me nove lacetti

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
RadaR
Příspěvky: 15
Registrován: stř říj 22, 2014 18:30
Bydliště: Teplice

me nove lacetti

Příspěvek od RadaR »

Zdravim jsem novym majitelem ojeteho lacettiho. Dnes jsem chtel udelat takovou mensi servisni generalku. Vymenit svicky, olej s filtrem a pal. filtr. Samozrejme dnes se mi po koupi rozsvitila diag se zavadou motoru. Udelal jsem si sam diagnostiku a vyhodila se mi hlaska s cislem P0172 - Pohonna jednotka System too rich (Bank1). Proto ty nove svicky a pal.filter.

Jenze co me pod autem necekalo. Stary pal. filter byl napojeny pouze u vyvodu ale ne v pusti. Co to sakra ma znamenat? To nejaky magor dal nadrz a motor na primo?? _Nevite nekdo kudy presne vsude vedou hadicky s palivem? Pokud ten filter nekdo nedal jinam (pod autem neni) nebo je to naprimo... Nedivil bych se ze by byli zasrane vstriky v prvnim valci viz chyba. Pomozte prosim nebo me fakt jebne :|

Obrázek
Obrázek
Škoda Fabia r.v. 2003 modrá základní 1,2 MPI 40kW AWY
Daewoo Lacetti r.v. 2004 modrá metalíza 1.4 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
RadaR
Příspěvky: 15
Registrován: stř říj 22, 2014 18:30
Bydliště: Teplice

Re: me nove lacetti

Příspěvek od RadaR »

takze vyreseno nejaky pačmák byl pry asi bez penez na novy filter tak nádrž a motor napojil na prasáka napřímo. Teď ale řeším další problém -klima

Když stlačím tlačítko a/c občas se nerozsviti ale když ano stejně se nic neděje. Nevíte klucí co může být špatně? díky moc, chystame se na dovču a klima by se fakt šikla... :|

jinak mam problemy i s tlacitkem vyhrev zadniho okna ale cirkulace vzduchu jde vzdy. Nemate nekdo nejaky navod jak ten stredovy ramecek sundat? Dostanu se pouze do faze ze ho odcvaknu ale drzi me stale ty tahla k regulaci topeni...
Škoda Fabia r.v. 2003 modrá základní 1,2 MPI 40kW AWY
Daewoo Lacetti r.v. 2004 modrá metalíza 1.4 16V
Uživatelský avatar
Vypravca
Příspěvky: 1056
Registrován: pát črc 07, 2006 06:12
Bydliště: Banská Bystrica

Re: me nove lacetti

Příspěvek od Vypravca »

Nazdar.
V motorovom priestore na rurke klimatizacie je tlakovy spinac. Ak je malo tlaku v systeme, tak kompresor nezopne.
Skus ten konektor na chvilu prepojit a vyskusat ci ti zopne kompresor pri nastartovanom motore.
Ten stredovy panel musis odvesit tiahla od zadu. Na fore su navody. Odvesis ich cez priestor skrinky spolujazdca, ktoru zdemontujes.
ex EVANDA, strieborná metalíza svetlá,
LPG BRC sequent 24
Automatické zapínanie svetiel, cúvacie senzory.
ex ESPERO strieborná metalíza.
ex ESPERO modrá metalíza.
DAEWOO MERCEDES McLAREN
LPG POZITIVE.
EGR NEGATIVE.
Diagnostika Autel Maxidiag univerzal.
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“