Cena za Lacetti SW 1,6 Elite

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Jarinka
Příspěvky: 6
Registrován: ned říj 09, 2011 17:16

Cena za Lacetti SW 1,6 Elite

Příspěvek od Jarinka »

Ahoj, nakukuju sem do fóra poprvé.
Naskytla se mi možnost koupit kombík Lacetti r.v. 2010 s cca 20 tisíci ujetými. První majitel. Kolik myslíte, že je rozumné za něj dát?
Nejezdím často, většinou jen pár km týdně do města a pak nárazově dlouhé štreky, i za hranice. Je Lacetti obecně dostatečně pohodové a spolehlivé? Za kolik by se dala sehnat dělící mříž do kufru? A zarazila mne diskuze o spotřebě. Má smysl montovat LPG, nebo jsou s tím problémy?

Díky za jakékoli zkušenosti a tipněte mi rozumnou cenu. Netuším, kolik stálo nové, protože už se nevyrábí.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Cena za Lacetti SW 1,6 Elite

Příspěvek od Hanzy »

Ahojky vitam te tady mezi nama ;)
Auto nevim jak se pohybujou ale prodavajici urcite nahodi nejakou cenu tak ji sem hod a mrknem na netu jak se pohybujou.
Pokud malo najezdis jak pises LPG nema smysl.
Mriz asi jedine v Chevroletu se zeptej.
Napis odkud si a poradime kam zajit.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Jarinka
Příspěvky: 6
Registrován: ned říj 09, 2011 17:16

Re: Cena za Lacetti SW 1,6 Elite

Příspěvek od Jarinka »

Ahoj, díky za přivítání, jsem z Brna. Najezdím tak 20 tisíc ročně při těch větších cestách a v té chvíli potřebuju jet bez ohledu na počasí.
Cena je nadhozena 170 tisíc a pro mne je to lehce přes horní limit, na který jsem byla připravena. Uvažuji, jestli to stojí za ty trable se sháněním chybějících peněz. Zase jsem si říkala, teoreticky - skoro nové auto, méně servisu. Vím, že je to i o štěstí, ale to jsem s auty zatím neměla.
Kdybych měla o trochu vyšší rozpočet, koupila bych zbrusu novou Dacii Logan MCV Arctica Music, potřeba je velký kufr a mříž. Pokud porovnáte tyhle dva kombíky, budu ráda.
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Cena za Lacetti SW 1,6 Elite

Příspěvek od Hanzy »

20000km je dost to mas investici do LPG za rok vracenou a navic najedes 30000km rocne nebo u tankovani se budes usmivat a jezdit vic :D
Cenu porovnej na netu jak se pohybuje neco podobneho...
Mriz na co na vozeni chlapa v kufru? :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Jarinka
Příspěvky: 6
Registrován: ned říj 09, 2011 17:16

Re: Cena za Lacetti SW 1,6 Elite

Příspěvek od Jarinka »

Tak nějak, šup s chlapem do kufru :mrgreen: Je to kvůli psům.
I když nejsem úplně levá ani blondýna, nechce se mi s každým autozádrhelem běžet za kamarády. Ráda bych to omezila na minimum dobrým výběrem typu vozu. Provozní náklady beru, pravidelný servis také, ale opravovat starý vůz co mám teď je spíš pro domácího kutila. Trochu jsem se tam zklamala i s LPG, střílí a střílí i když jede. Tak už mám nedůvěru, ale ty příjemné ceny za tankování znám - takže 20 tisíc asi zůstane stabilně.
Tak pátrám, zda tohle Lacetti je dobrý nápad k poměru k ceně a ke stáří vozu, nebo zda mám hledat dál.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena za Lacetti SW 1,6 Elite

Příspěvek od Krtek »

Mně přijde divný že někdo prodává po roce takovýhle auto. Pohodlný to je, o tom žádná. Spolehlivost už předpokládám během výroby taky vychytali takže snad nemá dětský nemoci jako třeba muj prvokousek :-) LPG by do tohohle šlo jedině vstřikovací takže střílení bych se už nebál, to dělaly starý podtlakový systémy. Jízdní vlastnosti nejsou nic moc ale běžnýmu člověku to stačí. Já byl nejdál myslim v Kostnici a cestu bych zvládnul na jeden zátah (nemít manželku který trvala na přestávce). Pokud nemáš jinou výhodnou nabídku tak bych vysondoval, proč se někdo zbavuje ročního auta a když to neni past tak bych ho bral.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Cena za Lacetti SW 1,6 Elite

Příspěvek od Hanzy »

Bak havak v aute to kup 15 let starou felicii :D
Nejsi blondyna jo takze naka dekorativni barvicka od Welly :D
LPG je v pohode zadne strileni atd pokud je v poradku takze nesmysl a obvzlaste dnes u novych systemu -i
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Jarinka
Příspěvky: 6
Registrován: ned říj 09, 2011 17:16

Re: Cena za Lacetti SW 1,6 Elite

Příspěvek od Jarinka »

Krtku, auto je po zemřelém majiteli, takže o past snad nejde. Ale přemýšlím podobně jako ty, taky bych jinak čula nějakou levotu.
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Cena za Lacetti SW 1,6 Elite

Příspěvek od Hanzy »

Jj auto bude v pohode navic jeste v zaruce -i
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Jarinka
Příspěvky: 6
Registrován: ned říj 09, 2011 17:16

Re: Cena za Lacetti SW 1,6 Elite

Příspěvek od Jarinka »

Vidíte... nejsou pak problémy s uplatněním záruky, když bych potencionálně byla druhý majitel?
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Cena za Lacetti SW 1,6 Elite

Příspěvek od Hanzy »

Kdepak zaruka je na auto ne na majitele coz je v tomhle pripade smutne ale majiteli uz zaruka nepomuze :?
Zaruka normalne plati ale musi byt auto servisovano jak ma coz si urcite over v servisni knizce!
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Helmut
Příspěvky: 17
Registrován: čtv dub 01, 2010 15:35

Re: Cena za Lacetti SW 1,6 Elite

Příspěvek od Helmut »

Ja mam Lacetti kombi 1,6 benzin, r.v. 2010. Najazdene akurat tych 20 000 km. Kupoval som na SK v 2/2010 za 10 450 EUR - v akcii na limitovanu verziu Loto.
http://www.autocentrumroznava.sk/Autoce ... cennik.pdf - este som na neho nasiel letak pred akciou.
Co sa tyka pohodlia, som spokojny, aj na dlhe cesty. Priestoru vsade dost (az na plytky kufor)
Spotrebu si pisem od novoty a doteraz mam priemer 8 l/100km. Dialnice davam max. 130 km/h, sem tam viac. Na cesty mimo dialnic idealne. okolo 90-110 km/h ide ticho a uplne v pohode.
Ziadny technicky problem s autom zatial nebol, uvidime neskor :o). Ale su to auta z posledneho roku vyroby, tak snad muchy vychatali...
Co mi vadilo, bol "uspaty" motor do nejakych 3500 ot/min. Som sa bal predbiehat na 4. stupni, pripadne na 5ke. To ani po 3500 ot/min nebolo nic moc. Bud som si zvykol a naucil sa podradovat, alebo sa motor prebera, ale uz som spokojny. Dalsia vec co mi vadi, je zvyseny hluk od kolies. Dost sa prenasa do kabiny. Niekedy pocujem viac ako motor. Uz poznam naspamät typy asfaltov podla zvuku :o)
Deliaca mriezka bola vo vybave, nie kovova, ale z pevnej sietky. Da sa to poriadne napnut. Dokonca to trochu aj vyzera ako kovove. Mozno to ma aj spominany kus na predaj.
Plyn som zatial neriesil, pokial je auto v zaruke. Neviem, co by bolo, ak sa stane nieco na motore. Ci nahodou nepada zaruka na motor, a aby sa nevyhovarali jeden na druheho...

Este by som prijal palubny pocitac a tempomat, ale nemozem mat vsetko skoro zadarmo. Pomer cena/vykon (s vybavou co k tomu bola) - neda sa stazovat. ZATIAL! Snad sa nezacne kazit.
Jarinka
Příspěvky: 6
Registrován: ned říj 09, 2011 17:16

Re: Cena za Lacetti SW 1,6 Elite

Příspěvek od Jarinka »

Helmut: Velice děkuji za odpověď i za ceník!
Helmut
Příspěvky: 17
Registrován: čtv dub 01, 2010 15:35

Re: Cena za Lacetti SW 1,6 Elite

Příspěvek od Helmut »

Ten cennik je len kvoli prehladu, co bolo priblizne v jednotlivych vybavach. V roku 2010 bola na Slovensku verzia Loto stale na urovni 10 450 EUR...
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“