Nejde nastartovat

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
mamulajzna
Příspěvky: 3
Registrován: pon kvě 15, 2017 16:33

Nejde nastartovat

Příspěvek od mamulajzna »

Dobrý den já a muj manžel jsme minulý rok 2016 koupily z dovozu z Německa Daewoo Lanos rok výr.2003 .A od té doby nám blbne tak jsem se chtěla zeptat jestli tuto vadu co popíši se někomu stalo nebo děje?Závada je tato na palubní desce se mají při startu rozsvítit všechny kontrolky ale jednou za čas se mi kontrolka check ( malý tvar motoru) nerosvítí tím nenastartuji vozidlo.To už se stává dost často potom to auto musí tři dny stát a pak jako by nic nastartuje.(jinak řečeno auto má dny kdy si řekne že nepojede tak nepojede.)Nevíte prosím někdo čím by to bylo?Na diagnostice vždy vše v pořádku.Předem moc děkuji za odpovědi.
Reklama
 

Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od LordMMX »

ahoj. začnem tým, že si príspevok o lanose dala do skupiny pre lacetti.

a to čo popisuješ môže byť závada elektriky. treba to dať autoelektrikárovi.
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
CKubis
Příspěvky: 21
Registrován: úte bře 01, 2016 22:26

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od CKubis »

V tomto snad můžu poradit ŘEŠIL JSEM NA LANOSU 1.5 rv.1999 NAPROSTO STEJNÝ PROBLÉM.. Nejdříve to dělalo sporadicky a stačilo si hrát se zapalováním, a naskočilo to po třeba 10 - 15 pokusech.. Pak už vůbec a měnili jsme čidla a všechno co s tím souvisí i čerpadlo, protože když se nerozsvítil CHECK, tak nezabzučelo a nenabralo, ale bez úspěchu, pak jeden auto elektrikář přišel na to, že jsou špatné kabely teď už nevím jeslti z řídicí jednotky nebo na čerpadle.. Trvalo to asi týden než na to přišli, že jsou to kabely a po asi 5 vyměněných dílech, které si pak vzali zpět to začalo lítat jak nové a už nikdy mě ten problém nepotkal. Takže si myslím, že je to nějaká slabina tohohle auta a bez auto elektrikáře si nijak nepomůžete, ale možná se mýlím to tohle bude mít jinou příčinu i když stejné projevy.
mamulajzna
Příspěvky: 3
Registrován: pon kvě 15, 2017 16:33

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od mamulajzna »

LordMMX píše:ahoj. začnem tým, že si príspevok o lanose dala do skupiny pre lacetti.
U autoelektrikáře to bylo podle něj a diagnostiky nikde nebyla chyba.
a to čo popisuješ môže byť závada elektriky. treba to dať autoelektrikárovi.
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“