Nářadí do auta

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Prometheus4
Příspěvky: 16
Registrován: stř úno 06, 2013 13:01
Bydliště: Třebíč

Nářadí do auta

Příspěvek od Prometheus4 »

Zdravím chlapi ve spolek, doposavaď jsem vozil v autě komplet basu s nářadím kvůli práci, ale jelikož mi přibyl přírůstek do rodiny, tak velká basa s nářadím musí pryč kvůli kočárku. Chtěl jsem se vás chlapi zeptat, zda by jste mi pomohli sestavit seznam nejnutnějšího nářadí do auta, nejlépe tak, aby se dalo schovat do malého kufříku pod sedačku?
Chevrolet Nubira 1.8 CDX, Třebíč
Reklama
 

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Nářadí do auta

Příspěvek od Krtek »

Nevim co bys chtěl s sebou vozit. já mam malou gola sadu za kilo z trhu kvůli vyndavání světel (10ka ořech) při výměně žárovek. Jinak jenom to co u auta bylo - hever, šroubovák, klíč na kola. Na víc nemam potřebu.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
JTR
Příspěvky: 115
Registrován: pon lis 26, 2012 15:11

Re: Nářadí do auta

Příspěvek od JTR »

to je dotaz jako od politika!! Snad víš, co umíš udělat na silnici! Někdo si umí udělat prakticky generálku motoru na parkovišti, někdo musí s výměnou žárovky do servisu. A podle toho vozí nářadí. Také rozhoduje stáří a stav vozidla. Když jsem měl 18 let starý Fiat 600D, tak jsem vozil plnou tašku nářadí a dílů. Nikdy jsem to nevyužil :PP:
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Nářadí do auta

Příspěvek od Richard »

Většinou stejně co potřebuješ ssebou nemáš ;) vozím akorát klíč na kola, hever, šroubovák plochý a křížový, sadu žárovek a pojistek , vojenskou polní lopatku, sirky, kompresůrek, lano a povinnou výbavu.
Dle mě nic jiného stejně nemá cenu, když ti upadne kolo, na místě to neopravíš a když to chcípne a nejede potřebuješ diagnostiku, jinak se nehneš z místa..... vždy tě někam odtáhnou a tak je nějaký nářadí stejně zbytečné ;)
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
prcek1
Příspěvky: 132
Registrován: pát kvě 13, 2011 13:35

Re: Nářadí do auta

Příspěvek od prcek1 »

Kombinovaný šroubovák plochý - křížák (podle toho kterým koncem se vyndavací trn zasadí do rukojeti), kombinačky kleště, desítku a třináctku klíč (to už se vícekrát hodilo když jsem u bouračky, teda ne svojí, odpojoval akumulátor)
Jednu elektrikářskou izolační pásku (třeba na opravu hadice), kus vázacího drátu a pár plastových stahovacích pásek (treba na upadlý šusplast pod motorem se hodily)
Tacuma 2.0 CDX, LPG D.T.Gas, 2004
Praha 9
Laco71
Příspěvky: 671
Registrován: úte lis 19, 2013 19:40

Re: Nářadí do auta

Příspěvek od Laco71 »

prcek1 píše:Kombinovaný šroubovák plochý - křížák (podle toho kterým koncem se vyndavací trn zasadí do rukojeti), kombinačky kleště, desítku a třináctku klíč (to už se vícekrát hodilo když jsem u bouračky, teda ne svojí, odpojoval akumulátor)
Jednu elektrikářskou izolační pásku (třeba na opravu hadice), kus vázacího drátu a pár plastových stahovacích pásek (treba na upadlý šusplast pod motorem se hodily)
Velmi dobry postreh+ všetko z predchadzajucich tém ,

zoakujem

hever, kľuč na kolesa , ťažné lano+oko, kompresor, výstražny trojuholník,
funkčná BATERKA /svietidlo/,
mala GOLA ,rezervne koleso, liter nemrznucej zmesi , liter motoroveho oleja

hasiaci pristroj, ventilky do kolies, poistky, nahradne žiarovky,kanister s vodou 5 litrov

nejaké monterky+mikina + nejaka stara vetrovka,

zapaľovač , alebo zapalky , dobrý nožík alebo sekerka,
plachta 2x2 m
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“