řídící jednotka centrálního zamykání

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Branislav77
Příspěvky: 5
Registrován: pát pro 06, 2019 14:46

řídící jednotka centrálního zamykání

Příspěvek od Branislav77 »

Ahoj všem, mám Nubiru combi 1,8, 90 kW, 2005, centrální zamykání mi pouze odemiká všechna dveře, ale zamknout nejde, pouze po stlačení klíče cuknou kolíky na dveřích a nic se nestane, musím zamknout každé dveře samostatně. Ani klíčem na řidičových dveřích to nejde zamknout, pouze odemknout. Mám v klíči novou baterii. Provedl jsem kontrolu zámku dveří řidiče a hlásiče polohy zámku, dle měřáku přepíná jak má. Všechny koncáky na všech dveřích jsou funkční. Předešlý majitel ale na napájení koncáku zámku pátých dveří připojil doinstalované osvětlení led diodami na kufru. Myslím, že tím poškodil řídící jednotku. I elektrikář mi poradil, že je asi špatná řídící jednotka, ve které je časové relé, které nedá dostatečný signál zámku, proto se nezamkne, pouze cukne.
Jenomže tu řídící jednotku nemůžu v autě najít, už jsem prolezl všechno. Ani ve schématech to není.
Může mi prosím někdo poradit, kde se řídící jednotka centrálního zamykání nachází?

http://www.czdrafel.cz/rele-centralniho ... l-gm-p6491
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: řídící jednotka centrálního zamykání

Příspěvek od Richard »

Na předchozí verzi Nubiry (1998) byla jednotka centrálu pod tím plastovým středovým tunelem směrem dopředu od řadící páky..... je možné že i u této verze to bude podobné, ale ber to bez záruky - nemusí to tak být u tvého auta - to neznám
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Branislav77
Příspěvky: 5
Registrován: pát pro 06, 2019 14:46

Re: řídící jednotka centrálního zamykání

Příspěvek od Branislav77 »

Tak jsem ji našel vpravo u spolujezdcovych dveří pod plastem u prave spolujezdcovi nohy. Je v ní zhořené relé.
Nové stojí 27 eur. Nová jednotka 25 eur :D
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“