Fotky menej známych modelov DAEWOO - stále dopĺnané

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Fotky menej známych modelov DAEWOO - stále dopĺnané

Příspěvek od dedo.miki »

Tu nájdete menej známe modely DAEWOOhttp://peknypeto.szm.com/daewoo%20vozy.html
Ak má niekto niečo nové môže poslať a ja vložím.
Naposledy upravil(a) dedo.miki dne sob led 27, 2007 18:24, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Pane jo ten šporťák je fajnovej :lol: To by se balili kočky :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jo jo ale rexton a korando a muso jsou puvodem sang yong a daewoo se jmenovaly jen asi 2 roky po slouceni .po rozdeleni co daewo krachlo se jmenuji zase sang yong.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

palikx píše:jo jo ale rexton a korando a muso jsou puvodem sang yong a daewoo se jmenovaly jen asi 2 roky po slouceni .po rozdeleni co daewo krachlo se jmenuji zase sang yong.
To máš skoro jedno .Tu ide len o ukážku techniky.Vývoj aj tak nezastavíme a stále budeme mať čo obdivovať. Tak sa pozraj.http://peknypeto.szm.com/daewoo%20vozy.html
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

překvapení

Příspěvek od Serpico »

....dedomiki pěkný, jsi mi doběhl to jsem ani netušil - " jaký kola " Daewoo dělalo, každopádně díky za přehled....ostatně vy "slováci" ( nic ve zlým, moje žena je rozená slovenka ) s tou KIA pěkně poser... paty slavný škodovce a to je dobře...ceéd se mi fakt líbí a v testech přeskakuje ve srovnání i základní model octavie...

mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: překvapení

Příspěvek od dedo.miki »

Serpico píše:....dedomiki pěkný, jsi mi doběhl to jsem ani netušil - " jaký kola " Daewoo dělalo, každopádně díky za přehled....ostatně vy "slováci" ( nic ve zlým, moje žena je rozená slovenka ) s tou KIA pěkně poser... paty slavný škodovce a to je dobře...ceéd se mi fakt líbí a v testech přeskakuje ve srovnání i základní model octavie...

mějte se fajn
VedˇOktávia je Škoda. A tá to má aj napísané v zadu ,len tam nemá ,že (škoda) kúpiť.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Nubira CSR tak tá má 1 a jako rodiné auto Statesman :lol:
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

škoda

Příspěvek od Serpico »

...no dede.miki narážíš na význam slova, mohla by se jmenovat taky Laurin a Klement po převzetí Škodovými závody - "Škoda" s okřídleným šípem, nemá trochu smůly?,....viz 70 léta začátek a typ 720 ( typy 1 200 a 1 500 ccm, tedy konkurence Togliaty - Žiguli ) srovnatelný s evropskou produkcí v té době a trnem v oku RVHP...no a v nedáné minulosti oddlužená a s daňovými prázdninami prodaná koncernu VW....tedy v područí němců a s výnosy plynoucí mimo ČR...

mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: škoda

Příspěvek od Petr S. »

Serpico píše:...no dede.miki narážíš na význam slova, mohla by se jmenovat taky Laurin a Klement po převzetí Škodovými závody - "Škoda" s okřídleným šípem, nemá trochu smůly?,....viz 70 léta začátek a typ 720 ( typy 1 200 a 1 500 ccm, tedy konkurence Togliaty - Žiguli ) srovnatelný s evropskou produkcí v té době a trnem v oku RVHP...no a v nedáné minulosti oddlužená a s daňovými prázdninami prodaná koncernu VW....tedy v područí němců a s výnosy plynoucí mimo ČR...

mějte se fajn
to Serpico nejsem příznivcem Škody,ale jako Čech mám radost,že prodávají tolik aut,protože drží ekonomiku tohoto státu nahoře. A daně platí Škoda v Česku! Jo jinak Kalos cabrio je mooooc peknej. :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

škoda

Příspěvek od Serpico »

....to Petr Soukup daně koncern Škoda VW 5let neplatila ( nechci se přít to je minimální doba + veškeré oddlužení společnosti - prostě libová nevěsta pro němce ) to za A a za B nikdy nelze vyloučit odsun škodovky na blízký východ za levnou pracovní silou - již dnes jsou montážní závody od ukrajiny po čínu. A to hlavní zisk jde do kon. VW....
Je to trošku složitější, poměr mzdy proti Volsburgu pětinový ( takže tady němci moc neutratí )....


Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Moji favoriti jsou T2X a MIA ;), ale vítězem je jednoznačně NUBIRA!!!!
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Škodovka mohla byť jedna z najlepších fabrík ,len keby ju stále niekto brzdil.V 1968 vyrobili jedno krásne auto ,čo ani v dnešnej dobe by stálo za reč a rusi nám to stopli.Teraz nám WV diktuje čo môžme a čo nie.Napr.Superb nemôže sa vyrábať na plno ,lebo Pasat v nemecku by nešiel na odbyt.A dalo by sa menovať aj dalej.
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

škoda

Příspěvek od Serpico »

....to dedo.miki VW ve škodovce ( je to prostě jenom jeho další odnož ) nic nediktuje nemusí - on ji vlastní a jako vlastník má neomezené možnosti...je tedy zřejmé preferování svých marketingových záměrů - passat ap., VW vlastní Bentley - Bugatti atd. je to přirozená německá ekonomická rozpínavost...je to prostě tak a mají na to finance....

mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

Tak to je nádhera,ani jsem netušil co dělají a nebo vyvíjeli. -i
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Tu sú Chevi vozy -obrázkyhttp://www.netcarshow.com/chevrolet/
Odpovědět

Zpět na „Ostatní Daewoo modely“