Palubný Pc v Aveu

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Odpovědět
Uživatelský avatar
LubosM
Příspěvky: 20
Registrován: úte dub 21, 2009 06:33
Bydliště: Bratislava

Re: Palubný Pc v Aveu

Příspěvek od LubosM »

Vcera som si pozrel cennik Fancar-u a co vidim - pocitadlo dojazdu za priplatok 40€. :o
Asi citaju forum aj tam a zistili ze ono to skutocne tam je :roll: :P
LubosM
Cervene Aveo 1.2 16V 62kW (4dv sedan)
Reklama
 

Uživatelský avatar
edie
Příspěvky: 268
Registrován: ned říj 18, 2009 14:28
Bydliště: Brumovice na Moravě okr. Břeclav

Re: Palubný Pc v Aveu

Příspěvek od edie »

Promin co si precital a kde?
kdyz tak link - :?: :?: :?: :?: ;)
Chevy Aveo 1.4 16V Star (LS) Stale v pohybu
Uživatelský avatar
ministry
Příspěvky: 86
Registrován: pon dub 05, 2010 20:12
Bydliště: Rimavska Sobota, Slovakia

Podarilo sa ! je tam :D

Příspěvek od ministry »

Tak som si to spravil uz aj ja. Vyrezal som ten ramik a je to tam :D Ukazuje to sice kadejako / viem ze pri momentalnej spotrebe a priemeruje / ale je to celkom funny. Este ked bude cas, tak si spravim aj to prepinanie funkcii. Toto bolo len tak narychlo :D
Chevrolet Aveo 1.2 8V
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Palubný Pc v Aveu

Příspěvek od ladinek »

:D :D ahoj ministry!!!vítám tě tu :D přidej pak fota jak to vypadá pls :PP:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
ministry
Příspěvky: 86
Registrován: pon dub 05, 2010 20:12
Bydliště: Rimavska Sobota, Slovakia

Re: Palubný Pc v Aveu

Příspěvek od ministry »

Ahoj.

OK, dam aj fotky ked bude ten prepinac funkcií. :D
Chevrolet Aveo 1.2 8V
Uživatelský avatar
edie
Příspěvky: 268
Registrován: ned říj 18, 2009 14:28
Bydliště: Brumovice na Moravě okr. Břeclav

Re: Palubný Pc v Aveu

Příspěvek od edie »

A jak to chces udelat?
Budes to tam nejak prepajet :?: :?: :?: :?: ;) :?: :?: :?: :?:
Chevy Aveo 1.4 16V Star (LS) Stale v pohybu
erco15
Příspěvky: 22
Registrován: pon srp 24, 2009 11:02
Bydliště: Rimavska Sobota
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubný Pc v Aveu

Příspěvek od erco15 »

ministry cau a on to poprepaja dajako
Teraz: Chevrolet Spark 1.2 16v r.v.2010
Predtim : Daewoo Nubira 1.6 16v r.v nwm
Chevrolet Kalos 1.4 8v r.v. 2005
člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
jamal89
Příspěvky: 2065
Registrován: stř srp 05, 2009 21:40
Bydliště: Vinodol okr.Nitra

Re: Palubný Pc v Aveu

Příspěvek od jamal89 »

a ako pocitadlo v tom fancare ti len vyrezu ramik a nist vacej???
ex 1x lada 2105 1,3...teraz 1,2 72k silver, komfort,
SS ,MOMO Corse,continental,WM sport,Sony,Sal,Hertz,
cutsprings
Uživatelský avatar
LubosM
Příspěvky: 20
Registrován: úte dub 21, 2009 06:33
Bydliště: Bratislava

Re: Palubný Pc v Aveu

Příspěvek od LubosM »

to eddie : http://www.fancar.sk/pdf/cennik_prislusenstvo_AVEO4.pdf

to jamal89 : Ano, vyzera ze to len vyrezu. Maju tam len celkovu cenu. Ani cena za diel ani za montaz tam nie je.
Přílohy
dojazd.png
dojazd.png (5.55 KiB) Zobrazeno 3275 x
LubosM
Cervene Aveo 1.2 16V 62kW (4dv sedan)
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: Palubný Pc v Aveu

Příspěvek od saamm »

Pánové jsou to ZLODĚJI KTEŘÍ PARAZITUJÍ a obohacují se na lidské tvořivosti. Pochybuji že je to oficiální od výrobce či dovozce aby to dělal autorizovaný servis či prodejce. Můj názor!

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6260
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Palubný Pc v Aveu

Příspěvek od Scorpion.11 »

LubosM píše:to eddie : http://www.fancar.sk/pdf/cennik_prislusenstvo_AVEO4.pdf

to jamal89 : Ano, vyzera ze to len vyrezu. Maju tam len celkovu cenu. Ani cena za diel ani za montaz tam nie je.
Aspoň,že to nabízejí a to je hlavní i když nás na to upozornili kolegáčkové z Ukrajiny -i
To je teda pěkný leták s příslušenstvím i hned i s cenou -i Škoda,že něco takovýho není i u nás(aspoň o tom teda nevím) :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
jamal89
Příspěvky: 2065
Registrován: stř srp 05, 2009 21:40
Bydliště: Vinodol okr.Nitra

Re: Palubný Pc v Aveu

Příspěvek od jamal89 »

saamm píše:Pánové jsou to ZLODĚJI KTEŘÍ PARAZITUJÍ a obohacují se na lidské tvořivosti. Pochybuji že je to oficiální od výrobce či dovozce aby to dělal autorizovaný servis či prodejce. Můj názor!
pripajam sa
ex 1x lada 2105 1,3...teraz 1,2 72k silver, komfort,
SS ,MOMO Corse,continental,WM sport,Sony,Sal,Hertz,
cutsprings
Uživatelský avatar
ministry
Příspěvky: 86
Registrován: pon dub 05, 2010 20:12
Bydliště: Rimavska Sobota, Slovakia

NÁVOD: tlačidlo na ostatné funkcie PC

Příspěvek od ministry »

Zdravím ALL.

Tak som to spravil. Je to pomerne jednoduché. Postup je rovnaký, treba dať dole ručičky /idú ťažšie ale idú/. Dáte dole tú plastovú fóliu s potlačou kilometrov a inými. AK NEMÁTE EŠTE VYREZANÝ RÁMIK treba, niekto to vie vyrezať aj bez toho. Ale radšej. Otočte si to a opatrne treba teraz dať dole plošný spoj. Sú hore dva úchyty a dole pri displayi jeden . bacha nezlomte. Ja som si zobral malý skrutkovač alebo niečo ploché a OPATRNE treba pri displeji páčiť a nadvihovať plošák. ROVNOMERNE. Ide to. Týmto vlastne vysúvate displej z pätice. Nakoniec sa vám to podarí a ostane len biely kryt a plošák v ruke. Bacha na čierny cuplík aby vám niekam nevypadol. Odložte si ho nabok zatiaľ.
NALETOVANIE. je jednoduché. Kúpil som si aj mminiatúrny spínač na plošny spoj ako je originál, ale nemal som z čoho vyrobiť tú čiernu tyčku tak som sarozhodol pre riešenie, že sa tam napájkujú dva drôtiky a tlačidlo bude mimo palubovky. Na obrázku je znázornené kde pájkovať.
Ja som koli odskušaniu nasadil displej a šiel do auta. VY to robiť už nemusíte, lebo je to odskúšané. Čiže displej NENASADZUJTE sólo ale možete rovno založit plošný spoj na biely kryt. Odporučujem nasadit plošák bez displeja, a až pozacvaknutí bieleho krytu davajte opatrne displej do konektora.ROVNOMERNE obidve strany. Uistite sa či všetky kontakty vám sedia v dierkach. Chce to jemný tlak na obe strany, mne to išlo na prvý krát. Trošku ťažšie ale ide. Zatlačte ho nadoraz, tak aby vám nepraskol ale :D
TLAČIDLO som kúpil obyčajné /nemali čierne :( / a rozhodol som sa ho dať do krytky kde majú vyššie verzie ovládanie el. zrkadiel. Odstránil som zbytočné prepážky /vyštikal/, prevŕtal dieru a dal ho tam. naletoval som drôty a následne už v aute som pretiahol káblik cez dieru bočnú v aute a spojil oba konce z palubovky aj z tlačidla. Zaizoloval a HOTOVO ! ;) Prikladám fotografie.

DOTAZ. Všetko mi funguje okrem tej teploty. len blikajú tri čiarky a nič. PoraĎte niekto čo s tým je. či treba nejaké čidlo zapojiť a kde.
Přílohy
001.jpg
001.jpg (237.32 KiB) Zobrazeno 3197 x
002.jpg
002.jpg (205.73 KiB) Zobrazeno 3197 x
003.jpg
003.jpg (218.33 KiB) Zobrazeno 3197 x
Chevrolet Aveo 1.2 8V
Uživatelský avatar
ministry
Příspěvky: 86
Registrován: pon dub 05, 2010 20:12
Bydliště: Rimavska Sobota, Slovakia

Re: NÁVOD: tlačidlo na ostatné funkcie PC

Příspěvek od ministry »

ministry píše:Zdravím ALL.

Tak som to spravil. Je to pomerne jednoduché. Postup je rovnaký, treba dať dole ručičky /idú ťažšie ale idú/. Dáte dole tú plastovú fóliu s potlačou kilometrov a inými. AK NEMÁTE EŠTE VYREZANÝ RÁMIK treba, niekto to vie vyrezať aj bez toho. Ale radšej. Otočte si to a opatrne treba teraz dať dole plošný spoj. Sú hore dva úchyty a dole pri displayi jeden . bacha nezlomte. Ja som si zobral malý skrutkovač alebo niečo ploché a OPATRNE treba pri displeji páčiť a nadvihovať plošák. ROVNOMERNE. Ide to. Týmto vlastne vysúvate displej z pätice. Nakoniec sa vám to podarí a ostane len biely kryt a plošák v ruke. Bacha na čierny cuplík aby vám niekam nevypadol. Odložte si ho nabok zatiaľ.
NALETOVANIE. je jednoduché. Kúpil som si aj mminiatúrny spínač na plošny spoj ako je originál, ale nemal som z čoho vyrobiť tú čiernu tyčku tak som sarozhodol pre riešenie, že sa tam napájkujú dva drôtiky a tlačidlo bude mimo palubovky. Na obrázku je znázornené kde pájkovať.
Ja som koli odskušaniu nasadil displej a šiel do auta. VY to robiť už nemusíte, lebo je to odskúšané. Čiže displej NENASADZUJTE sólo ale možete rovno založit plošný spoj na biely kryt. Odporučujem nasadit plošák bez displeja, a až pozacvaknutí bieleho krytu davajte opatrne displej do konektora.ROVNOMERNE obidve strany. Uistite sa či všetky kontakty vám sedia v dierkach. Chce to jemný tlak na obe strany, mne to išlo na prvý krát. Trošku ťažšie ale ide. Zatlačte ho nadoraz, tak aby vám nepraskol ale :D
TLAČIDLO som kúpil obyčajné /nemali čierne :( / a rozhodol som sa ho dať do krytky kde majú vyššie verzie ovládanie el. zrkadiel. Odstránil som zbytočné prepážky /vyštikal/, prevŕtal dieru a dal ho tam. naletoval som drôty a následne už v aute som pretiahol káblik cez dieru bočnú v aute a spojil oba konce z palubovky aj z tlačidla. Zaizoloval a HOTOVO ! ;) Prikladám fotografie.

DOTAZ. Všetko mi funguje okrem tej teploty. len blikajú tri čiarky a nič. PoraĎte niekto čo s tým je. či treba nejaké čidlo zapojiť a kde.
Přílohy
004.jpg
004.jpg (227.75 KiB) Zobrazeno 3197 x
005.jpg
005.jpg (160.82 KiB) Zobrazeno 3197 x
006.jpg
006.jpg (164.53 KiB) Zobrazeno 3197 x
Chevrolet Aveo 1.2 8V
Uživatelský avatar
ministry
Příspěvky: 86
Registrován: pon dub 05, 2010 20:12
Bydliště: Rimavska Sobota, Slovakia

Re: NÁVOD: tlačidlo na ostatné funkcie PC

Příspěvek od ministry »

ministry píše:
ministry píše:Zdravím ALL.

Tak som to spravil. Je to pomerne jednoduché. Postup je rovnaký, treba dať dole ručičky /idú ťažšie ale idú/. Dáte dole tú plastovú fóliu s potlačou kilometrov a inými. AK NEMÁTE EŠTE VYREZANÝ RÁMIK treba, niekto to vie vyrezať aj bez toho. Ale radšej. Otočte si to a opatrne treba teraz dať dole plošný spoj. Sú hore dva úchyty a dole pri displayi jeden . bacha nezlomte. Ja som si zobral malý skrutkovač alebo niečo ploché a OPATRNE treba pri displeji páčiť a nadvihovať plošák. ROVNOMERNE. Ide to. Týmto vlastne vysúvate displej z pätice. Nakoniec sa vám to podarí a ostane len biely kryt a plošák v ruke. Bacha na čierny cuplík aby vám niekam nevypadol. Odložte si ho nabok zatiaľ.
NALETOVANIE. je jednoduché. Kúpil som si aj mminiatúrny spínač na plošny spoj ako je originál, ale nemal som z čoho vyrobiť tú čiernu tyčku tak som sarozhodol pre riešenie, že sa tam napájkujú dva drôtiky a tlačidlo bude mimo palubovky. Na obrázku je znázornené kde pájkovať.
Ja som koli odskušaniu nasadil displej a šiel do auta. VY to robiť už nemusíte, lebo je to odskúšané. Čiže displej NENASADZUJTE sólo ale možete rovno založit plošný spoj na biely kryt. Odporučujem nasadit plošák bez displeja, a až pozacvaknutí bieleho krytu davajte opatrne displej do konektora.ROVNOMERNE obidve strany. Uistite sa či všetky kontakty vám sedia v dierkach. Chce to jemný tlak na obe strany, mne to išlo na prvý krát. Trošku ťažšie ale ide. Zatlačte ho nadoraz, tak aby vám nepraskol ale :D
TLAČIDLO som kúpil obyčajné /nemali čierne :( / a rozhodol som sa ho dať do krytky kde majú vyššie verzie ovládanie el. zrkadiel. Odstránil som zbytočné prepážky /vyštikal/, prevŕtal dieru a dal ho tam. naletoval som drôty a následne už v aute som pretiahol káblik cez dieru bočnú v aute a spojil oba konce z palubovky aj z tlačidla. Zaizoloval a HOTOVO ! ;) Prikladám fotografie.

DOTAZ. Všetko mi funguje okrem tej teploty. len blikajú tri čiarky a nič. PoraĎte niekto čo s tým je. či treba nejaké čidlo zapojiť a kde.
Přílohy
007.jpg
007.jpg (158.42 KiB) Zobrazeno 3197 x
008.jpg
008.jpg (193.84 KiB) Zobrazeno 3197 x
Chevrolet Aveo 1.2 8V
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Elektronika“