Stránka 1 z 1

cukání za jízdy

Napsal: čtv srp 08, 2019 19:08
od hrstda
Zdravím chtěl bych se zeptat při jízdě když je auto zahřáté se auto zakucká podobně jak když bych se učil v autoškole rozjíždět někdy vyletí otáčky když stojím na semaforu chvíli na to se rozsvítí kontrolka motoru. Na diagnostice to ukázalo čidlo tlaku vzduchu nebo podruhé teploty vzduchu. Tak se přišlo na to že jsou podtlakové hadičky steřelé nebo úplně rozpadlé hadičky se vyměnily škrtící klapka se vyčistila a dělá to pořád. Mechanikovy ke kterému s tím jezdím už netuší kde by mohl být problém. Netušíte někdo čím by to mohlo být, nebo nesetkal jste se s tím někdo? Díky za postřehy Z

Re: cukání za jízdy

Napsal: pát srp 09, 2019 06:30
od cobyll
Ahoj,
Měl jsem stejný problém, klapka se vyčistila, hadičky se vyměnily... a pak to bylo ještě horší. Ta klapka se teď musí seštelovat ( někdo říká zresetovat, prostě ji naučit koncové polohy nebo co já vím co) a musel jsem s tím do opla, kde to přes diagnostiku za 650 kč udělali.

Re: cukání za jízdy

Napsal: pon zář 02, 2019 15:09
od hrstda
Zdravím tak už je to snad v pořádku. Nakonec po konzultaci s chlapíkem co dělá jenom japonská auta po popsání co to dělá od fleku vypálil že se musí vyměnit senzor tlaku vzduchu v potrubí k tomu se vyměnil senzor teploty nasávaného vzduchu a zatím bez problémů.

Re: cukání za jízdy

Napsal: úte zář 03, 2019 20:13
od Topol-1
Pěkný den nebo vlastně večer,.
Tak takový zprávy mám rád, když se něco vyřeší a auto jezdí a nezlobí !!!
Vl.