdemolované, odřené a svědci nikde :twisted: -P
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: chiptuning na Aveo 1,2 8V

Příspěvek od saamm »

Prosím Vás tady se bavíte o čipování 1,2 ? tak jste si měly koupit 1,4 a jste na stejném výkonu a spotřebě a ještě šetříte opotřebení motoru. Tyto úpravy se snad hodí od 1,8 nahoru. Ano tady to má nějaký efekt. Toto je můj názor.

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Uživatelský avatar
jari
Příspěvky: 434
Registrován: ned bře 14, 2010 11:10
Kontaktovat uživatele:

Re: chiptuning na Aveo 1,2 8V

Příspěvek od jari »

saamm píše:Prosím Vás tady se bavíte o čipování 1,2 ? tak jste si měly koupit 1,4 a jste na stejném výkonu a spotřebě a ještě šetříte opotřebení motoru. Tyto úpravy se snad hodí od 1,8 nahoru. Ano tady to má nějaký efekt. Toto je můj názor.
Se spotřebou se budu s Tebou hádat, protoře 1,2 16V bere o dost méně benzínu než 1,4 16V,a výkonově jsou podobné, mám to vyzkoušený.
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: chiptuning na Aveo 1,2 8V

Příspěvek od saamm »

Já se nehádám. Jen jsem napsal svůj názor. Ale nacipovaná 1,2 se dostane se spotřebou taky nahoru.

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Uživatelský avatar
martyr
Příspěvky: 361
Registrován: ned led 10, 2010 16:03
Bydliště: Humenné

Re: chiptuning na Aveo 1,2 8V

Příspěvek od martyr »

kalin píše:zkusit to mužeš..podle mě ale to neni jen o turbu musíš upravit pal systém a plno dalších věci a výkon za tu cenu co do toho vrazíš peněz nebudeš mít nic moc (podle mě)..to už bych tam dal jinčí motor...a nebo sem ještě četl že u těchto motoru se da zvíšit výkon pomocí vačky ..že se dá upravit jako nějak vybrousit nebo ja nevím jak sem to děla na ostřejší že bude rychleji zavírat otvírat ventily..ale bude to balík si myslím..kdys do něčeho šel tak dej určo vědět nebylo by to na jednu stranu zlé :lol:
Iný motor . . . správne, keby som mohol, dal by som tam 1,5 ako majú ukrajinci. Neviem, prečo sa to u nás nepredáva . . .
[color=#0000BF]Aveo 1,2 16V sedan, 2009[/color]
Ex: [color=grey]VW Golf III Variant, 1,9 TD[/color]
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: chiptuning na Aveo 1,2 8V

Příspěvek od Scorpion.11 »

oni mají i aveo LT T250 sedan 1.6 16V.107 koni. mechanicka prevodovka :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
martyr
Příspěvky: 361
Registrován: ned led 10, 2010 16:03
Bydliště: Humenné

Re: chiptuning na Aveo 1,2 8V

Příspěvek od martyr »

Scorpion.11 píše:oni mají i aveo LT T250 sedan 1.6 16V.107 koni. mechanicka prevodovka :lol:
http://www.chevrolet.kiev.ua/dir/aveo/a ... price.html

http://www.chevrolet.kiev.ua/dir/aveo/a ... price.html

Ale to je jedno, či 1,6 alebo 1,5 . . . tak či onak je divné . . . Napríklad v Rusku majú tiež len to čo u nás
[color=#0000BF]Aveo 1,2 16V sedan, 2009[/color]
Ex: [color=grey]VW Golf III Variant, 1,9 TD[/color]
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: chiptuning na Aveo 1,2 8V

Příspěvek od HusarJan »

ppp píše:ked nemas turbo tak je ciptuning len tahanie penazi z vrecka iba ak by si pristal na tankovanie ineho paliva nez je v technicaku potom by to nejaky zmysel mohlo mat, seriozna firma ani cipovat atmosferak nebude
A máš to vyskúšané ked si si taký istý :D
kalin
Příspěvky: 23
Registrován: pon kvě 30, 2011 11:57

Re: chiptuning na Aveo 1,2 8V

Příspěvek od kalin »

1 6 by nebylo špatné :o)
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: chiptuning na Aveo 1,2 8V

Příspěvek od PeterF »

Zvysovanie vykonu na takom motore by bola diera na prachy co sa tyka chipu tak pridanie nejakych 5-6 koni ani nepocitis ak su vobec realne.Jedina moznost ako dostat z toho motoru viac je postarat sa o viac paliva viac vzduchu lepsie spalovanie a lepsi odchod cez vyfuk a to by stalo majlant... :((
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: chiptuning na Aveo 1,2 8V

Příspěvek od Boeing737 »

Je XY firiem a kutilov,len si treba vybrať.
Dnes sa dá auto "upraviť" aj tak,že ani autorizovaný servis to nezistí. Doba ide vpred ;)

Skúsil by som tu:

http://www.mmracing.sk/sk/profil-spolocnosti/

Vozidlá upravujeme cez diagnostickú zásuvku vozidla, bez zásahu do riadiacej jednotky motora a možnosti identifikácie úpravy v servise diagnostikou.
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: chiptuning na Aveo 1,2 8V

Příspěvek od Boeing737 »

Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Tuning & Styling“