POTOPA

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
vojtiš
Příspěvky: 19
Registrován: ned srp 24, 2014 22:19

POTOPA

Příspěvek od vojtiš »

Kluci poradí mě někdo, nebo už se někomu stalo že vysává auto a když příjde na řadu koberec u řidiče tak zjistí že je tlumení pod kobercem nasáklé vodou? tak jsem oddělal tu gumovou zátku ze spod podlahy, tu blíže k prahu a zatlačil na koberec a ejhle, teče to jak kohoutek, tak potřebuji tip co asi je příčinou? díky Vojtiš.
Reklama
 

kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: POTOPA

Příspěvek od kesko »

Neubuda Ti voda v expanzke? To by mohol byť deravý radiator kurenia. Mne zatekalo do Legy cez zle nalepene čelne sklo. Teraz tu niekto rieši zatekanie cez ventilaciu, upchate odtokove kanaliky. Musíš najprv zistiť kadiaľ to tečie(kvapka) do auta.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
vojtiš
Příspěvky: 19
Registrován: ned srp 24, 2014 22:19

Re: POTOPA

Příspěvek od vojtiš »

Díky za rady, zítra budu bádat a hledat, pak se ozvu na co jsem přišel.
vojtiš
Příspěvky: 19
Registrován: ned srp 24, 2014 22:19

Re: POTOPA

Příspěvek od vojtiš »

Tak dnes jsem rozdělal koberec u řidiče včetně sedačky a dal pryč molitanové tlumení ze kterého jsem vyždímal skoro litr vody a nechám to do zítřka schnout a zítra pokračování v bádání asi hadice a voda.
vojtiš
Příspěvky: 19
Registrován: ned srp 24, 2014 22:19

Re: POTOPA

Příspěvek od vojtiš »

Dnes jsem udělal půlhodinovou vodní lázeň a poléval auto ze všech stran a pak jsem sundal stěrače a mřížku pod nima, no a nalil jsem tam snad konev vody a na podlaze stále sucho, tak nevím, takže tlumení zatím nebudu dávat spět a budu sledovat co to dělá když bude pršet, snad to bude O.K.
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: POTOPA

Příspěvek od kesko »

Ta voda bola čistá, teda či to nieje zmes z chladenia. V expanzke neubudla ?
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
deathCZ
Příspěvky: 1
Registrován: ned lis 12, 2017 21:32

Re: POTOPA

Příspěvek od deathCZ »

Zdravim, stejny problem, doslova potopa v aute, taky zatim nevim odkud to tece, podarilo se zjistit? U me to neni voda z topeni, te by tam musel byt hektolitr, momentalne si myslim, ze tece nekde pod torpedem, ale nevim. Dik za mozne tipy!
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“