Klepanie ven.skakanie otacok

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Odpovědět
Duran4
Příspěvky: 1
Registrován: ned říj 19, 2014 15:38

Klepanie ven.skakanie otacok

Příspěvek od Duran4 »

Pekny den sa praje ... mam AVEO 2009 1,4 16V typ motoru F14D4 uz po zaruke...... nejaku podobnu temu som tu nasiel ale ja mam toho viacej tak davam novu ...no mam problem pri rannom starte take to 1,5sek klepanie ...tu sa to riesilo ze olej filter tak som kupoval vsetko nove GM 10w40 ten som dostaval aj na prehliadkach ..olej filter...pel.filter.. vzduch.filter aj sviecky ... no a na prekvapenie vsetko bolo ok tak na 2 tyzdne a potom to zacalo zase ale uz aj to ze motor ked sa zohrial na spravnu teplotu zacal klepat ako ventily a skakat otacky a rozsvietila sa diag ...tak som dal auto na diagnostiku a dalo toto P0027 a P0015 a ze ta druha chyba moze mat za nasledok pre tu prvu . a bolo povedane ze bud hydrosteli alebo to variokolecko cena oboch dost vela :-D ..ale mne to nedalo a zase som cital a bolo tu riesene bosch a mann olej filter tak som este toto vyskusal .aaaaaa co sa stalo ??? klud vsetko ok ako nove auto :-D az dodnes...za tyzden prejdene asi 200 km zase to zacalo klepat a skakat otacky pri volnobehu a dost to je poznat ked idem a dam do neutralu .... motor pri jazde ked je zohriate neskace nema ziaden problem ... ale teraz viem alebo aspon si myslim ze to hydrostel ani variokolecko nieje.. No a este jedna vec ked je nastartovany motor a poziete sa don cez viecko kde sa nalieva olej tak dvaja kamarati vravia ze ten motor malo prska ... Dakujem za odpovede a ked som nieco pokaslal ohladom fora tak sa ospravedlnujem :-D
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Aveo - Motory“