nový majitel

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

nový majitel

Příspěvek od lomngi »

tak som aj ja kupil aveo a vymenikl som nexika 13 ročného
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: nový majitel

Příspěvek od Ivoš »

No super. Tak ať ti dobře slouží a ahoď sem nějaké fotky ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: nový majitel

Příspěvek od mino »

Dobrá voľba -i popíš niečo viac, výbava, cena, motor...
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: nový majitel

Příspěvek od lomngi »

takže mám Aveo konfort sedan el. okná klíma erbek 2x centrál bordová meta. rádio s Cd motor 1,2 16v 62kw. Dúfam bude dobre slúžiť
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
hemendex
Příspěvky: 131
Registrován: pon dub 06, 2009 12:08
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: nový majitel

Příspěvek od hemendex »

Tak som po dlhom sondovani tiez zvolil Aveo sedan 1,4 komfort... aj ked je pravda, ze som trochu sklamany z jeho momentalneho vykonu versus spotreba, ale vraj sa to casom spravi, tak sa spolieham na to. A prikladam teda fotku tesne po vyjdeni z predajne, kedy este bolo vyblyskane a so 4 km na tachometri :)
Přílohy
aveo800.jpg
aveo800.jpg (101.36 KiB) Zobrazeno 4729 x
1.4 SEDAN KOMFORT, r.v. 2008, KOVA BB (4/2009)
Uživatelský avatar
myŠka
Příspěvky: 10
Registrován: čtv led 15, 2009 20:52
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: nový majitel

Příspěvek od myŠka »

To je ale krasavec :)
Uživatelský avatar
Lucas
Příspěvky: 79
Registrován: pon úno 12, 2007 07:54
Bydliště: Havířov - Šumbark

Re: nový majitel

Příspěvek od Lucas »

Pěkné -i , ať vám to jezdí chlapi :D
Aveo 5dv. 1,4 LT
Ex:Daewoo Lanos
člen AVEO fanklubu
WiFi
Příspěvky: 19
Registrován: pon kvě 18, 2009 13:17

Re: nový majitel

Příspěvek od WiFi »

Tak já mám také nové Aveo 1,4 Sedan Star od minulého týdne.
Najeto 600km. Moje postřehy:
Motor je fakt dost líný na ty koně a váhu. Snad se to výrazně zlepší.
Řazení mě přijde celkově dost vzadu a je dost gumové. Těžko se dá řadit rychle, protože ty kvalty musím hledat.
Gumy dodávané s autem dělají na hrubém povrchu hroznej kravál. Prostě na jednom druhu asfaltu je neslyším a na druhým neslyším rádio. Dělá to každá guma ale tady je ten rozdíl fakt velký. Samozřejmě je u nás ten poměr asfaltů tak 10/1 ve prospěch toho hlučnýho.
Když u zamčenýho auta vlezu jen do kufru začne to houkat?! Dyť to žádnej alarm nemá. Jen imobilizér.
Na dálkovém ovládání je jen jedno tlačítko na otevření a zavření. Takže když si nejsem jistý jestli sem auto zavřel nemohu jen znovu tlačítko zmáčknout (jak jsem byl zvyklý) protože v případě, že už jsem auto jednou zamknul, tak ho zase odemknu (budiž jim ke cti, že pokud to udělám auto se samo po chvíli zamkne) Musím tedy koukat zda jsou ty čudlíky u dveří vylezlý nebo ne. K autu jsou dva klíče ale jen jeden s dálkou?!
Chtěl jsem si pustit rádio a mít otevřené dveře. Na někoho jsem čekal a bylo dost horko. Bez klíčku v zapalování to nejde a když ho tam dám tak to strašně bimbá.
Od začátku mi nejde CD. Píše Error 7. Jde na reklamaci.
Rádio nehraje špatně, jen ty přední repro asi stojej za bačkoru. Když mám vzadu děti tak nemůžu hrát tolik přes zadek a když to dám jen na předek tak je to hrůza. Nevíte rozměry těch předních repro? Průměr/hloubka. Dám tam něco jinýho.
A pak už jen samá pozitiva -i
Auto je dobře zpracované, zatím nikde nic nevrže ani neskřípe. Interiér je dost povedený a mě se líbí. Ergonomie ovladačů je taky dobrá. Ač mám sedadlo úplně dole, sedím stejně dost vysoko a mám dobrý výhled. (samozřejmě vyjma A sloupků, ale to je teď u všech aut). V kufru je spoustu místa i pod podlahou kolem rezervy. Auto je na svou kategorii velmi tiché.
Líbí se mi, že mohu mít stále zapnutá světla, která se sami zapínají a vypínají v závislosti na klíčku.
Tak to zatím vše
Uživatelský avatar
hemendex
Příspěvky: 131
Registrován: pon dub 06, 2009 12:08
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: nový majitel

Příspěvek od hemendex »

Mne osobne velmi chyba to vertikalne posuvne vodicovo sedadlo, lebo vopchat nohy pod volant - ten mam v najvyssej polohe - je velky problem...
A ten slaby motor potvrdzujem, akurat, ze mne sa taky javi este aj po 3.000 km, co je uz asi aj dost...
Nemas nahodou problem s radenim? Myslim to, ze ked preradis z 1 do 2, ci Ti plynule zrychli auto a "neskacka"? Ja stale neviem najst spravnu polohu spojky versus plyn. pedalu a to sa mi pri tomto aute stalo poprvykrat...
Inak, este k tym svetlam - je to super vec, ze sa zapnu automaticky a dokonca, ked ich zapnem aj manualne (kvoli nocnemu osvetleniu pristrojovky), tak akonahle vypnem motor a otvorim dvere (resp. zavriem - uz si nepamatam), vypnu sa aj v tomto stave. Takze je prakticky nemozne nechat ich omylom svietit a vymlatit bateriu...
1.4 SEDAN KOMFORT, r.v. 2008, KOVA BB (4/2009)
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: nový majitel

Příspěvek od LIFELIKE »

WiFi píše:Tak já mám také nové Aveo 1,4 Sedan Star od minulého týdne.
Od začátku mi nejde CD. Píše Error 7. Jde na reklamaci.
Rádio nehraje špatně, jen ty přední repro asi stojej za bačkoru. Když mám vzadu děti tak nemůžu hrát tolik přes zadek a když to dám jen na předek tak je to hrůza. Nevíte rozměry těch předních repro? Průměr/hloubka. Dám tam něco jinýho.

Na Kalose majú predne reproduktory 13 cm. Ale uz to nemusi byť to isté na Aveu.
Myslela som, že tam už dávajú čosi lepšie. Aj tie moje sú zúfalé. Napriek prianiu som ich ešte stále nedala vymeniť. Som proste lajdáčka a akosi to stratilo na priorite. A to som ich na zaciatku reklamovala - teda ten na šoférovej strane - pri vyšších basoch drnčí. Robil to aj ten, čo tam vymenili. Vtedy som rezignovala s tým, že ich vymením, čo sa ako som písala, stále nestalo.
Pokiaľ ide o CD prehravac, tak ten moj pise error vždy, ked mu je zima. Aj to som chcela reklamovať, ale v servise vždy išiel. Tiež som rezignovala.
Vravím si, že keby tak toto zostali moje najväčšie starosti s mojím autom, to by bolo super.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: nový majitel

Příspěvek od LIFELIKE »

hemendex píše:Mne osobne velmi chyba to vertikalne posuvne vodicovo sedadlo, lebo vopchat nohy pod volant - ten mam v najvyssej polohe - je velky problem...
hm... zasa porovnávam Kalos.... tam sa dá vertikálne nastaviť výška sedadla vodiča. Že by to v Aveu zrušili??? Ja som to nijako neriešila, ale práve synátor mi hovorí, že ked si urobil vodičák a začal s ním jazdiť, tak vraj v tom sedel ako v kamione, preto sedadlo znížil a vraj som sa nesťažovala, preto tak to tak nechal.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
hemendex
Příspěvky: 131
Registrován: pon dub 06, 2009 12:08
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: nový majitel

Příspěvek od hemendex »

LIFELIKE píše:
hemendex píše:Mne osobne velmi chyba to vertikalne posuvne vodicovo sedadlo, lebo vopchat nohy pod volant - ten mam v najvyssej polohe - je velky problem...
hm... zasa porovnávam Kalos.... tam sa dá vertikálne nastaviť výška sedadla vodiča. Že by to v Aveu zrušili??? Ja som to nijako neriešila, ale práve synátor mi hovorí, že ked si urobil vodičák a začal s ním jazdiť, tak vraj v tom sedel ako v kamione, preto sedadlo znížil a vraj som sa nesťažovala, preto tak to tak nechal.
No ja mam Komfort a ta vybava nedisponuje vertikalnym posuvanim... je tam sice dierka na prislusnu packu, resp. koliesko, ale samozrejme bez neho... a neviem sa vpratat pod volant, vsak 196 cm je dost... a nejde velmi nohy rozlozit ani do stran, kedze stredovy panel je dost masivny... Ale to mi vadi najmenej, jeduje ma ta spojka, vykon a spotreba, zajtra idem na Schwechat, tak ho zase otestujem na dialniciach :)
1.4 SEDAN KOMFORT, r.v. 2008, KOVA BB (4/2009)
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: nový majitel

Příspěvek od Scorpion.11 »

WiFi píše:Tak já mám také nové Aveo 1,4 Sedan Star od minulého týdne.
Najeto 600km. Moje postřehy..........
Když u zamčenýho auta vlezu jen do kufru začne to houkat?! Dyť to žádnej alarm nemá. Jen imobilizér.
Na dálkovém ovládání je jen jedno tlačítko na otevření a zavření. Takže když si nejsem jistý jestli sem auto zavřel nemohu jen znovu tlačítko zmáčknout (jak jsem byl zvyklý) protože v případě, že už jsem auto jednou zamknul, tak ho zase odemknu (budiž jim ke cti, že pokud to udělám auto se samo po chvíli zamkne) Musím tedy koukat zda jsou ty čudlíky u dveří vylezlý nebo ne. K autu jsou dva klíče ale jen jeden s dálkou?!............
Na dálkovým ovladači musíš mít dvě tlačítka -i Jedno na otevření celýho auta a druhé jen na otevření kufru :D Pokud zavřeš kufr špatně a sepne se ochrana tak je jasný,že ti to začne houkat-to se stalo i mě,že jsem málo zaklapl kufr a začalo to houkat :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: nový majitel

Příspěvek od mino »

Tak neviem ako u sedanu ale HB má na dialke iba 2 tlačítka...jedno auto otvorí a druhé zavre. Ani u mna sa nepíše že auto má alarm a má ho...ked si sadnem do auta, zavriem ho dialkovým a následne otvorím rukou ten čudlík začne to trubiť a blikať....aj na 1,2 8v je to tak, ale tam to nieje napojené na trubu...takže blikaju len smerovky.
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: nový majitel

Příspěvek od Scorpion.11 »

mino píše:Tak neviem ako u sedanu ale HB má na dialke iba 2 tlačítka...jedno auto otvorí a druhé zavre. Ani u mna sa nepíše že auto má alarm a má ho...ked si sadnem do auta, zavriem ho dialkovým a následne otvorím rukou ten čudlík začne to trubiť a blikať....aj na 1,2 8v je to tak, ale tam to nieje napojené na trubu...takže blikaju len smerovky.
Já mám Aveo Star s jedním dálkovým ovladačem(nový stojí okolo 1000.-Kč) a jsou tam dvě tlačítka jedno tlačítko slouží k otevření a nebo zavření jen auta s efektem blikání směrovek(při otevření blikne dvakrát a zavření jednou) a druhé tlačítko slouží jen k otevření kufru jinak je auto nadále uzamčené proti nenechavým zlodějům(možná to znáte :( nakládáte zboží do kufru a zlodějíček nerušeně vykrádá autíčko) a pokud špatně zabouchnete kufr tak začně autíčko houkat -i
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Club Cars - Auta členů“