návod - výmena filtra palivového čerpadla

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: návod - výmena filtra palivového čerpadla

Příspěvek od Scorpion.11 »

Zavolej Jožkovi a nebo přímo na Carmax a dle VIN ti to přesně Emil řekne -i :PP:

PS: už ses tu dlouho neozval, takže vítej ;-)
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Eugo
Příspěvky: 792
Registrován: úte led 13, 2009 21:04
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: návod - výmena filtra palivového čerpadla

Příspěvek od Eugo »

Jozko si uz nepamata ten rozmer a carmax ten rozmer nevie kedze to ako samostatny diel nepredavaju
Nissan NV200 1,6 81kw
Mazda 3 2,0 benzin 121kw r.v.2014
Kia Pregio 2,7 D
Chevrolet Aveo 1,4 74 kW r.v.2008+LPG
Honda Shadow vt 750 c6
člen AVEO Fanclubu
Topol-1
Příspěvky: 252
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: návod - výmena filtra palivového čerpadla

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den.
Jako stalo se mi to už v létě, když jsem byl na srazu v Ježově. Holt jsem potřeboval a tak jsem zastavil v lese no a auto na volnoběh zhaslo.
Potom později jsem pozoroval, že motor blbne při nízkých otáčkách. No a včera protože je dnes 101 let republiky a 74 výročí znárodnění a obchody jsou zavřený a tak jsem byl asi ve dvou / Lidll, Kaufland a když jsem zastavil u Penny a vrátil jsem se k autu tak holt mrtvý brouk! No už jsem myslel, že si budu muset zavolat o odtah . Ale naskočil a tak protože mi i někteří potvrzovali, že to může být čerpadlo a tak i když jsem neměl novou ponožku/filtr/tak jsem se do toho po obědě pustil abych měl jistotu. Jako sajrajtu nepatrně ponožka jako hnědá jak ji má tam na fotce. Tak jsem ji prostříkl zevnitř čistým benzinem a profoukl kompresorem a protože tam mám dobrý 3/4 nádrže tak jsem to zase dal dohromady auto nastartoval a dobrý. Všechno hotový za necelou hodinku. No uvidíme příští rok třeba bych to udělal i vytřením nádrže a novou ponožkou ale když jsem viděl dneska jednoho vysokého politika a já jsem ještě o nějaký rok starší tak nevím nevím :lol:
No nic uvidíme třeba vyměním svíčky ale ty zase nemohou /si myslím/ odejít najednou.
Tak ať už jezdí a nezlobí :D -i
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Motory“